Zavrieť

Porady

OFFICE 2007 a prezentacie v power point

Dobry den. Kedze bola moja tema zamknuta, zakladam bohuyial novu. Mam office !!!2007!!! a mam spravenu prezentaciu, ktoru sprevadza hudba. problem je vsak v tom, ze prezentaci a s tou hudbou bude hrat len v mojom pc, pretoze adresa hudby je ta odkial som ju vlozila. ako spravit to, aby som mohla prezentaciu poslat ako priatelom a aby im tam ta hudba hrala?
Rady k office 2003 ci akym mi nepomozu, pretoze offce ľééý je uplne iny ako 2003, ma iny panel nastrojov a dalsie veci. Piste mi prosim rady len k OFFICE 2007!!!
Dakujem, Janka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jankajankajanka Pozri príspevok
    Dobry den. Kedze bola moja tema zamknuta, zakladam bohuyial novu. Mam office !!!2007!!! a mam spravenu prezentaciu, ktoru sprevadza hudba. problem je vsak v tom, ze prezentaci a s tou hudbou bude hrat len v mojom pc, pretoze adresa hudby je ta odkial som ju vlozila. ako spravit to, aby som mohla prezentaciu poslat ako priatelom a aby im tam ta hudba hrala?
    Rady k office 2003 ci akym mi nepomozu, pretoze offce ľééý je uplne iny ako 2003, ma iny panel nastrojov a dalsie veci. Piste mi prosim rady len k OFFICE 2007!!!
    Dakujem, Janka
    Prečo zakladáš stále novú tému a nepokračuješ v tej, na ktorú som ťa odkázal? PowerPoint2007 je funkčne to isté ako 2003, len je inak usporiadané menu a panel nástrojov - je to viac vo forme ikon. Aj to pridávanie hudby je to isté ako vo verzii 2003. Všetko, čo som popísal pre verziu 2003 platí aj pre verziu 2007. A hádam pohybovať sa v menu dokážeš...

    Takže najprv si pekne prečítaj tú tému, na ktorú som ťa odkázal a potom zistíš, prečo ti nejde pridať hudbu ako potrebuješ, resp. čo by si mala spraviť, aby hudba bola pripojená do prezentácie. Nebudem to ešte raz celé popisovať.
    Chobot Pozri príspevok
    Prečo zakladáš stále novú tému a nepokračuješ v tej, na ktorú som ťa odkázal? PowerPoint2007 je funkčne to isté ako 2003, len je inak usporiadané menu - je to viac vo forme ikon. Inak to pridávanie hudby je to isté ako vo verzii 2003. Všetko, čo som popísal pre verziu 2003 plôatí aj pre verziu 2007. A hádam pohybovať sa v menu dokážeš...
    Ja som 2003 doma nikdy nemala, len v skole som ju videla. Tak mi mozes prosim povedat, kde najdem tlacitko nastavenia? Lebo neviem ci som slepa, ale proste ho nevidim.
    Chobot Pozri príspevok
    Prečo zakladáš stále novú tému a nepokračuješ v tej, na ktorú som ťa odkázal? PowerPoint2007 je funkčne to isté ako 2003, len je inak usporiadané menu a panel nástrojov - je to viac vo forme ikon. Aj to pridávanie hudby je to isté ako vo verzii 2003. Všetko, čo som popísal pre verziu 2003 platí aj pre verziu 2007. A hádam pohybovať sa v menu dokážeš...

    Takže najprv si pekne prečítaj tú tému, na ktorú som ťa odkázal a potom zistíš, prečo ti nejde pridať hudbu ako potrebuješ, resp. čo by si mala spraviť, aby hudba bola pripojená do prezentácie. Nebudem to ešte raz celé popisovať.
    a okrem toho, ja som citala co si tam pisal, ale neviem kde mam hladat nastavenia, ked ja tam mam len domov, vlozenie, navrh, animacia, prezentacia, revize, zobrazeni a doplnky.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jankajankajanka Pozri príspevok
    Ja som 2003 doma nikdy nemala, len v skole som ju videla. Tak mi mozes prosim povedat, kde najdem tlacitko nastavenia? Lebo neviem ci som slepa, ale proste ho nevidim.
    Dobre, takže problém je v tom, že sa nevyznáš v menu PP 2007. A tlačítko Nastavenia som nespomínal ani v tej téme. Hovorím tam o Nástrojoch a Možnostiach zvuku, také niečo je aj v menu PP2007.

