Zavrieť

Porady

mrznutie notebooku pri starte

Kupila som si notebook. Po naistalovani Windowsu, sme si nevsimli, ze ja tam uz antivir a stiahli sme eset. Teraz mi notebook po zapnuti, po 20 sekundach zamrzne. Co s tym?
Naposledy upravil magluk : 20.10.08 at 10:45
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    magluk Pozri príspevok
    Kupila som si notebook. Po naistalovani Windowsu, sme si nevsimli, ze ja tam uz antivir a stiahli sme eset. Teraz mi notebook po zapnuti, po 20 sekundach zamrzne. Co s tym?
    Najprv treba zistiť dôvod zamŕzania. Ten antivír nebude pravdepodobnou príčinou zamŕzania. Ak to nezistíte, treba to nainštalovať znovu.

    A aký antivír tam bol pri inštalácii? Pri čistej inštalácii nie je vo Win predsa žiadny antivír. Windows obsahuje len Firewal, nie antivír.

    Miryk je offline (nepripojený) Miryk

    Miryk
    Chobot Pozri príspevok
    Najprv treba zistiť dôvod zamŕzania. Ten antivír nebude pravdepodobnou príčinou zamŕzania. Ak to nezistíte, treba to nainštalovať znovu.

    A aký antivír tam bol pri inštalácii? Pri čistej inštalácii nie je vo Win predsa žiadny antivír. Windows obsahuje len Firewal, nie antivír.
    Mám presne identický problém. Tiež po inštalácii esetu.. Žiaľ činná doba po štarte je dosť krátka na vykonanie deinštalácie, či iných zmien.. Prosím o riešenie autora príspevku.

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    Aky je tam system? Windows 7? Ak ano, treba nabootovat z instalacneho CD a dat obnovit system k datumu pred instalaciou Esetu.

    sfinks je offline (nepripojený) sfinks

    sfinks
    Nuz a v safe mode ste skusili nastartovat system ... potm si mzoete dat odistalovat co ptorebujete a ste tam kde ste boli

    Miryk je offline (nepripojený) Miryk

    Miryk
    sfinks Pozri príspevok
    Nuz a v safe mode ste skusili nastartovat system ... potm si mzoete dat odistalovat co ptorebujete a ste tam kde ste boli
    XP home. No F8 núdzový režim nedovolil spustiť eset deinštaláciu. Preto pri štarte ešte pred spustením esetu sa treba rýchlo preklikať k dočasnému pozastaveniu jeho činnosti a následne odinštalovať.. Dva antiviraky proste nerobia dobrotu..

    Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

    Vlado40
    Miryk Pozri príspevok
    XP home. No F8 núdzový režim nedovolil spustiť eset deinštaláciu. Preto pri štarte ešte pred spustením esetu sa treba rýchlo preklikať k dočasnému pozastaveniu jeho činnosti a následne odinštalovať.. Dva antiviraky proste nerobia dobrotu..
    Nie je to chyba dvoch antivirových programov ,ale zrejme zle nainštalovanej alebo nedokončenej inštalácie esetu.

    salvosko je offline (nepripojený) salvosko

    salvosko
    Vlado40 Pozri príspevok
    zle nainštalovanej alebo nedokončenej inštalácie esetu.
    Co inak ESET robi celkom s oblubou.

    mrznutie notebooku pri starte

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.