Zavrieť

Porady

Zálohová listina - OMEGA

poradíte niekto prosím, ak dám v OMEGA niekomu zálohu na mzdu, v zrážkach keď ich vytlačím to mám, ale keď dám tlačiť zálohy - chcela by som zálohovú listinu, tak je furt nulová - kde to treba nastaviť - viete niekto ? vďaka :p
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Kimáková je offline (nepripojený) Kimáková

    Kimáková
    sway
    poradíte niekto prosím, ak dám v OMEGA niekomu zálohu na mzdu, v zrážkach keď ich vytlačím to mám, ale keď dám tlačiť zálohy - chcela by som zálohovú listinu, tak je furt nulová - kde to treba nastaviť - viete niekto ? vďaka :p
    Ak máte na mysli program OLYMP a v nom chcete tlacit Zálohovú listinu, tak tam uvidíte len tých pracovníkov, ktorý majú ZáLOHU pridanú v zrážkach v PERSONALISTIKE. Nestačí ju mať len vo Výpočte miezd.

    sway je offline (nepripojený) sway

    som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac sway
    Kimáková
    Ak máte na mysli program OLYMP a v nom chcete tlacit Zálohovú listinu, tak tam uvidíte len tých pracovníkov, ktorý majú ZáLOHU pridanú v zrážkach v PERSONALISTIKE. Nestačí ju mať len vo Výpočte miezd.
    vďaka - vyskúšam to...

    Zálohová listina - OMEGA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.