Zavrieť

Porady

ako pridať video

Prosím niekoho nech mi poradí som bezradná a nešťastná.
Zadala som dnes novú tému do ktorej som chcela uložiť pieseň Petra Spáleného z Video media player ale po vyhľadaní kď stlačím stihnúť ,po dlhšom čase mi nenačíta a vypíše " Upload of file failed ". Niekedy zas asi je veľký súbor prezentácie s hudbou a vypíše mi to isté. Prosím ako postupovať, aby som aspoň pieseň mohla pridať.
Ďakujem za pomoc a radu
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zitulda Pozri príspevok
    Prosím niekoho nech mi poradí som bezradná a nešťastná.
    Zadala som dnes novú tému do ktorej som chcela uložiť pieseň Petra Spáleného z Video media player ale po vyhľadaní kď stlačím stihnúť ,po dlhšom čase mi nenačíta a vypíše " Upload of file failed ". Niekedy zas asi je veľký súbor prezentácie s hudbou a vypíše mi to isté. Prosím ako postupovať, aby som aspoň pieseň mohla pridať.
    Ďakujem za pomoc a radu
    Keď si klikneš na tlačítko "Pridať prílohu", tak sa ti zobrazí dialógové okno. V tom okne si dobre všimni, aké typy príloh sú na porade povolené a v akej veľkosti. Určite medzi nimi nenájdeš videosúbory (napr. .avi, .mpg, .svf) čo znamená, že priamo video na poradu ako prílohu nevložíš. Rovnakoje to s tými tvojimi prezentáciami. Ak sú väčšie ako limit, tak tiež ti to nevloží. Keby sem každý vkladal prílohu ľubovoľnej veľkosti, tak za chvíľu by Richard (administrátor porady) musel kupovať diskové pole o veľkosti 100TB, čo sa zmestí leda tak do šatníkovej skrine.

    Ak chceš na poradu dať video, tak ho uploadni na youtube a na poradu daj len odkaz na to video na stránke youtube. Alebo na inej stránke, kde je možné pridávať vlastné video (napr. www.ceknito.sk).

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Ďakujem pekne za radu, pokúsim sa nájsť tú pieseň na youtube a dúfam, že sa to mi podarí. Viem, že ako prílohu nemôžem pridať väčšie súbory, ako sú uvedené kvoli veľkostiam serveru. Myslela som si, že je nejaká možnosť na zmenšenie alebo rozdelenie prezentácie či zazipovanie. To som si asi myslela veľmi zle že áno?!!!

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zitulda Pozri príspevok
    Ďakujem pekne za radu, pokúsim sa nájsť tú pieseň na youtube a dúfam, že sa to mi podarí. Viem, že ako prílohu nemôžem pridať väčšie súbory, ako sú uvedené kvoli veľkostiam serveru. Myslela som si, že je nejaká možnosť na zmenšenie alebo rozdelenie prezentácie či zazipovanie. To som si asi myslela veľmi zle že áno?!!!
    Prezentácie je možné pridať až do veľkosti 4,77 MB, čo je, si myslím, celkom slušná veľkosť a netreba prezentáciu zipovať. Aj zipované súbory sú limitované, tuším tiež 4,77 MB.

    Ale pôvodne si písala o videu, a teraz o prezentácii. Čo chceš teda pripojiť?

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Chobot Pozri príspevok
    Prezentácie je možné pridať až do veľkosti 4,77 MB, čo je, si myslím, celkom slušná veľkosť a netreba prezentáciu zipovať. Aj zipované súbory sú limitované, tuším tiež 4,77 MB.

    Ale pôvodne si písala o videu, a teraz o prezentácii. Čo chceš teda pripojiť?
    Áno aj o prezentácii (su to prezentácie? ak majú koncovku ppt alebo pps? ale žiaľ niektoré majú aj viac ako 5,16 MB, ale mne napr: pps-4,173 už vypísalo, že sa nedá pridať) A čo sa týka vídea - tak je to vlastne pieseň čiže mp3 ako uvádzam v mojom príspevku a otváram ju Windovsom media player.
    Teraz sa mi hlavne jedná o tú pieseň - na mp3. Žiaľ, na youtube som ju doposiaľ nenašla.
    Naposledy upravil Zitulda : 11.09.08 at 14:43 Dôvod: doplnenie koncovky pre prezentáciu veľk. 4,173

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zitulda Pozri príspevok
    Áno aj o prezentácii (su to prezentácie? ak majú koncovku ppt alebo pps? ale žiaľ niektoré majú aj viac ako 5,16 MB, ale mne napr: pps-4,173 už vypísalo, že sa nedá pridať) A čo sa týka vídea - tak je to vlastne pieseň čiže mp3 ako uvádzam v mojom príspevku a otváram ju Windovsom media player.
    Teraz sa mi hlavne jedná o tú pieseň - na mp3. Žiaľ, na youtube som ju doposiaľ nenašla.
    No...., .mp3 je hudobný súbor. V .mp3 žiadne video nebude. Video musí mať inú koncovku, ale určite nie .mp3! Windows media player je univerzálny audio-video prehrávač, preto to ním otváraš.

    Napíš interpreta a názov pesničky, skúsim to nájsť. Pokiaľ to nie je produkcia miestnej kapely, tak na YouTube to na 80% bude.

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Ďakujem Ti krásne. Je to od Petra Spáleného a názov má "Až mě andelé". Ja mám tú pieseň v počítači, nakoľko sme ju dali hrať pri rozlúčke s mojim mladým švagrom - mal 46 rokov a prehral boj s rakovinou. On si tú pieseň želal hrať. Poprípade ju môžem Ti poslať, emailom. Chcem ešte dnes, ak mi to vyjde, do témy 49 mien zo zájazdu smrti napísať kondolenciu pozostalým a hlavne pre pozostalých našej susedky a jej sestry. Pani susedka bola fantastická žena a na dôvažok tá najsprávnejšia a najfantastickejšia triedna učiteľka mojej dcéry.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    Zitulda Pozri príspevok
    Ďakujem Ti krásne. Je to od Petra Spáleného a názov má "Až mě andelé". Ja mám tú pieseň v počítači, nakoľko sme ju dali hrať pri rozlúčke s mojim mladým švagrom - mal 46 rokov a prehral boj s rakovinou. On si tú pieseň želal hrať. Poprípade ju môžem Ti poslať, emailom. Chcem ešte dnes, ak mi to vyjde, do témy 49 mien zo zájazdu smrti napísať kondolenciu pozostalým a hlavne pre pozostalých našej susedky a jej sestry. Pani susedka bola fantastická žena a na dôvažok tá najsprávnejšia a najfantastickejšia triedna učiteľka mojej dcéry.
    Ja hovorím, že na YouTube nájdeš aj železné drievko z umelej hmoty.

    Je to táto pesnička?:



    a tu bez videa (len trochu čudný obrázok tam nakompiloval autor)

    Naposledy upravil Chobot : 11.09.08 at 16:32

    Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

    Zitulda
    Áno, áno je to ona, ďakujem veľmi veľmi pekne a posielam za to veľký cmuk z vďaky. Nebyť Teba a Elenky Navrátilovej, nebola by som to zvládnuť. Ale podarilo sa mi pridať video ani neviem ako.
    Ďakujem moc krát Zita
    Naposledy upravil Zitulda : 11.09.08 at 20:43 Dôvod: Úprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.