Zavrieť

Porady

Občianske združenie

Prosím vás, ako fungujú občianske združenia? Sú to neziskovky a tí ľudia, ktorí ich založia pracujú a oraganizujú akcie úplne zadarmo? Veľmi rada by som u nás niečo podobné založila, napr. pre deti organizovať nejaké akcie, či výlety, alebo pre choré detičky nejaké charitatívne zbierky, alebo pre starších ľudí nejakú pomoc, alebo pre zvieratká nejaký útulok a pod. Neviem ešte čo konkrétne, práve robím priskum v našom meste, čo tu chýba, ale nápadov mám moc aj chuť. Čo mi chýba sú peniaze, takže práve preto sa zaujímam skôr o nejaké občianske združenie. Rada by som v ňom pracovala, nemám problém oslovovať sponzorov, či organizovať niečo, len problém je, že zadarmo to robiť tiež nemôžem. Zbohatnúť na tom samozrejme tiež nemienim, potrebovala by som len nejaký kapitál na náklady združenia a možno nejaké to vreckové, nakoľko by som to robila vo voľnom čase popri zamestnaní. Ale naozaj netuším, či to takto v praxi funguje. Ak nie, poraďte mi, ako by som mohla nejako takto pracovať s nejakou ako takou odmenou za to. ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

Občianske združenie

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.