Zavrieť

Porady

tlačiareň tlačí haky-baky

poraďte prosím, kde mám hľadať chybu, ked mi tlačiareň tlačí také haky-baky, skoro ako čínske znaky... ( - to k tomu rýmu)
chcela som vytlačiť formulár zo stránky VšZP, stiahla som ho do PC, v acrobate otvorila, vyplnila, na obrazovke všetko fajn, super, ok.
ale ked som dala tlačiť - tak z tlačiarne mi síce vyšiel vyplnený formulár, akurát že tá ich predtlač sa mi zmenila na kadejaké znaky aj neznaky
ostatné veci (vo worde, exceli a pod.) mi tlačí normálne...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Nie je to chyba tvojej tlačiarne, ani počítača. Chybný bol asi originálny súbor zo VšZP. Skús stiahnuť (určite to bude *.pdf) a uložiť u seba a potom vytlačiť ako vlastný súbor *.pdf .

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    misoft Pozri príspevok
    Nie je to chyba tvojej tlačiarne, ani počítača. Chybný bol asi originálny súbor zo VšZP. Skús stiahnuť (určite to bude *.pdf) a uložiť u seba a potom vytlačiť ako vlastný súbor *.pdf .
    ja som si ho najprv stiahla do svojho PC, áno, aj uložila, až potom vytlačila. už sa mi to stalo aj pri vytlačení RZZP tu, z Porady. tiež som ti to najprv uložila do pc a vytlačila haky-baky miesto predtlače

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    mpca Pozri príspevok
    Konkrétne ktorý je to formulár??
    zo stránky VšZP to bolo Oznámenie poistenca/platiteľa poistného
    a zo stránok Porady to bolo vyplnené RZZP z draka.

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    ešte mám otázku aký veľký je ten súbor Oznámenie poistenca/platiteľa poistného. Konkrétne veľkosť na disku v bytoch (kliknút na súbor pravým tlačidlom a vlastnosti) mala by byť 761856. Ak taká nieje treba skúsiť stiahnuť ešte raz.
    Ak nepomôže tak len vytlačiť prázdne tlačivo a vypísať ručne.

    Heni je offline (nepripojený) Heni

    Heni
    mpca Pozri príspevok
    ešte mám otázku aký veľký je ten súbor Oznámenie poistenca/platiteľa poistného. Konkrétne veľkosť na disku v bytoch (kliknút na súbor pravým tlačidlom a vlastnosti) mala by byť 761856. Ak taká nieje treba skúsiť stiahnuť ešte raz.
    Ak nepomôže tak len vytlačiť prázdne tlačivo a vypísať ručne.
    mám ho uložené vyplnené, to má veľkosť " 952 kB (974 848 bajtů) "
    nemôžem vytlačiť ani prázdne, lebo haky-baky je tá predtlač

    RudyB je offline (nepripojený) RudyB

    RudyB
    ak je to vo formáte pdf a tlači nezmysli tak si to prekonvertuj na obrázok a vytlač to takto odporúčam program:

    Advanced PDF to JPG converter

    dá sa stiahnuť na s t a h u j . c z

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Odpojit tlaciaren od pocitaca a na 10 sekund aj od prudu. Potom opat zapojit a vytlacit. Vyplnit a poslat.
    Naposledy upravil misomiso : 23.09.08 at 20:32

    tlačiareň tlačí haky-baky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.