Zavrieť

Porady

Graficka karta

Dobry den.Poprosil by som o radu ci je v tychto dvoch kartach niaky diametralny rozdiel.Idem kupovat notebook,mam vyhliadnute dva modely a moja dilema spociva jedine v gafickej karte a neviem sa rozhodnut.Dakujem.ATI Radeon HD3650 512MB VRAM aleboVGA nVidia GeForce 9300M GS s.
Naposledy upravil M.i.m.o.z.a : 14.09.08 at 14:16
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    slabikar je offline (nepripojený) slabikar

    slabikar
    M.i.m.o.z.a Pozri príspevok
    ATI Radeon HD3650 512MB VRAM aleboVGA nVidia GeForce 9300M GS s.
    skor by som volil tu druhu, nVidia-cke karty su v mnohom kvalitnejsie

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Ide o to, co s tym budes robit. Mne osobne staci v mojom dektope invidia na 64MB a ide my na tom aj HD, ale dost biedne, no ale o to stara CPU (1,7GHz). Cize vidite moj stroj je dost stary 8 rokov
    Moj nazor, je to jedno
    Neplanujem robit ziadne graficke aplikacie.Potrebujem ho na bezne veci.Niake filmy HD novsie hry a pod.Cpu ma 2.26GHz takze by to mohlo ist bez problemov.Dufam.

    Mrgrabber je offline (nepripojený) Mrgrabber

    pripadne mi napište na skypa moj nick: junior130000 ...viac Mrgrabber
    Tak určite na tom rozbeháš všetky kancelarske a podobne aplikácie a určite daku hudubu aj filmy si pozreš

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    M.i.m.o.z.a Pozri príspevok
    Dobry den.Poprosil by som o radu ci je v tychto dvoch kartach niaky diametralny rozdiel.Idem kupovat notebook,mam vyhliadnute dva modely a moja dilema spociva jedine v gafickej karte a neviem sa rozhodnut.Dakujem.ATI Radeon HD3650 512MB VRAM aleboVGA nVidia GeForce 9300M GS s.
    V takomto pripade odporucam porovnat si dane karty na stranke http://www.notebookcheck.net/Compari...rds.130.0.html

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    M.i.m.o.z.a Pozri príspevok
    Dobry den.Poprosil by som o radu ci je v tychto dvoch kartach niaky diametralny rozdiel.Idem kupovat notebook,mam vyhliadnute dva modely a moja dilema spociva jedine v gafickej karte a neviem sa rozhodnut.Dakujem.ATI Radeon HD3650 512MB VRAM aleboVGA nVidia GeForce 9300M GS s.
    Pre presné porovnanie týchto kariet treba pozrieť nejaké recenzie a testy. Ale z bežného zhodnotenia "by očko" by som bral asi tú ATI 3650.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.