Zavrieť

Porady

Tipy a triky pre malú kuchyňu

Keďže pri prerábke kúpelne sme museli neplánovane prerobiť aj kuchynu, tak mi dovoľte sa ňou pochváliť, možno Vás zaujmú triky a tipy, a to obrázok 2 - na poličke je drevená doska s mriežkou, ktorá zakrýva hliníkovú rúru od digestora, obrázok 3,4 zakrytý škaredý radiátor, obrázok 5 stôl pripevnený na zakrytý radiátor, má len jednu chrómovanú nohu a nám trom členom rodinky bohate stačí, manželka je veľmi spokojná pretože ma nahovorila aj na zabudovanú umývačku riadu je pri chladničke a napriek mojim počiatočným pochybnostiam musím uznať, že teraz je kuchyňa krásna, stála uprataná, nepovaľuje sa žiadny špinavý riad. AJ malá kuchyňa dokáže byť útulná a krásna, len treba vedieť správne zrealizovať svoje predstavy.
ukončená kuchyňa (22).jpg  
ukončená kuchyňa (19).jpg  
ukončená kuchyňa (8).jpg  
ukončená kuchyňa (9).jpg  
ukončená kuchyňa (17).jpg  

1/1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Máš to veľmi pekne všetko vymyslené a prevedené. Aj kúpeľku...... Podlaha je drevená?

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    Ďakujem za pochvalu, je to manželkine kráľovstvo ale páči sa aj mne, hlavne to, že už nemusím umývať riad a namiesto toho, si ľahnem a v kľude čítam novinky, ale sedíme v nedeľu po obede a pijeme kávičku, ale čo sa týka podľahy je to hrubšia pvc krytina cca 3mm hrúbka, osvedčila sa nám, je teplejšia a hlavne sa lepšie udržiava ako laminát alebo drevená podlaha a každý si myslí, že je to laminát alebo drevo, fakt by som nemenil, máme ju už 5 rokov a vyzerá stále super, je tam niekoľko škrabancov, keď nám niečo padlo, ale takýmto úrazom sa nedá zabrániť, to sa stane aj pri lamináte alebo dreve.

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    Ďakujem za pochvalu. Kuchyňa je fakt malá museli sme ju kvoli jadru ju ešte aj skracovať, lebo jadro bolo krivé a do novej kuchyne sa už stará linka nezmestila, ale kuchyňa je opticky teraz zvačšená tým, že je tam menší stôl, ktorý je pripevnený o kryt radiátora.

    cactus je offline (nepripojený) cactus

    nezaškodí čítať návody na rôzne veci.... ...viac cactus
    veľmi šikovný chlapec....

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    DanielaSĽ Pozri príspevok
    Máš to veľmi pekne všetko vymyslené a prevedené. Aj kúpeľku...... Podlaha je drevená?

    Prepacte,ale kde si mozem pozriet aj tu kupelku-ked je tu spomenuta?
    Ziadne dalsie subory tu nevidim.
    ale kuchynka je ozaj skvela!!!

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    osky Pozri príspevok
    Prepacte,ale kde si mozem pozriet aj tu kupelku-ked je tu spomenuta?
    Ziadne dalsie subory tu nevidim.
    ale kuchynka je ozaj skvela!!!
    Nájdeš to tu :

    http://www.porada.sk/t92292-nas-spln...lnovy-sen.html

    iriska je offline (nepripojený) iriska

    iriska
    A nevadí ten kryt na radiátore sálaniu tepla? ale inak pre oko príjemný pohľad.

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    Ahoj, no kryt nevadí sálaniu tepla lebo na vrchu aj na spodku je veľká mriežka, a tak má kryt aj horný aj spodný ťah a funguje to bez problémov, keby už bolo najhoršie otvoríme bočné dvierka, ale keďže máme zateplený panelák, kúrime minimálne v kuchyni vôbec. Nie je treba.

    ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

    ROBIN111
    Slušná práca.
    Tá "prechodka", ktorá lemuje otvor na regulačnú hlavicu radiátora sa dá kde kúpiť? Alebo je to home made?
    Škoda tých revíznych dvierok, že sú predsadené. Myslím, že krajšie by to bolo, keby boli zapustené.

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    Tá prechodka sa dá kúpiť v obchodoch kde predávajú všetko na kuchyňu myslím tým dvierka, drevo, ......, co sa týka tých dvierok keby boli zapustené musela by tam byť kľučka o ktorú by sme sa určite stále udierali, a nemohla by tam byť prisunutá stolička, takže stolár to poriešil takto....

    ROBIN111 je offline (nepripojený) ROBIN111

    ROBIN111
    Fuzo Pozri príspevok
    ...co sa týka tých dvierok keby boli zapustené musela by tam byť kľučka o ktorú by sme sa určite stále udierali, a nemohla by tam byť prisunutá stolička, takže stolár to poriešil takto....
    Jasné, kľučka by nebola vhodná. Riešením by bolo namontovať tam zapustenú úchytku, ktorá by nezavadzala.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Fuzo Pozri príspevok
    Keďže pri prerábke kúpelne sme museli neplánovane prerobiť aj kuchynu, tak mi dovoľte sa ňou pochváliť, možno Vás zaujmú triky a tipy, a to obrázok 2 - na poličke je drevená doska s mriežkou, ktorá zakrýva hliníkovú rúru od digestora, obrázok 3,4 zakrytý škaredý radiátor, obrázok 5 stôl pripevnený na zakrytý radiátor, má len jednu chrómovanú nohu a nám trom členom rodinky bohate stačí, manželka je veľmi spokojná pretože ma nahovorila aj na zabudovanú umývačku riadu je pri chladničke a napriek mojim počiatočným pochybnostiam musím uznať, že teraz je kuchyňa krásna, stála uprataná, nepovaľuje sa žiadny špinavý riad. AJ malá kuchyňa dokáže byť útulná a krásna, len treba vedieť správne zrealizovať svoje predstavy.
    Radiátor by som nezakrýval. Je to takto síce estetické, ale...

    Fuzo je offline (nepripojený) Fuzo

    Fuzo
    erzet Pozri príspevok
    Radiátor by som nezakrýval. Je to takto síce estetické, ale...
    Ja som ho chcel zakryť, aby nešpatil dojem z novej kuchyne, žiadne ale som si nekládol, keby sa niečo stalo, napr. by som začal susedov vytápať, vždy ho môžem ten kryt rozmontovať. Bývam tam 15 rokov a ani raz som nikoho nevytopil, takže ak sa to raz za 15 rokov môže stať nebudem predsa na to myslieť a nezakrývať radiátor, no nie????

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.