Zavrieť

Porady

MRP-mzdy

jued jued

jued je offline (nepripojený) jued

Potrebujem radu - účtujem mzdy v programe cez Windows, 30.04.2005 skončil jeden zamestnanec pracovný pomer. Nahodila som mu dátum ukočenia, vypočítala mzdu, vystavila som mu potvrdenie o zdaniteľnej mzde. Neviem však vytlačiť evidenčný list dôchodkového zabezpečenia - stále ma to vyhodí ako keby tam neboli žiadne údaje. Vie mi niekto poradiť čo som urobila zle. Ďakujem za radu
Usporiadat
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Práve som sa vrátila z liečenia a po prvom dni v práci som skonštatovala , že by som chcela byť sestričkou v kúpeľoch. To čo ma čakalo na stole - priam pohroma, novela zdravotného zákona ešte nenaštudovaná. Tak si tiež myslím , že robiť ekonóma je nezávidenia hodná profesia.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Pekný den prajem potrebujem poradiť prosím. Blíži sa konieč roka a šéf uvažuje dať ročné odmeny.Ako to zadať v MRP mzdy pod WIN aby nám do dovolenkového priemeru zarátavalo tieto odmeny vo výške 1/4.Posledný upgrade to doplnil ale neviem ako to zadať.Vdaka za rýchlu pomoc.
0 0
Andrea2304 Andrea2304

Andrea2304 je offline (nepripojený) Andrea2304

V mzdovom číselníku si vyberieš príplatky pred zdanením. Potom klikneš na Agendu , kde otvoríš "Pridať príplatok za dlhšie obdobie" a tam zadáš ročnú odmenu.
0 0
Valika Valika

Valika je offline (nepripojený) Valika

ekonomka
Dakujem veľmi veľmi pekne za pomoc. Pekný upršaný dník prajem všetkým na porade.
0 0
evae evae

evae je offline (nepripojený) evae

chcela by som sa spytat, ako nastavite cerpanie zo socialneho fondu v MRP (nakup kolekcii vianocnych), neviem kde do mzdoveho ciselnika to mam zakomponovat DAKUJEM!
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri:
http://www.porada.sk/t12496-mrp-mzdy...-socfondu.html
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Prosím vás MRPáci, ako sa zadáva Rodičovská dovolenka? Kdesi v starých príspevkoch som našla že ako neplatené voľno, platí to stále tak? Jedna zamestnankyňa mi skončila 4.1.06 materskú, zároveň sa pýtam, mala by si dať žiadosť o poskytnutie rodičovskej dovolenky a tam musí uviesť aj do kedy žiada RD?
0 0
pingino pingino

pingino je offline (nepripojený) pingino

MáriaPaM
Ako sa zadáva Rodičovská dovolenka?
MRP to nejako specialne nepodporuje. Skuste to teda nasledovne:

- v mzdovom ciselniku pridat dochadzkovu polozku "rodicovska dovolenka - dni"
- v dochadzkovom ciselniku pridat "rodicovska dovolenka", typ "neodpracovane", "umoznit zapisat volno v lubovolny den" zafajknut, a nastavit odpovedajucu polozku dni na "rodicovska dovolenka - dni"

Kazdy mesiac evidujte dochadzku zamestnankyni a radsej jej aj vystavte mzdu (aj ked bude cela nulova s vynimkou dni rodicovskej dovolenky)

A este poznamka - nabuduce radsej vytvorte novu temu.
0 0
MáriaPaM MáriaPaM

MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

Ďakujem za radu, už to aj mám hotovo, dochádzku aj mzdu tiež vždy zakladám.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať