Zavrieť

Porady

Na chladne jes. dni

Ponukam vam recept na horucí napoj, ktory zohreje viac ako caj.
100% Pomarancovy dzus, skoricu celu, kusky pomaranca, hrozienka pomalu privedieme do varu. Podavame horuce. Ma to zvlastnu chut. Prekvapi Vas to. Kto chce moze skusit tam pridat aj na polky rozkrojene figy, po kratkom vareni su skoro ako cerstvé.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    LubicaN je offline (nepripojený) LubicaN

    LubicaN
    Ja na chladné zimné dni...ale tiež pri prvých príznakoch prechladnutia nastrúham kúsok zázvoru do hrnca, zalejem Coca-colou, keď to začne vrieť vypnem. do hrnčekov lejem cez sitko. pije sa to tak horúce ako kto zvládne - tiež zvláštna chuť sladko-štipľavá...čím dlhšie stojí neprecedené, tým je to štipľavejšie...
    Naposledy upravil LubicaN : 30.10.08 at 09:42 Dôvod: :-D úprava vety - zamedzenie dvojzmyselnosti

    velvet je offline (nepripojený) velvet

    velvet
    LubicaN Pozri príspevok
    Ja na chladné zimné dni...ale tiež pri prvých príznakoch prechladnutia nastrúham kúsok zázvoru do hrnca, zalejem Coca-colou, keď to začne vrieť vypnem. do hrnčekov lejem cez sitko. pije sa to tak horúce ako kto zvládne - tiež zvláštna chuť sladko-štipľavá...čím dlhšie stojí neprecedené, tým je to štipľavejšie...
    Tá cola Ťa môže jedine otráviť
    Skús toto: do hrnčeka si nastrúhaj kúsok zázvoru, prípadne stačia 2-3 tenké pláty, pokvapkaj citrónom, pridaj málinko medu a všetko zalej vriacou vodou.
    Má to chuť ako liek Theraflu, ale určite je to zdravšie ...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.