Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Možno začínam priskoro (aj keď vidím, že dva návrhy tu už sú), ale robím si poriadok v počítači a naďabila som na dve fotky, čo som urobila vlani na Vianoce a môže to byť tip pre tých so šikovnejšími ručičkami - len treba na to čas, takže:
predvlani mi dcéra darovala zmes na mafiny v peknom pohári aj s návodom, vlani to už vylepšila - dala mi hotové pečivko a pohár ozdobila vlastnoručne vyrobenou ozdobou z korálikov. Ale čím ma totálne dostala a až do sĺz priviedla, to bol obraz, čo mi vyšila na chalupu. Takú mám ja šikovnicu!
Pohár 2011 P.jpg  
Obraz kytica 2011.jpg  
1/1
13 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
Mňa veľmi zaujali tie doma vyrábané poukážky. Ospravedlňujem sa autorovi myšlienky, ale nechce sa mi ten príspevok hľadať, ale véééľmi mu ďakujem.
Jeho myšlienku som zrealizovala a svojim deťom som takéto poukážky vytvorila. Povymýšľala som do nich všakovaké blbosti. Hlavne také, čo celý rok zakazujem a nedám sa zlomiť všakovakými prosbami, tak teraz som na rok 2011 urobila vínimku. Po predložení poukážky sa prehrešok bude tolerovať. Aj manžel sa rehotal, keď to čítal. Prikladám časť, ale skutočne iba časť môjho výtvoru. Ak by ste chceli na poslednú chvíľu aj Vy niečo také darovať, stačí iba nakopírovať, prepísať text v poukážke, prípadne zmeniť farbu. Vytlačila som to na farebnej tlačiarni, pekne ich obstrihala, ale na lavom okraji som nechala aj celý biely okraj. Tam som všetky zošila zošívačkou.
10 0
lavanda lavanda

Pred chvíľou som dokončila výrobu malých darčekov - adventných kalendárov na zavesenie na stenu.. Materiál: v Baumaxe som kúpila organzu, v galantérii zlatú šnúrku a rôznofarebné mašličky a v potravinách kadejaké sladkosti. Tie som po jednej zabalila do štvorčekov z organzy, zaviazala mašličkou na batôžky a 24 takých sladkých balíčkov som potom pozväzovala zlatou šnúrkou do reťaze dlhej vyše metra. Na konci šnúrky je očko na zavesenie a malá rolnička pre ozdobu. Každý deň sa odstrihne jeden batôžtek a sladkosť sa zje.
Adventné kalendáre 1.jpg  
Adventné kalendáre 2.jpg  
Adventné kalendáre detail.jpg  
1/1
10 0
lavanda lavanda

Možno niekoho inšpiruje na budúce Vianoce darček, ktorý som dostala od dcéry. Do pekného zaváracieho pohára pedantne po vrstvách nasypala suché zložky na mafiny, pohár vyzdobila mašličkami a varechou, pripla doma na tlačiarni vytlačený a parádnym písmom napísaný recept - hotovo. Ešte aj záručnú dobu uviedla. Mňa vždy najviac potešia darčeky, ktoré darca vyrobil sám, takže toto je tieto Vianoce u mňa to naj.
Mafinky1.jpg  
Mafinky2.jpg  
1/1
7 0
luja5 luja5

luja5 je offline (nepripojený) luja5

U nás v rodine dlhé roky mali veľký úspech moje štrikované výtvory. Až tak, že aj keď už deti chodili na strednú školu, želali si pod stromček niečo odo mňa uštrikované. A ja tajne, po nociach, aby ma nevideli, pri kávičke u susedky ... som prepletala ihlicami . Aj keď som im povedala, že .... minulý rok... to bolo naposledy a majú už dosť čo nosiť a už sú veľkí, bolia ma pritom ruky ..... .
Po rokoch sa mi už aj nechcelo, že radšej kúpim. Ale najmä dcéra nie a nie, že taký odo mňa je originál, taký okrem nej nemá nikto.... A úplne ma "dorazil" syn, ktorý mal už vyše 180 cm a stále dobiedzal, že by chcel pod stromček odo mňa taký pulóver alebo onaký sveter (mamuška, ak by sa Ti chcelo ... ), nie hotový-kupovaný.
A nosili to do zodrania.
Pripájam aspoň niečo, čo sa nám zachovalo na fotkách, jednoduché i komplikovanejšie vzory som si buď vymýšľala, alebo nakreslila na štvorčekový papier, niekedy mi vzor požičali kamarátky ...
3.jpg  
3a.JPG  
4.jpg  
1/1
7 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Peter Hók Pozri príspevok
odporúčam navštíviť jednoznačne túto stránku http://www.bambu.sk/ je tam velký výber a najmä za priatelné ceny,viackrát som si už odtial niečo objednal a vždy som bol spokojný odporúčam najmä teraz pred Vianocami
Si robíš prču ???????
Kontakt na nás:
info@bambu.sk
obchod@bambu.sk
Fakturačné údaje:
Peter Hók
Dvor Mikuláš 651
941 35 Dubník
IČO : 46 662 545
...neodporúčam .....
7 0
verkaz verkaz

