Zavrieť

Porady

výkaz pre SP

Dňa 26.4 som odoslala elektronicky výkaz na SP - do dnešného dňa je akceptovaný ale není spracovaný, čo to má znamenať?, na internete som čítala - elektronický výkaz je potrebné potvrdiť papierovou formou t.j. zaslaním výkazu na SP. Akosi v mojom meste není sú veľmi ochotné pracovníčky. Ďakujem veľmi pekne
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    macko je offline (nepripojený) macko

    macko
    Znamená to, že výkaz je v poriadku, ale SP ho ešte nespracovala. Akceptovaný výkaz je treba vytlačiť z počítača a odovzdať do SP potvrdený podpisom a razítkom .

    Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

    Martina80
    mne pise vzdy len akceptovany a odoslany na spracovanie.Pocula som , ze tam niektori maju neskor aj napisane spracovany , ale ja tam mam este aj za januar odoslany na spracovanie

    Jara je offline (nepripojený) Jara

    Jara
    Do 3 minút mi stále vypíše že akceptovaný a spracovaný. Neviem či to záleži od SP či to spracujú alebo majú nejaký iný SW ktorý to automatický robí, ale ešte som nemala problém.

    jholubok je offline (nepripojený) jholubok

    jholubok
    To znamená, že mám vytlačiť výkaz a odoslať ho na SP a oni mi ho až potom spracujú.

    Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

    Ivenka
    Mala som podobny problem. Najprv som potrebovala odoslať všetky od januára ináč mi to nechcelo akceptovať. Mala som chybu vo výstupe ale musel mi to opraviť programator. Ako píše macko treba to vytlačiť a odoslať. Pokiaľ to nejde tlačiť tak Ti to neprešlo.

    nikulik je offline (nepripojený) nikulik

    nikulik
    V podkladoch ktore mi ku elektron.zasielaniu vykazov dala socialka je napisane: Ak odoslany mesačný vykaz neobsahuje ziadnu chybu je v stave akceptovany a mozete ho vytlacit. Ak je v stave neakceptovany obsahuje chyby, ktore treba odstranit a mesacny vykaz odoslat znova.
    Socialke to dlho trva kym ho spracuju

    Martina80 je offline (nepripojený) Martina80

    Martina80
    niektorí majú spracovaný hneď a ja ešte nemám za január napísané, že spracovanétrpezlivosť ruže prináša

    Monika333 je offline (nepripojený) Monika333

    Monika333
    Po odoslaní súboru cez elektronickú podateľňu si vytlačte mesačný výkaz v stave "akceptovaný", podpíšte, opečiatkujte a odošlite svojej pobočke SP.
    Stav výkazu "spracovaný " bude , keď si ho SP dohrá do svojej databázy, ale to nie je Váš problém.

    jholubok je offline (nepripojený) jholubok

    jholubok
    kde mám vlastne dať pečiatku na výkaz - není tam miesto, celé mi to vyšlo dáko čudne.

    Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

    Aňuška
    jholubok
    kde mám vlastne dať pečiatku na výkaz - není tam miesto, celé mi to vyšlo dáko čudne.
    Ak si klikneš pri prehľade na "Verzia pre tlač" a potom si tento výkaz vytlačíš,
    vmestí sa ti na jednu stranu a nad údajom "akceptovaný" je "podpis a odtlačok
    pečiatky zamestnávateľa".

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.