Zavrieť

Porady

omega - NESEDI MI SUVAHA A VZAS ?!?

sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
Prosím Vás ľudkovia - som totálne na nervy..., neviem čo som si porobila v Omege, ale predastavte si nesedí mi súvaha a výkaz ziskov a strát.

Je zauímavé, že keď si dám VZAS konkrétne mám HV 677 v súvahe jednoduchej ho mám tiež 677 ale keď si dám originál tlačivo DÚ tak mám na ňom HV 759, absolútne neviem ako to napraviť, PORADÍTE MI ????, nastavenie cez štandart súvahy aj VZAS som opakovane urobila a nič...
Usporiadat
jamajka jamajka

jamajka je offline (nepripojený) jamajka

Hospodársky výsledok z minulého obdobia (r. 2004) máš preúčtovaný? Pozri aký zostatok máš na účte 431 - nie je to ten rozdiel?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
vďaka, ale to mám Ok, bude tam nejaká iná zrada, lebo ako hovorím v jednoduchej mi to sedí, ale v tom originál výkaze mám rozdiel, preto reku dám to sem, či to nemá aj niekto iný a ni ej to chyba v SW..., aaaach, je to hrúza od rána sa s tým babrem...
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

sway
Prosím Vás ľudkovia - som totálne na nervy..., neviem čo som si porobila v Omege, ale predastavte si nesedí mi súvaha a výkaz ziskov a strát.

Je zauímavé, že keď si dám VZAS konkrétne mám HV 677 v súvahe jednoduchej ho mám tiež 677 ale keď si dám originál tlačivo DÚ tak mám na ňom HV 759, absolútne neviem ako to napraviť, PORADÍTE MI ????, nastavenie cez štandart súvahy aj VZAS som opakovane urobila a nič...
Ako hovori Jamajka to treba skontrolovat prve ucet 431. Ak je spravne a naozaj si spravila aj nadstav štandart tak potom skus pozriet ci nemas zostatok na dajakom pomocnom ucte napr: 395.
0 0
UCET UCET

UCET je offline (nepripojený) UCET

sway
vďaka, ale to mám Ok, bude tam nejaká iná zrada, lebo ako hovorím v jednoduchej mi to sedí, ale v tom originál výkaze mám rozdiel, preto reku dám to sem, či to nemá aj niekto iný a ni ej to chyba v SW..., aaaach, je to hrúza od rána sa s tým babrem...
tak vytlačiť jednoduchu suvahu a porovnavať s vykazom aby sa zisťilo kvôli ktorému účtu to nesedí?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
vďaka, akosi to nemôžem nájsť...už som poslala mail do krosu - ale dnes už skončili - ale zatiaľ dík...
0 0
NY152 NY152

NY152 je offline (nepripojený) NY152

európanka
Cau SWAY, skus hot line na KROSe, mne sa to zatial vzdy len vyplatilo, nestrácaj drahocenný cas.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
no zajtra skúsim sú tam len do 15,30, tak som to prešvihla, ale vďaka....
0 0
ondrejvla ondrejvla

ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac
Sway skús si vytlačiť predvahu a skús si urobiť súvahu a výkaz ručne. Ak to ľúbiš ako ja, lebo to je najkrajšia robota pri účtovníctve, tak to určite nájdeš! Ale mala by si to nájsť, aj ak to "nemusíš". Možno nemáš označený niektorý účet ako súvažný, síce Kros nepoznám, ale stáva sa všeličo. Alebo si daj pauzu, choď na balkón, daj si kávu a potom skús znova. Náhoda je blbec, možno len prehliadaš stále to isté!
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

Ahoj sway, urob tak ako vraví ondrejvla, vytlač si HK a porovnaj so súvahou. Porovnávaj to po triedach sumárne. Trieda 0,1,2,4 sa takto rýchlo dá skontrolovať, len triedu 3 musíš samostatne záväzky a pohľadávky načítať z HK. Určite to nájdeš.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
sway
Prosím Vás ľudkovia - som totálne na nervy..., neviem čo som si porobila v Omege, ale predastavte si nesedí mi súvaha a výkaz ziskov a strát.

Je zauímavé, že keď si dám VZAS konkrétne mám HV 677 v súvahe jednoduchej ho mám tiež 677 ale keď si dám originál tlačivo DÚ tak mám na ňom HV 759, absolútne neviem ako to napraviť, PORADÍTE MI ????, nastavenie cez štandart súvahy aj VZAS som opakovane urobila a nič...
Ivka.. skús si ešte pozrieť, či máš nastavené všetky účty v účtovnej osnove, aby sa radili do súvahy.. raz som mala aj taký problém...
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

babenko1
Ivka.. skús si ešte pozrieť, či máš nastavené všetky účty v účtovnej osnove, aby sa radili do súvahy.. raz som mala aj taký problém...
správna pripomienka, toto nájde kontrola v Omege, tak skús si ju urobiť.
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
slnko
správna pripomienka, toto nájde kontrola v Omege, tak skús si ju urobiť.
moc všetkým ďakujem, ste strašne zlatí, kontrolu som spustila - je bez chýb ?!?!, a furt to mám rovnaké - zlé, ale aj tak moc vďaka - asi to nechám na zajtra..., čo už....
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
a skontrolovala si si hlavnú knihu so súvahou?
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
babenko1
a skontrolovala si si hlavnú knihu so súvahou?
ahojček Babenko - jasné že áno, idem to prebehnúť ešte raz - nedá mi to - ale mám obavu že je chyba v SW - lebo jednu jednoduchú súvahu mi to tlačí OK, ale len výkaz súvahu originál - nedobre, nič idem ešte na to... vďaka
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
a tlačíš správnu súvahu? :-) tú trojdielnu? :-)
0 0
slnko slnko

slnko je offline (nepripojený) slnko

a nemáš nejaký vyslovene pasívny účet s aktívnym zostatkom? a nemáš ho v súvahe mínusom? Potom by bol rozdiel vo výsledku o dvojnásobok.
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
veru... aj to je možné...
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
slnko
a nemáš nejaký vyslovene pasívny účet s aktívnym zostatkom? a nemáš ho v súvahe mínusom? Potom by bol rozdiel vo výsledku o dvojnásobok.
no mám 341 v sume v pasívach ale plusom 81 000 je to preplatok na dani po zaúčtovaní dane za rok 2004 - , ale SW mi to dáva do aktív - keď som pozrela do nastavenia ...???
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac
akú trojdielnu? - tú najnovšiu má 7 strán a je od 2-5 naležato a 6-7 na výšku.... OK? - myslím že áno...
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
počuj.. a čo si to nezaúčtovala ako pohľadávku voči DU na 379?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať