Zavrieť

Porady

kúpa cez EBAY

Nevie mi prosím Vás niekto poradiť ako sa jednoducho registrovať na stránke ebay??? je to v cudzom jazyku...
Alebo mi môžete poradiť nejakú inú stránku, ktorá je v SJ a dá sa cez ňu nakupovať zo zahraničia...


ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    derkovazuzka je offline (nepripojený) derkovazuzka

    mám už skoro 2-roč. syna Darka, je to taký malý čertík, ale veľmi ho ľúbim.... ...viac derkovazuzka
    ďakujem, už som si to pozrela

    petovsan je offline (nepripojený) petovsan

    petovsan
    arizona Pozri príspevok
    snáď niekomu pomôže : http://anp.zive.sk/?q=node/1200
    Nakupujem väčšinou cez anglický ebay, asi od septembra minulého roku, ceny sú neporovnateľné s našimi, niktoré tovary sa dražia, iné sa dajú kúpiť priamo bez dražby, ak je tam poznámka "Buy it now". V prípade, že nie si znalá angličtiny, je dobré mať v pc nainštalovaný jazykový prekladač ... sú aj také, čo preložia súvislé vety. Mám známu, ktorá anglicky nevie a v pohode s takýmto prekladačom nakupuje.
    Podmienkou je registrácia na ebay a registrácia na paypale s udaním čísla svojej platobnej karty. Postup je pekne rozpísaný v priloženom linku od Arizony.

    aviator je offline (nepripojený) aviator

    slovenský človek v kristových rokoch ...viac aviator
    aukro.cz
    aukro.sk sa ešte len rozbieha

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.