Zavrieť

Porady

5. Delostrelecká brigáda, VÚ 8022 Jelšava

Ahojte, skúsim, aj keď vačšinou sú tu ženy, tak moc neverím, že niekoho nájdem, ale...
... Nenájde sa tu nejaký moj bývalý spolubojovník z brigady uverejnenej v nadpise témy???
Usporiadat
begbie begbie

begbie je offline (nepripojený) begbie

Zdar,som rád,že som to tu objavil ja som narukoval v 99 5PTO u kpt Hodeka
0 0
Koniare Koniare

Koniare je offline (nepripojený) Koniare

Ja som bol tam u koniaroch ( 1996) Lacko bol velitel brigady. Kone boli jeho hobby a mi sme boli jeho elita.
0 0
Mravec strážna rota Mravec strážna rota
Hallo je tu niekto kto slúžil na strážnej rote rok 98/99 aprilovi draci kap. Šefrana a nadp. Bénco
0 0
strateny 1999 strateny 1999

strateny 1999 je offline (nepripojený) strateny 1999

Ahojte chlapci,


Ja som bol posledny rocnik s jednym rokom povinnej zakladnej sluzby a takmer som to skoro podpisal lol. Ja som bol v Brezne VU8262, pplk Lacko tam prisiel z Jelsavy. Brezno a Jelsava boli rivaly a vzdy sme sa snazili porazit Jelsavu v aktivitach. Jelsava bola deres. A tieto zvyky doniesol pplk Lacko do Brezna. Bola fun. Spominam na to s humorom, zazili sme take veci, co civilisti a obycajni ludia nikdy nezaziju a neuvidia, cize sme krali. Teraz akurat pozeram ,ze ta vojna mala zmysel pre spolocnost, boli sme pripraveni, respektovali, ucta a hrdost. Teraz mame padavky ,mladi hniju zaziva pri tv, ozrati,bezdomovci,fetaci a oje..aci. Terajsi profesionali uz nemaju to co nam vsepoval socializmus cele desatrocia... vsetko to malo zmysel. Ak to nejaky holub cita,asi nevie ani o com pisem.
0 0
strateny 1999 strateny 1999

strateny 1999 je offline (nepripojený) strateny 1999

Jeho vyrok najdete tu http://tmavytien.szm.com/vyroky.htm aspon sa zasmejete...
0 0
romana147 romana147

romana147 je offline (nepripojený) romana147

strateny 1999
Ahojte chlapci,


Ja som bol posledny rocnik s jednym rokom povinnej zakladnej sluzby a takmer som to skoro podpisal lol. Ja som bol v Brezne VU8262, pplk Lacko tam prisiel z Jelsavy. Brezno a Jelsava boli rivaly a vzdy sme sa snazili porazit Jelsavu v aktivitach. Jelsava bola deres. A tieto zvyky doniesol pplk Lacko do Brezna. Bola fun. Spominam na to s humorom, zazili sme take veci, co civilisti a obycajni ludia nikdy nezaziju a neuvidia, cize sme krali. Teraz akurat pozeram ,ze ta vojna mala zmysel pre spolocnost, boli sme pripraveni, respektovali, ucta a hrdost. Teraz mame padavky ,mladi hniju zaziva pri tv, ozrati,bezdomovci,fetaci a oje..aci. Terajsi profesionali uz nemaju to co nam vsepoval socializmus cele desatrocia... vsetko to malo zmysel. Ak to nejaky holub cita,asi nevie ani o com pisem.
pred tebou posledný príspevok "06.05.2020 " / dnes 30.3.2021 = vyše 10 mesiacov


Ty si také "prenosené zelené " dieťa
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Veď aj preto má taký NICK. Stratený v roku 1999....
22 rokov a furt nedospel....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať