Zavrieť

Porady

Nelúpaná ryža

Viete niekto uvariť nelúpanú ryžu? Moja mladá je vegetarián a samozrejme v tej zdravej výžive je vždy niečoho nedostatok. Skúšali sme ju uvariť aj "hrniec zhorel" ale ryža zostala tvrdá. Ak to niekto poznáte poraďte, prípadne aj nejaký recept s ňou pre týchto zdravo stravujúcich sa. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    kukučka je offline (nepripojený) kukučka

    kukučka
    Skúšala som to raz, ale nechutila mi veľmi. Myslím, že sa varí oveľa dlhšie ako lúpaná. Ja radšej skoro všade používam celozrnú múku spolu s "normálnou" - aj do koláčov, pizze. Všetkým chutia, aj keď sú také šedivé :p

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    Nelúpanú ryžu varím tak ako bielu, len do nej nedávam cibuľu. Na troche oleja ju osmažím a zalejem studenou vodou. Počas varenia, pokiaľ je vody málo, úplne kľudne dolievam až kým nie je mäkká. Prilievam po troške a vôbec sa nehanbím ju jemne, koncom varešky (aby sa nezlepila) premiešať. Čas prípravy: Oveľa dlhší, ako pri bielej
    Teraz je už na trhu dostať hnedú ryžu od Uncle...(v takých oranžových škatuliach), ktorá sa pripravuje len 10 minút a je veľmi chutná.
    A k nej stačí podusiť, alebo spariť balíček mrazenej zeleniny a obed je hotový

    sklenkova je offline (nepripojený) sklenkova

    sklenkova
    Zistila som konečne, že nelúpaná ryža sa dáva v pomere na pohár ryže 3 poháre vody a varí sa 30 minút. Inak tá UNCLE je fakt dobrá a zdá sa mi aj lepšia na pohľad- nejem ani jednu.

    pyton je offline (nepripojený) pyton

    pyton
    Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.
    Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../

    ola je offline (nepripojený) ola

    ola
    pyton
    Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.
    Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../
    Vďaka za upozornenie.
    Je vôbec niektorá potravina, ktorá je následne upravovaná (konzervovanie, mrazenie, sušenie a pod...) a distribuovaná na spotrebiteľský trh absolútne nezávadná a zdravá? A čo hodnoty pesticídov, ktorých spotreba z roka na rok rastie? a ožiarov a geneticky upravovaných potravín a čo....., radšej to nechám tak, lebo by sme už vôbec nemohli nič jedávať
    Dostávame postupne tie jedíky do seba, tak ako sa niekedy v minulosti užíval arzén, aby si naň ľudský organizmus zvykal

    Ola už prestaň! Však téma je: Nelúpaná ryža a nie jedy
    Naposledy upravil ola : 20.05.05 at 10:28

    JanaF je offline (nepripojený) JanaF

    Zajtra bude lepsie...:) JanaF
    pyton
    Ola nechcem ťa nejako odrádzať od mrazenej zeleniny, ale raz bolo v novinách, že nejakí hygienici tam našli strašne veľa plesní. Bolo to u nás a bolo to u mrazenej zeleniny. Každú pleseň nevidíš voľným okom, ja ju preto nekupujem.
    Do ryže pridávam kukuricu alebo hrášok bonduelle. /Z KONZERVY, čo je tiež škodlivé, ja viem.../
    V sucastnej situacii na Slovensku uz ani nevies co zjes... To by skutocne clovek musel chodit s papierom v ruke a kontrolovat na obale, co tam nepatri a je zdraviu skodlive...

    Ta ryza od Uncle je skutocne dobra. Varievam ju casto a ked sa dobre osoli, tak k nej netreba vobec nic. Skutocne je taka chutna. odporucam...

    deha je offline (nepripojený) deha

    deha
    Odporúčam ešte variť ju na najmenšom horáku a podložiť hrniec dvomi sieťkami na plyn. sporáky
    Naposledy upravil deha : 06.06.05 at 12:22

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.