Zavrieť

Porady

last minute

Vera Vera

Vera je offline (nepripojený) Vera

Ahojte všetci,

chcela by som sa Vás spýtať, či máte niekto skúsenosti s LAST MINUTE dovolenkami.
Chceli by sme íst s priateľom tento rok na dovolenku a rozmýšľame nad touto alternatívou.
Neviem, či mám v lete každý deň obehávať cestovky, alebo sa to dá nejakým iným spôsobom?? Jedno malé šťastie mám, že pracujem priamo v centre BA, takže ich tu zopár pod nosom mám.
Dala som si z niektorých CK zasielať last minute dovolenky na mail, no neviem, či to bolo zrovna šťastné riešenie :-(
Ak by ste mali niekto nejakú radu, budem mu vdačná :-)

Zatím ahojte
Usporiadat
Evelyn36 Evelyn36

Evelyn36 je offline (nepripojený) Evelyn36

Ja to robím takým sposobom, že sledujem na rak. teletexte ponuky dovoleniek a ked mi niektorá vzhovuje,tak zavolám do CK E Com, oproti tržnice, vedla ČSOB, a objednám si u nich ,ak sú volné miesta ,vybraný zájazd.
Nedoporučujem chodit na dovolenku so Slov. CK,sú to hrozné služby.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Evelyn36
Ja to robím takým sposobom, že sledujem na rak. teletexte ponuky dovoleniek a ked mi niektorá vzhovuje,tak zavolám do CK E Com, oproti tržnice, vedla ČSOB, a objednám si u nich ,ak sú volné miesta ,vybraný zájazd.
Nedoporučujem chodit na dovolenku so Slov. CK,sú to hrozné služby.
EVELYn36 plný súhlas!!!!!!!
ale aj tí Slováci sú strašná vec, občas radšej celá rodina v inom jazyku sa bavíme
0 0
luebchenko luebchenko

luebchenko je offline (nepripojený) luebchenko

žena - čo viac povedať treba :) ...viac
Evelyn36
Ja to robím takým sposobom, že sledujem na rak. teletexte ponuky dovoleniek a ked mi niektorá vzhovuje,tak zavolám do CK E Com, oproti tržnice, vedla ČSOB, a objednám si u nich ,ak sú volné miesta ,vybraný zájazd.
Nedoporučujem chodit na dovolenku so Slov. CK,sú to hrozné služby.
žiadnu takú cestovku som na nete nenašla - môžeš konkrétnejšie? Inak všetkým čo si vyberajú zájazdy odporúčam po vybratí si konkrétneho miesta, nájsť si doplnkové info na nemeckom nete (možno aj anglickom, ale nemčina je mi bližšia ) - nájdete tam oveľa viacej informácii, fotiek, reportáží, linkov priamo destinácií (letoviská už zväčša majú vlastné stránky - buď v AJ alebo NJ)do ktorých sa chystáte, osobných zážitkov ľudí, ktorí tam už boli (minulý rok som našla babu, ktorá chodí už x-rokov práve tam, kam sme sa tiež chystali, takže som perfektne vedela kam idem a čo ma čaká-nielen podľa reklamy z CK, ktorá často zavádza). Slovenský net je v tomto smere žiaľ len v plienkach.
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
Lubi, ja som tiež hľadala a obtiažne som sa dostala k ck ecomm - tu je link, len neviem, či je to tá správna CK...
http://www.ck-ecomm.sk/
0 0
Viki Viki

Viki je offline (nepripojený) Viki

žena
ešte pridám jednu stránku, možno pomôže
http://www.recenzie-hotelov.sk
dojmy z dovoleniek, CK, skúsenosti z hotelov, praktické rady.... a iné
0 0
pyton pyton

pyton je offline (nepripojený) pyton

Do témy "Tunisko Hotel SOVIVA alebo MARHABA?" som pred chvíľou pripojila príspevok č. 45 s mojou skúsenosťou last minute vlani s CK Ruefa Reisen na Rhodose v hoteli Memphis, tri a pol hviezdičky.

A Dara zas s Tuniskom!

Ak máte niekto dobré tipy na dovolenku, určite viacerí sa potešíme, aby sme sa takýmto skúsenostiam a cestovným kanceláriám vyhli.
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja som sa práve vrátila z Egypta, bola som cez Koalu. Bola som veľmi spokojná. Všetko sme mali super , hotel, izbu, stravu.Už som tu niekde o tom písala. Odporúčam Hotel Cataract v Hurghade. Cez Koalu som bola prvýkrát a teda som s ňou oveľa spokojnejšia ako s Kartagom.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať