Zavrieť

Porady

Formuláre do SP

Poraďte mi prosím niekto,od včerajšku sa pokúšam stiahnuť tlačivá,konkr.registračné listy FO a zametnávateľa z intern.str. SP,ale neviem prečo nemám šancu.Poradí niekto?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    janaGT je offline (nepripojený) janaGT

    janaGT
    podarilo sa mi niečo stiahnuť, snáď to bude fungovať

    maturantka je offline (nepripojený) maturantka

    nie som dokonalá maturantka
    JanaGT, prosím nemohla by sem stiahnuť aj mesačné výkazy? Nejde mi to. Ď.

    chocolate je offline (nepripojený) chocolate

    chocolate
    Zdravim vsetkych co sa pokusaju stiahnut formulare zo stranky SP. Postup na stiahnutie: 1. na hlavnej stranke SP kliknut na registracny list FO.... (rozbali sa dalsia stranka) 2. kliknut na Formulare .... (rozbali sa nova stranka) 3. na tejto stranke si vyberiem formular, ktory ma zaujima a kliknem nan pravym tlacitkom mysi (objavi sa kontextove - skratene menu) 4. kliknem na save target as.... a dam si to ulozit do PC. Vacsina suborov je v jpg - cize musis mat program Acrobat Reader. Dufam, ze som pomohla. Prajem vsetkym prijemny vikend.... Ak sa mi podari prilozim tlaciva mesacnych vykozov - ale systemu sa akosi nechce...

    bea je offline (nepripojený) bea

    bea
    Už pripájajte, prosím, všetky tlačivá do novej témy - Dokumenty, tlačivá. Potom ich všetci ľahšie nájdeme.

    VladoaKatka je offline (nepripojený) VladoaKatka

    VladoaKatka

    [hore]Zmeny v mesačných výkazoch poistného a príspevkov a v Registračných listoch fyzických osôb od 31. júla 2008


    16.04.2008
    V súvislosti so zmenami zákona č. 461/2003 Z. z. o sociálnom poistení v znení neskorších predpisov, účinnými od 1. januára 2008 a so zmenami súvisiacimi s pripravovaným zavedením meny euro v Slovenskej republike dôjde od 31. júla 2008 aj k zmenám, ktoré sa týkajú vypĺňania mesačných výkazov poistného a príspevkov a Registračných listov fyzických osôb v systéme EZU (elektronický zber údajov).
    V novej XML štruktúre (verzia 2.7) bude odvádzateľ poistného povinný zasielať mesačné výkazy poistného a príspevkov za mesiac júl 2008 a ďalšie mesiace (aj v období po zavedení meny euro). Mesačné výkazy poistného a príspevkov za mesiac júl 2008 bude možné elektronicky zasielať najskôr od 31. júla 2008.
    Measačné výkazy positného a príspevkov za obdobia pred júlom 2008 sa elektronicky zasielajú aj po 31. júli 2008 v XML štruktúre platnej pred 31. júlom 2008, nemôžu byť zaslané v novej štruktúre.
    Podrobné informácie o konkrétnych vecných a obsahových zmenách pri vypĺňaní mesačných výkazov poistného a príspevkov a Registračných listov fyzických osôb v systéme EZU uvádza Sociálna poisťovňa priamo na webovej stránke elektronickej podateľne.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.