Zavrieť

Porady

Kvety v podkroví...

No dobré ránko...

zháňam ságu Kvety v podkroví, Lupene vo vetre, Ovocie minulosti, Budú aj tŕne, Záharada tieňov. Je to to naj čo som kedy čítala, hľadala som na martinus.sk aj ikar.sk (ten mi nejde otvorit).
Najde sa tu cloviecik, co by mi ich predal???? Prosím....

Diky
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    patrika je offline (nepripojený) patrika

    patrika
    hladaj na internete v antikvariatoch aj ja som ich tak kúpila pred asi pol rokom uplne nové po sto sk za kus. ked som to čítala prvý krát tak som ani nespávala len som o nich rozmýšlala,normálne som plakala ako keby boli naozajstní, aj film som zohnala ale ten radšej nepozeraj to je somarina
    maminka už krásnych dvoch detičiek opäť začínajúca v novej práci, teraz už na druhom konci Slovenska :-) ...viac evka-janekova
    nad tými knihami som vyplakala more slz... krasa a ked si spomeniem, ze to bolo podla skutočnej udalosti, az mraz po mne beha. film som videla ako 10 ročna, a chcela by som si ho pozriet este raz. viem ze to skoncilo inak, tam ju zhodili zo schodov, alebo nieco podobné, ked sa vydavala.
    no skusim pohladat

    mowinka1 je offline (nepripojený) mowinka1

    mowinka1
    dobrý deň, má niekto ešte v ponuke túto pentalógiu? mám záujem o kúpu (monika.chovancova@post.sk)

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    mowinka1 Pozri príspevok
    dobrý deň, má niekto ešte v ponuke túto pentalógiu? mám záujem o kúpu (monika.chovancova@post.sk)
    ,

    Monika, ak hľadáš Kvety v podkroví / Lupene vo vetre, Budú aj tŕne, Ovocie minulosti, Záhrada tieňov /
    nájdeš ich v knižnici....

    odporúčam, podobne ladené päťdielne ságy :Nemilovaná / Čierny anjel, Sklamané srdcia, Brány raja, Pavučina snov /

    alebo Trpké svitanie / Tajomné ráno, Dieťa súmraku, Polnočný šepot, Temná hodina /

    PS: občas knižky vidím vo výpredajoch v malých kníhkupectvách

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.