    Pre skúšku si vlož do prázdnej prezentácie nejaký zvukový súbor. Na slide prezentácie sa ti objaví taká malá ikonka reproduktora. Keď si na to klikneš, tak v hornej lište sa ti objaví ďalšia záložka Zvukové nástroje a v rámci toho sú Možnosti zvuku - napravo od toho je taká malá kocečka so šípkou, keď sa na to nastavíš myšou, tak sa ti objaví text Upraviť zvu a otvorí sa ti dialógové okno Možnosti zvuku. Tam nájdeš zaklikávacie okienka pre opakovanie a aj tú cestu k zvukovému súboru, ako bol popisovaný v tej pôvodnej téme.

    Ale podstata tvojho problému nie je ani v nastaveniach, ale v tom, že PP pripája do prezentácie len súbory formátu .wav, všetky ostatné linkuje. A to by si sa bola dočítala aj tam.

    Takže najprv budeš musieť skonvertovať tvoju hudbu do wav.
    Chobot Pozri príspevok
    Dobre, takže problém je v tom, že sa nevyznáš v menu PP 2007. A tlačítko Nastavenia som nespomínal ani v tej téme. Hovorím tam o Nástrojoch a Možnostiach zvuku, také niečo je aj v menu PP2007.

    Pre skúšku si vlož do prázdnej prezentácie nejaký zvukový súbor. Na slide prezentácie sa ti objaví taká malá ikonka reproduktora. Keď si na to klikneš, tak v hornej lište sa ti objaví ďalšia záložka Zvukové nástroje a v rámci toho sú Možnosti zvuku - napravo od toho je taká malá kocečka so šípkou, keď sa na to nastavíš myšou, tak sa ti objaví text Upraviť zvu a otvorí sa ti dialógové okno Možnosti zvuku. Tam nájdeš zaklikávacie okienka pre opakovanie a aj tú cestu k zvukovému súboru, ako bol popisovaný v tej pôvodnej téme.

    Ale podstata tvojho problému nie je ani v nastaveniach, ale v tom, že PP pripája do prezentácie len súbory formátu .wav, všetky ostatné linkuje. A to by si sa bola dočítala aj tam.

    Takže najprv budeš musieť skonvertovať tvoju hudbu do wav.
    No lenze to vsetko co pises ja nastavene mam. Takze ked si tu hudbu dam do wav a potom ju tam prilozim, tak mi to uz bude prehravat?
    no spravila som to aj som si vsetko precitala co si pisal, mam to ako wav, vlozila som to ako popisujes, ale tu adresu tam mam stale nalinkovanu

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    jankajankajanka Pozri príspevok
    no spravila som to aj som si vsetko precitala co si pisal, mam to ako wav, vlozila som to ako popisujes, ale tu adresu tam mam stale nalinkovanu
    A aký je veľký ten wav súbor? A akú hodnotu máš nastavenú v dilaógovom okne nastavenia zvuku - je tam taký údaj, že linkovať súbory väčšie ako .... kB, tak tam nastav hodnotu väčšiu, ako je tvoj wav súbor. Ak je napr. wav súbor 3 MB, tak v okienku budeš musieť nastaviť hodnotu aspoň 4000 kB, aby ti zvuk zahrnulo do prezentácie.

    Ak je wav súbor väčší ako 10 MB, tak si ho budeš musieť upraviť na menšiu veľkosť.

    A ešte sa opýtam, ako si si vytvorila ten wav súbor?
    jankajankajanka Pozri príspevok
    Dobry den. Kedze bola moja tema zamknuta, zakladam bohuyial novu. Mam office !!!2007!!! a mam spravenu prezentaciu, ktoru sprevadza hudba. problem je vsak v tom, ze prezentaci a s tou hudbou bude hrat len v mojom pc, pretoze adresa hudby je ta odkial som ju vlozila. ako spravit to, aby som mohla prezentaciu poslat ako priatelom a aby im tam ta hudba hrala?
    Rady k office 2003 ci akym mi nepomozu, pretoze offce ľééý je uplne iny ako 2003, ma iny panel nastrojov a dalsie veci. Piste mi prosim rady len k OFFICE 2007!!!
    Dakujem, Janka
    Janka, jestli chceš, tak se ozvi, poradím v klidu a názorně, měla jsem stejný problém. AhojMarry

    OFFICE 2007 a prezentacie v power point

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.