Zavrieť

Porady

ICQ zabudnuté heslo

Na ICQ mám nastavené uloženie hesla a automatické prihlásenie. Zabudol som svoje heslo a potrebujem ho zistiť. Zabudol som aj odpoveď na otázku v prípade zabudnutia hesla. Nevie mi niekto poradiť ako zistiť moje heslo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Buď rád, že iba ICQ...
    Ja si absolútne nepamätám hlavné heslo do PC. Len dúfam, že ho nebudem nikdy potrebovať

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Hmm to neviem ICQ som si zakladal cca pred 6-7 rokmy a vobec neviem ci registracia prebiehala prostrednictvom mailu, alebo ako. Ak ano, tak heslo by ti mohli poslat ak o to poziadas.
    BTW ja pouzivam 2 hesla, viac ako 2-3 nepouzivaj zabudnes ich, hesla mam dost logicke (ale pre ineho cloveka to moc logicke nieje )
    skúšal som si ho dať poslať na mail ale ani to nejde..píše mi to že som zadal zlý mail

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    tilacinus Pozri príspevok
    skúšal som si ho dať poslať na mail ale ani to nejde..píše mi to že som zadal zlý mail
    Mas tam stale hviezdičky? V okienku pre heslo?
    Ak ano, pomožem.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Takze nic z toho nebude. Skusal som tento soft:
    http://www.snadboy.com/
    neviem preco nefunguje pre odhalenie hesla v ICQ.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    tilacinus Pozri príspevok
    Ďakujem za rady...už sa mi to podarilo vyriešiť cez jeden program.
    Veď prilep link, nech vedia aj ostatní...
    Ten program sa volá Messenpass...link dať nemôžem lebo ešte nemám 15 príspevkov, ale kto by potreboval tak to cez google bez problémov nájde.

    Stevo5 je offline (nepripojený) Stevo5

    Stevo5
    arizona Pozri príspevok
    Buď rád, že iba ICQ...
    Ja si absolútne nepamätám hlavné heslo do PC. Len dúfam, že ho nebudem nikdy potrebovať
    Tak táto domnienka je veľmi, veľmi ... ... ale veľmi optimistická.
    Prepáč, nič v zlom.
    Prosim Vas ludia, mam problem.
    Chcela som sa prihlasit na icq a hejde mi to, vraj mam zle prihlasovacie heslo.. ale heslo som nemenila a cislo som zadala spravne...dala som si uz aj vyziadat heslo ale pise mi tam ze nieje spravny mail...proste neviem co mam robit mala som tam vyse 150 kontaktov a vsetko mi zo dna na den zmizlo...co s tym mam robit? vie tu niekto s tymto pracovat? som v koncoch...

    ivoovi je offline (nepripojený) ivoovi

    ivoovi
    katerina007 Pozri príspevok
    Prosim Vas ludia, mam problem.
    Chcela som sa prihlasit na icq a hejde mi to, vraj mam zle prihlasovacie heslo.. ale heslo som nemenila a cislo som zadala spravne...dala som si uz aj vyziadat heslo ale pise mi tam ze nieje spravny mail...proste neviem co mam robit mala som tam vyse 150 kontaktov a vsetko mi zo dna na den zmizlo...co s tym mam robit? vie tu niekto s tymto pracovat? som v koncoch...
    Ahoj,
    Bohuzial mam pre teba zlu spravu Tvoje konto bolo ukradnute. Stihli zmenit aj mail, preto ti pise ,ze nepozna ten mail.Pravdepodobne mas nejakeho trojana ,ktory zistil ake mas heslo. Alebo si mala nejake jednoduche heslo, ktore sa dalo uhadnut.
    Co robit? Mozes napisat na technicku podporu ICQ a vysvetlit im svoj problem, alebo zavolat kamosom a zacat sa viac stretavat osobne. Predpokladam ,ze mas od minimalne 3/4 ludi aj telefonne cislo. Takze budes musiet si zalozit nove konto a manualne nahadzat kontakty. A na takych ktorych nemas mobil ,tak asi neboli pre teba taki doleziti.
    Ivo
    PS: Daju sa aj zalohovat kontakty, chat atd.. a pouzit opat ,ale len pod tym istym ICQ cislom.

    GumiDek je offline (nepripojený) GumiDek

    GumiDek
    skus dat v ICQ 6ske tam mas strata hesla a hod tam len svoj mail a meno to by ti maly poslat..alebo kontaktuj Admina ICQ..

    schumi80 je offline (nepripojený) schumi80

    schumi80
    Dobry den.Moja kamaratka ma problem s ICQ. A to taky: Vzdy ked zapne ICQ zakazdym ju automaticky prihlasi. Ked sa odhlasi tak odklikne automaticke prihlasovanie a zapamatat heslo /tak ze tam nema fajocku/ Vypne notebook zapne notebook klikne na ICQ a hned ju to prihlasi... proste nepyta od nej heslom hned ju prihlasi... uz to skusala opakovane ale stale ju hned prihlasi samo ako zapne ICQ... ide mi o to aby ICQ od nej pytalo zakazdym heslo ked sa chce prihlasit.. aby sa jej nik nedostal na jej ucet. DAKUJEM

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    schumi80 Pozri príspevok
    Dobry den.Moja kamaratka ma problem s ICQ. A to taky: Vzdy ked zapne ICQ zakazdym ju automaticky prihlasi. Ked sa odhlasi tak odklikne automaticke prihlasovanie a zapamatat heslo /tak ze tam nema fajocku/ Vypne notebook zapne notebook klikne na ICQ a hned ju to prihlasi... proste nepyta od nej heslom hned ju prihlasi... uz to skusala opakovane ale stale ju hned prihlasi samo ako zapne ICQ... ide mi o to aby ICQ od nej pytalo zakazdym heslo ked sa chce prihlasit.. aby sa jej nik nedostal na jej ucet. DAKUJEM
    Nech priateľka zvolí tretiu možnosť....viď foto
    icq.JPG  

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.