Zavrieť

Porady

PN a detsky lekar

V juny som uspesne ukoncil studium na VS a od septembra nastupil do normalneho zamestnania. Momentalne som v skusobnej dobe. Pred dvoma dnami som ochorel a planujem navstivit lekarku. Chodim vsak asi 10 rokov k rovnakej detskej lekarke, ktora mi povedala,ze bez problemov ju mozem navstevovat do 28 rokov (mam 23).

Chcem sa spytat, ci mi takato lekarka pre deti a dorast moze dat potvrdenie o praceneschopnosti, ktore bude relevantnym dokladom u zamestnavatela. A v pripade, ze mi ju da napr na 7 dni a po 2 dnoch budem OK, ci je mozne prerusit PN a nastupit normalne do prace.

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Treba sa opýtať v robote alebo lekárky

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Worko Pozri príspevok
    V juny som uspesne ukoncil studium na VS a od septembra nastupil do normalneho zamestnania. Momentalne som v skusobnej dobe. Pred dvoma dnami som ochorel a planujem navstivit lekarku. Chodim vsak asi 10 rokov k rovnakej detskej lekarke, ktora mi povedala,ze bez problemov ju mozem navstevovat do 28 rokov (mam 23).

    Chcem sa spytat, ci mi takato lekarka pre deti a dorast moze dat potvrdenie o praceneschopnosti, ktore bude relevantnym dokladom u zamestnavatela. ÁNO. A v pripade, ze mi ju da napr na 7 dni a po 2 dnoch budem OK, ci je mozne prerusit PN a nastupit normalne do prace. PN sa nedáva dopredu na určitý počet dní a neprerušuje sa, vyznačený je začiatok a po 2 dňoch môžeš požiadať o ukončenie PN

    Dakujem
    ..................

    bonita je offline (nepripojený) bonita

    na facebooku zalozene stranky: ZOPZ - združenie ochrancov a priateľov zvierat. ...viac bonita
    Nedavna skusenost: detska lekarka ti nemoze dat PN, ak uz nestudujes. Moze iba do 19 rokov.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.