Zavrieť

Porady

Načítava, načítava, načítava - problém s PORADOU ?

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Od včera mám problém pri načitávaní stránky PORADA.

Nie a nie, aby mi vysvietilo tému.

Máte aj vy niekto tento problém alebo ho mám iba ja?

Pretože ak ten problém nikto nemá, tak si to musím vyriešiť s mojím PC (pňakom - tak mu nadávam, keď nefachčí ako treba...)...
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cactus Pozri príspevok
Od včera mám problém pri načitávaní stránky PORADA.

Nie a nie, aby mi vysvietilo tému.

Máte aj vy niekto tento problém alebo ho mám iba ja?

Pretože ak ten problém nikto nemá, tak si to musím vyriešiť s mojím PC (pňakom - tak mu nadávam, keď nefachčí ako treba...)...
Áno, ten problém mám tiež už od včera, aj dnes sa to prejavilo, ale teraz už to začína byť dobré. Veľa je nás, kapacitne asi nemstíha. Stále na porade visíme, chi, chi.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
milagros208 milagros208

milagros208 je offline (nepripojený) milagros208

Tiež som s tým mala problém, hlavne včera. Dokonca sa mi dva príspevky nepodarilo odoslať.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
napr. mne: pri klikaní - neotvorí sekciu ale: erorr on page ,pravidelne obsluha, moje konto - napr. bodíky vôbec nemôžem prihadzovať -
deje sa mi to od: pridania baneru mojstyl - alebo to je len .......
0 0
Excise Duty Excise Duty

Excise Duty je offline (nepripojený) Excise Duty

ten, čo už nemusí do roboty
Dnes sa mi podrilo prihlásiť snáď až na piaty pokus.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
No, odľahlo mi, verte mi, že nie som sama, pretože mať problém s PC nie je žiadna radosť

A príspevky - odosielanie, pripomenula si mi, že to včera bolo priam "fantastické".

Aj som si myslela či náhodou Richard nerobí údržbu servera?
Ale asi nie.

Vyskúšam, či mi to už pôjde, ako hovoríte..., že sa to už zlepšilo.

Ďakujem za reakcie.
0 0
Anja111 Anja111

Anja111 je offline (nepripojený) Anja111

No mne sa to nezlepšilo. To nekonečné načítavanie sledujem tiež už dva - tri dni...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cactus Pozri príspevok
No, odľahlo mi, verte mi, že nie som sama, pretože mať problém s PC nie je žiadna radosť

A príspevky - odosielanie, pripomenula si mi, že to včera bolo priam "fantastické".

Aj som si myslela či náhodou Richard nerobí údržbu servera?
Ale asi nie.

Vyskúšam, či mi to už pôjde, ako hovoríte..., že sa to už zlepšilo.

Ďakujem za reakcie.
Neviem, či si to nespôsobila svojím príspevkom, pretože dnes to už bolo dobré, a po tvojom príspevku to už zase hapruje.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
vyzerá že mne to ide, teda zatiaľ
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
Tweety Pozri príspevok
Neviem, či si to nespôsobila svojím príspevkom, pretože dnes to už bolo dobré, a po tvojom príspevku to už zase hapruje.
Majka, ale mne to odvtedy, ako som to napísala, nabieha sporadicky, čiže raz dobre, potom zase načítava, načítava, načítava, načítava....... etc.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cactus Pozri príspevok
Majka, ale mne to odvtedy, ako som to napísala, nabieha sporadicky, čiže raz dobre, potom zase načítava, načítava, načítava, načítava....... etc.
OK, ja som to napísala, len tak, lebo ráno to bolo ešte zlé, potom už dobre, a zase zle, tak som chcela zhodiť vinu na Teba. Dúfam, že sa za moju trúfalosť nehneváš. Nemyslela som to v zlom, len tak, na srandu.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
a zase, kým mi to odoslalo príspevok, tak už bol pomaly neaktuálny...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Ja mám tiež problém od včera s poradou. Najprv mi stránku otvorilo ale do témy sa dostať, žiaľ žiadnu tému som neotvorila. Keď som z porady odišla, tak potom mi ju už ani neotvorilo. Teraz mi ju otvorilo, ale otvoriť tému trvá dlho.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Mňa včera aj svojvoľne odhlasovalo s porady. Problémy máme viacerí j
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Mám ten istý problém. Zvaľovala som to na pripojenie k internetu, ale keď nás je viac takých, tak bude asi chyba inde.
0 0
vasulka vasulka

vasulka je offline (nepripojený) vasulka

mam rada život
Mne fachčí Porada na 100%. Mám Mozillu. V.
0 0
cactus cactus

cactus je offline (nepripojený) cactus

nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac
vasulka Pozri príspevok
Mne fachčí Porada na 100%. Mám Mozillu. V.
aj ja mám a robí neplechu...
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

cactus Pozri príspevok
aj ja mám a robí neplechu...
Nebude to asi v tom, ale už ideeee.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
cactus Pozri príspevok
aj ja mám a robí neplechu...
..


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s. a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal))))
0 0
polka polka

polka je offline (nepripojený) polka

pepsikova Pozri príspevok
..


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s. a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal))))
Čistenie disku si tiež spúšťam raz za dlhšie obdobie (cca za rok) cez technickú podporu, teda nemám nainštalovaný žiadny špeciálny program. Tiež mi to pekne poupratuje PC, aby bol rýchlejší. Robím to nasledovne:
Kliknem na ikonu Tento počítač - Pomoc a technická podpora (vľavo v okne) - Výkon a údržba - Nástroje - Čistenie disku - Vyberte jednotku, ktorú chcete vyčistiť (C), (D) - OK. Ponúkne niektoré zbytočné veci na odstránenie, ale nemusíš ich označiť, len potvrdíš OK a spustí sa čistenie. Ale upozorňujem, že to trvá trochu dlhšie, kým poupratuje, ale výsledok sa dostaví.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

pepsikova Pozri príspevok
..


..prednedávnom som aj ja mala tento problém a nevedela som čo s tým,ale jeden dobrý človek mi poradil taký program,volá sa BOOTVIS,tak raz za týždeň to spustím,on mi tam poupratuje,teda v počítači,uloží všetko tam,kde má byť a hneď je pohoda..skús...nájdeš na www.stahuj.cz.........(p.s. a ten program ti nevynadá,že si bordelár,neboj,ani mne nenadal))))
Pepsi, sledovala som tú diskusiu, ale len zbežne, rámom okuliarov, ale dnes som Ťa počúvla. Našla, stiahla, nainštalovala, otvorila, zatvorila, a šla si pozrieť návod na obsluhu. .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať