Zavrieť

Porady

Trhanie zubov

Povie mi niekto, či má menštruácia vplyv na trhanie zubov. Mne trhali zub počas menštruácie a injekcia akokeby mi vôbec nezabrala. Všetko som cítila, pritom som nemala žiadny zápal ani hnis v okolí zubu. Stalo sa mi to prvýkrát... Neviem, či to s tým nejako súvisí, ale radšej by som sa takejto bolesti v budúcnosti vyhla...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    o tom silne pochybujem,že to má s tým niečo spoločné, proste injekcia niekedy nezaberie to sa stáva.

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Možno to bola ozaj iba náhoda.Ale tiež som niekde čítala, že ženy by počas svojich dní nemali navštevovať kaderníčku. Vraj účes tak nedrží.
    Ale môže byť pravda, účinky liekov môžu byť slabšie.

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    arizona Pozri príspevok
    Možno to bola ozaj iba náhoda.Ale tiež som niekde čítala, že ženy by počas svojich dní nemali navštevovať kaderníčku. Vraj účes tak nedrží.
    Ale môže byť pravda, účinky liekov môžu byť slabšie.
    ja som počula o farbeni vlasov

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    Nebola to náhoda,žena počas menzes je precitlivelá a oslabená,viac krváca,viac vníma bolesť,je nervoznejšia,preto plánované zákroky robíme zo zásady mimo menzes.
    Mne sa to nezdá ako náhoda. Ja mám presne takú istú skúsenosť, že počas menzesu mi injekcia nezabrala, ale o pár dní, keď som už menzes nemala, tak všetko bolo ok. Odvtedy si na to dávam pozor, takú bolesť by som už nechcela zažiť.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.