Zavrieť

Porady

Nepipa mi pocitac sa zapina

Neviete mi niekto poradit s mojim problemom.ked sa mi zapina pocitac nechce sa mi normalne nastartovat.Kontrolky svietia ale neblikaju a vobec "nevrzga" ale ani nepipa.mozte mi poradit.zatial vdaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    geronimo13 je offline (nepripojený) geronimo13

    geronimo13
    som zvedavý, kto ti prvý vynadá za takýto príspevok

    čo znamená "nechce sa mi normalne nastartovat", bios, windows, čo nenaštartuje, čo je na obrazovke, aká zostava, kto to skladal, robili sa nejaké zásahy do systému, inštaloval sa nový software alebo nový hardware, ak áno aký, názov u softwaru, u hardwaru sériové označenie, atď.

    na pomoc je jednoducho málo informácií

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Chyba info co sa dialo s kompom predtym. Je to nova skladacka? Nieco si tam pridaval? Kupil si ho od niekoho?

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    johnyss asi tým myslel systémové hlásenia pri štarte PC a systému. Tam nemá vypnutie zvuku nič spoločné, pretože prvý zvuk ide cez repráčik - ovládaný BIOSom. Žiaľ, je tu nedostatok údajov - kedy nie je zvuk?, nabehol BIOS?, nabehla obrazovka (zobrazuje)?, nabehol OS? Bez toho sme ako slepí v tme

    Nepipa mi pocitac sa zapina

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.