Zavrieť

Porady

obyvackovy pc

caute potreboval by som poradit nejaky mini pocitac na pripojenie k televizoru lcd do obyvacky hlavne na pozeranie filmov v sieti a mozno obcas kontrola mailov...nic narocne...a aby to nejako vyzeralo ked to bude v obyvacke a cena cim nizsia tym lepsia. pocul som ze su nejake podobne pristroje okolo 6000 korun len neviem ako sa to vola a kde to hladat.Nieco ako asus eee box len tam hra vela aj znacka za ktoru sa plati......pozor nemam zaujem len o hdd prehravac. potrebujem aj net obcas. dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    No, obcas sa pritrafi, ze aj desktopy celkom prijatelnej technickej urovne su k dostaniu v roznych akciach za uvedene ceny (jeden taky desktop pouzivany mojou malickostou skoro vylucne ako prehravac audio/video sa mi na jar tohoto roku priplietol do cesty za 7000,- Sk; v ponuke vtedy boli masinky od 5000,- Sk / kus).
    Kedze ide o pripojenie k TV, tak monitor nie je nevyhnutnou sucastou "vybavy".
    Odporucam sliedit alebo cihat a azda na nieco vyhovujuce natrafis.

    Achy je offline (nepripojený) Achy

    Achy
    chlap Pozri príspevok
    Ak si vezmeme, ze na tom chce pozerat aj filmy, neviem ci by to bolo vhodne riesenie(samozrejme je potrebne vediet, v akej kvalite ma pisatel filmy na sieti a ci uvazuje aj nad HD). 720 HD by slo ale 1080 by uz sekalo. Aspon podla testov.
    Pre ludi, co niesu narocni a vedia na co PC chcu je to zaujimava ponuka.

    Lubk0 je offline (nepripojený) Lubk0

    Lubk0
    No ja nevim, osobne by som na tvojom mieste mozno troska zainvestoval, a mozno ani nie.

    Do obyvaciek sme robili zostavi s Windows media center... je to super vecicka.

    Kupis peknu skrinku. Napriklad velmi dobre ale troska drahsie su Thermaltake mozart. Je cela z hliniku uz zo zabudovanym displayom a ovladacom.

    Alebo kupis hocijaku lezatu skrinku, ktora sa da vopchat pod tv, a ma apsom dva 5.25 pozicie. Do jednej ide DVD romka, do druheho dokupis informacny LCD dysplai s infra primacom na dialkove.

    Vnbutornu zostavu PC si urobis akukolvek chces, tj dosku, procak, ramku, disk a podobne veci si davas akekolvek.

    Dozadu davas autorizovanu TV kartu, okolo 2 - 2500 SK, najlepsie hybridnu aj na digital, aj na analog.

    Taketo centra vychadzali s thermaltake mozart, aj s nejkou vybavickou dokopy okolo 16 - 18 000 Sk.

    A je to vse v kope.

    Zapne PC dalkovim ovladacem.

    Pusti sa ty win XP media center, hned ty skoci menu.

    A mas moznost

    -pocuvat radio
    -pocuvat mp3 s HDD, alebo z vlozeneho CD/DVD
    -pozerat TV kvoli tv karte (aj klasicke analogove, aj digitalne)
    -pozerat filmy s HDD
    -pozerat filmy s CD alebo DVD
    -ist na internet

    toto vsetko mozes ovladat dost hustym ovladacom, ktory ma velmi citlivy "joypad" takze se s nim luxusne lieta po ploche, klika a podobne.

    Takisto si do toho mozes zapojit 5.1 repro, a mas s toho fantasticku audio - video zostavu zo vsetkym na co si zmyslis, s krasnym dizajnem, a lahkym ovladanim. Navyse na to mozes mat bezdratovu klavesnicu, a mys..

    Vyhodou tychto skriniek je neskorsia aktualizacia. Pokial za par rokov sa ty bude zdat pocitac slaby, vymenis creva, a pokracujes dalej...

    pnak je offline (nepripojený) pnak

    pnak
    Achy Pozri príspevok
    Ak si vezmeme, ze na tom chce pozerat aj filmy, neviem ci by to bolo vhodne riesenie(samozrejme je potrebne vediet, v akej kvalite ma pisatel filmy na sieti a ci uvazuje aj nad HD). 720 HD by slo ale 1080 by uz sekalo. Aspon podla testov.
    Pre ludi, co niesu narocni a vedia na co PC chcu je to zaujimava ponuka.

    zacinam stahovat filmy hd 720 . Do 1080 nejdem lebo mam tv hd ready...

    dolfort je offline (nepripojený) dolfort

    dolfort
    mlaco Pozri príspevok
    Ja by som si kupil fitpc:

    http://images.google.sk/images?q=fitpc
    uz je v predaji:
    http://www.fit-pc.com/new/
    podla mna dobra cena, aj ked sa prirata postovne...
    otazka casu kedy sa bude distribuovat aj priamo na slovensku.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.