verkaz je offline (nepripojený) verkaz

7 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

:-)
10599186_967505913264067_9152111399815528150_n.jpg  
8 1
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Sa to bliizi
IMG-20141121-WA0002.jpg  
6 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jedna už nie - skoro dva roky.....môj čierny diablik...
6 0
Gapo Gapo

Gapo je offline (nepripojený) Gapo

Ja? Muž.
Ja vždy hovorím, že väčší a užitočnejší darček ako som ja, nikdy nedostane a ja zase mám ten najkrajší v jej podobe Čo viac si priať.
5 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Niekdajšie darčeky pre deti pod stromčekom.
http://www.cas.sk/clanok/339858/zabu...minulosti.html
5 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Keď idú teraz zase tie mozgy vymývajúce reklamy na pôžičky a všetko, bez čoho asi neprežijem, ak to nebudem mať, tak si spomeniem na výrok, ktorý odznel minule v jednej reportáži o módnom priemysle na margo konzumu:
"Kupujeme veci, ktoré nepotrebujeme, za peniaze, ktoré nemáme, aby sme zapôsobili na ľudí, ktorých nemáme radi."
5 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Čo pod stromček? Darčeky - nepodstatné. Klídek a pohodička, žiadne nervovanie, žiadne stresovanie - to je podstatné.
5 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

misoft
Čo pod stromček? Darčeky - nepodstatné. Klídek a pohodička, žiadne nervovanie, žiadne stresovanie - to je podstatné.
Dnes v radiú.....blabla....odpocinut si od predvianocneho stresu aky stres,deje stres....podsuvaju cloveku kekeciny...
Jake darceky..ved cely rok si daco kupujem-kupujeme....iba tak pre radost...alebo je "financna nalada"
Vianoce su pre deti....vzdy budem spominat...ked bolo decko male...ake to bola krasne....ako som ju salila,ze dedo mraz a ona dlho verila....a bola z toho paf....
Dnes sa tesime,ze jej vyslo volno v robote cez sviatkya bude doma....
5 0
alaya1 alaya1

alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

baby, nesalte sa

ci sa mam az takto pripravit ?
5 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

plada Pozri príspevok
Zaujal ma nápad s poukážkami, tak som si vytvorila vlastné pre manžela a pre dcéru, vytlačila som ich na farebnom papieri, už sú nastrihané, zopnuté a čakajú na zajtrajší večer. Som zvedavá, aká bude reakcia.
Plada, toho nežna si tam nemohla dať viac ?

...inak aj ja som včera vyrábala takéto poukážky pre manžela...
Trošku ho musím nakopnúť v zmysle :
- dnes večer ťa pozývam do divadla
- tento víkend padáme z domu, deti si už nejako poradia, poistka za barák je zaplatená...
- dal by som si kapustičku so zemiakovými knedľami, plnenými údeným mäskom...
- zajtra začíname s rekonštrukciou kúpeľne...
- dnes chcem celý deň prespať, nech tu ani muchu nepočujem...
- prepáč, že som celú noc tak chrápal a ty si sa musela presunúť do obývačky

... a tak...
Naposledy upravil danushka : 23.12.10 at 08:56
4 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja sa radím už ku staršej generácii..ktorá má vcelku všetko...od praktických vecí po ozdobné predmety. A pretože dom už asi neroztiahnem do šírky a dĺžky a keď si predstavím ako už nerada upratujem , lebo všetko ma po upratovaní bolí..tak radšej pred hmotným darom uprednostním nejaký zážitkový. Ono tie pekné vecičky lákajú..ale potom niekedy aj zavadzajú. Takže ísť niekde na predĺžený víkend, tam kde som ešte nebola..alebo dostať poukážku na masáž, kozmetiku, do kaderníctva...ocením oveľa viac.
4 0
lavanda lavanda

Kadejaké pekné vecičky.
4 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
ahojte...no ako už máte nejaké inšpirácie?
sme sa práve so sestrou dohodli, ze si navzajom dame kurz okolady s profíkom
4 0
Terezia13 Terezia13

Terezia13 je offline (nepripojený) Terezia13

pokazím iste všetkým náladu - len nie zvieratko!!! a keď už budete nad tým uvažovať, nekupujte od množiteľov, v útulku je množstvo krásnych psíkov aj šteniatok
994615_550628708325349_1841825474_n.png  
5 1
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať