Zavrieť

Porady

ako nahodiť fa.za opakované dodanie služby

Prajem krásny deň!!!!
Prosím Vás poradí mi niekto, som úplna začiatočníčka v JU.Prišla mi DF za opakované dodanie služby 07-12/2008 /internet/. Neviem ako ju mám správne nahodiť do knihy faktúr, keď to platí mesačne /je štvrťročný platca DPH/. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    MirkaŠ,
    krásny deň aj Tebe. Ja si urobím v knihe faktúr /ALFA/ nový číselný rad /napr. Internet/ a v ňom si predpíšem DF Internet07-Internet12 t.j. 6 ks. Neviem, v akom programe účtuješ, ale všeobecne si DF za opakované dodanie služby účtujem oddelene od riadne prijatých DF.

    MirkaŠ je offline (nepripojený) MirkaŠ

    MirkaŠ
    ahoj, super že sa mi niekto ozval, si zlatá/ý/, pracujem v Alfe, ale ja mám tie platby rozpísané na jednej DF/celý polrok/, tak neviem či mám nahodiť každý mesiac zvlášť /asi áno/ ale je to na jednejDF s určitým čislom. Dúfam že mi rozumieš, lebo som z toho už "hotentot! Krásny deň

    Aknazuz je offline (nepripojený) Aknazuz

    certifikovaná účtovníčka Aknazuz
    ... rozumiem Ti, platby som ja mala tak isto rozpísané od plynárov a preto som si tú jednu DF prefotila 6x, pracovne som si na každú fotokópiu k "určitému číslu" pripísala ešte mesiac v tvare MM a pod týmto VS som každý mesiac túto fotokópiu nahodila. Teraz už plynári posielajú DF na každý mesiac zvlášť.

    MirkaŠ je offline (nepripojený) MirkaŠ

    MirkaŠ
    Ďakujem "aknazuz", aj ja som si to tak spravila, akurát som si to toľko krát neprefotila, ale dala som si VS pri každý mesiac na faktúre. Prajem ti krásny deň a ešte raz ti ďakujem si milá

    ako nahodiť fa.za opakované dodanie služby

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.