Zavrieť

Porady

Bratislava- Košice cez Budapešť ( skúsenosti)

Ahojte, dosť často cestujem na východ, doteraz som vačšinou cestovával lietadlom, ale Skyeurope nejako začalo " šachovať" s cenami a tak posledný polrok jazdím autom klasickou trasou- BA-NR-RS-RV-KE, ale nejako sa mi to nepáči, jazdí sa u nás ako na pretekoch a počul som, že dosť ľudí jazdí dialnicou cez Maďarsko, konkretne M1- BA- Budapest a M3- Budapest-miskolc, že vraj to je pohodlnejšie a rýchlejšie- aké máte s touto trasou skúsenosti? Dík
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ahojte, dosť často cestujem na východ, doteraz som vačšinou cestovával lietadlom, ale Skyeurope nejako začalo " šachovať" s cenami a tak posledný polrok jazdím autom klasickou trasou- BA-NR-RS-RV-KE, ale nejako sa mi to nepáči, jazdí sa u nás ako na pretekoch a počul som, že dosť ľudí jazdí dialnicou cez Maďarsko, konkretne M1- BA- Budapest a M3- Budapest-miskolc, že vraj to je pohodlnejšie a rýchlejšie- aké máte s touto trasou skúsenosti? Dík
    Ja som to párkrát skusil ale neodporúčam aspoň do vtedy kým nebude dokončený obchvat Budapešti.Možno ešte v noci by nebol s prejazdom problem,ale v noci sú prázdne cesty aj u nás a teraz keď už sa obchádza Tornaľa, Ožďanský kopec .... A za ďalšie je to o cca 30-40 km naviac + musíš kúpiť dialničnú známku.

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    Ja píšem vlastnú skúsenosť a jednoznačne urobim KE - BA spodom cez RV,RS,NR rýchlejšie a lacnejšie ako cez Budapešť.Skús prejsť cez Budapešť ráno cca 8 hod krížomTak ako sa píše v tom članku markiza že obchvat Budapešti má byť dokončený až v. r.2010, tak že dovtedy je to pomalšie , drahšie.Mám aj kamarátov šoférov služobných aut čo chodia do BA aj 3x do týždňa a aj oni tvrdia že sa to neoplati.Sám chodím do BA z KE aspoň 2x do mesiaca a keby to bolo výhodnejšie tak si kúpim ročnú maďarskú známku a chodím cez Maďarsko.
    Naposledy upravil pivko : 20.09.08 at 14:50

    Bratislava- Košice cez Budapešť ( skúsenosti)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.