Zavrieť

Porady

lyžovačka na východe SR - oblasť Mlynky

plánuje si rodinnú lyžovačku a mám ponuku na ubytovanie v oblasti Mlynky na východe. Nikdy som na východe nelyžovala, držala som sa bližšie k Bratislave. Stojí to za to cestovať z BA na Mlynky-boli ste tam niekto lyžovať? viete to porovnať napr. s Donovalmi,alebo so Zubercom? Ďakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    feron je offline (nepripojený) feron

    feron
    podľa toho, ako vyzerajú zimy v našej oblasti sa budeš musieť odpútavať od Bratislavy na "východ" stále viac. Na Mlynky sa oplatí určite ísť, je to krásny kút, ale hlavne v lete. V zime sa síce dá lyžovať, ale záleží od nárokov a očakávaní, porovnávať s Donovalmi a Zubercom sa to určite nedá, tie sú vybavenosťou a infraštruktúrou vyššie. Ale ak by ste chceli zapadnúť niekde, kde je pokoj a zviesť sa na lyžiach na prírodnom, aj keď nie 100% upravenom snehu, tak Mlynky môžu byť. A určite sa tam nemotá toľko ľudí, čo na Donovaloch. Ale záleží od nárokov.

    olybaba je offline (nepripojený) olybaba

    olybaba
    pozdravujem,
    - krasny kraj, dobra lyzovacka
    - spokojnost z lyzovacky a z celeho pobytu zalezi od tvojej narocnosti
    - doporucujem pre menej narocnych

    lyžovačka na východe SR - oblasť Mlynky

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.