Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Och,.to sem se lekla. Terazky je už všetko možné ale toto je sila.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
náhodou, ja som už pred týždňom navrhla juniorovi, že by nám ako darček na vianoce mohol prepísať video pásku zo svadby na nejaký modernejší nosič
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
Lui, predsa za 5 mesiacov, prepočítala si sa.......
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

A myslíš si že to terazky už začne prepisovať? Fandíš si,, šak do vianoc času dosť..
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Mila123
lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
Lui, predsa za 5 mesiacov, prepočítala si sa.......
Možno myslela na trinásty plat.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Tweety
A myslíš si že to terazky už začne prepisovať? Fandíš si,, šak do vianoc času dosť..
jaj, to mi je jasné, že nezačne. ale má to vyriešené - to je podstatné. A mám to vyriešené aj ja. Lebo by chcel, aby som mu pomohla a vymyslieť čo, to nie je tiež také jednoduché.

Teraz som si spomenula na darčekový príbeh , aj ked s vianocami priamo nesúvisi. Kedysi dávno som robila v pionierskom tábore vedúcu. Mala som takých 10 ročných chlapcov a klasika - výlet bol do bojnic a cestou sa zastavovalo v nejakom priore. A celý oddiel nakúpil darčeky pre rodičov, jednotne. Pre otcov kupovali štetky na holenie a pre mamy mydlo Bolo to veľmi milé, že takto všetci mysleli na rodičov. Čo na to doma hlavne otcovia, to som sa už nedozvedela. Bolo to niekedy okolo roku 1987, neviem, či vtedy ešte otcovia tie štetky používali.
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Mila123
lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
Lui, predsa za 5 mesiacov, prepočítala si sa.......
híííí...naozaj....šak som to na prstoch...
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Máš asi o jeden viac.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

Tweety
Mila123
lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
Lui, predsa za 5 mesiacov, prepočítala si sa.......
Možno myslela na trinásty plat.
...od koho ...od hentoho mojeho...už dávno nie....zákonom dali...zákonom zobrali....
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

Tweety
Mila123
lujza.j
ja len tak...aby sa nepovedalo za 6 mesiacov sú Vánoce
Lui, predsa za 5 mesiacov, prepočítala si sa.......
Možno myslela na trinásty plat.
No, že díky Lujzi :-D ...najskôr som sa skoro zadrhla syrovou niťou /diel z korbáčika/, že o pol roka sú tu Vianoce, potom som sa skoro rozrevala, že rok má až 13 mesiacov a ja som to doteraz nevedela, navyše Majka spomenula 13 plat, ktorý mať nebudem....

No, že díky Broňa.....
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

ježiši baby...no čo už zabijem sa...neviem čítať,písať ani počítať....tak vo mojej "firme" som správne
2 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

lujza.j
ježiši baby...no čo už zabijem sa...neviem čítať,písať ani počítať....tak vo mojej "firme" som správne
Luji, asi tak... Píšem z MT, neviem dať smajlov cez MT na Poradu ale rehlím sa na celú dedinu... I pri mojom príspevku ich malo byť minimálne zo dvadsať :-D
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

lujza.j
ježiši baby...no čo už zabijem sa...neviem čítať,písať ani počítať....tak vo mojej "firme" som správne
1 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ale toto mi nerobte.. vegetím si, dyňu papkám, čítam čo všetko ste prebrali, a zrazu že vianoce.... až som sa skoro zadrhla..
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

šak...ale sranda musí byť...
či čo tu radšej .....téma "vaginálna aróma"...ale inak pomenovaná
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
To sa ti teda podarilo,že Vianoce,ale v tom momente ma napadlo,že to až tak ďaleko nebude...Minulý rok vyrukovali hyperbordely s vianočnou výzdobou v septembri...takže sa môže stať,že nám budú robiť nervy už v auguste.Alebo si to už nebodaj niekde videla?!
0 0
ivuliatko ivuliatko

ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac
aj mne prvé napadlo že ježišmária, len aby nás zajtra v telke nevyšokoval nejaký čávo, čo bude na snežnom skútri krúžiť okolo vianočného megastromu a vykrikovať "To je ale chytréééé!"
...ale potom som sa upokojila... všetko pekne po poriadku! Najprv sa mi na prelome júla a augusta musí zdvihnúť žalúdok pri pohľade na krikľavé nápisy HURÁ DO ŠKOLY vo všetkých hyperbordelových letákoch
0 0
Peggynka Peggynka

Peggynka je offline (nepripojený) Peggynka

mám svoj svet
ivuliatko
aj mne prvé napadlo že ježišmária, len aby nás zajtra v telke nevyšokoval nejaký čávo, čo bude na snežnom skútri krúžiť okolo vianočného megastromu a vykrikovať "To je ale chytréééé!"
...ale potom som sa upokojila... všetko pekne po poriadku! Najprv sa mi na prelome júla a augusta musí zdvihnúť žalúdok pri pohľade na krikľavé nápisy HURÁ DO ŠKOLY vo všetkých hyperbordelových letákoch
Si musela rozdýchať "HURÁ" ?
0 0
pmajap pmajap

pmajap je offline (nepripojený) pmajap

Ja budem mať zajtra vianoce, došla neter z Petrohradu a doniesla všetkým aj vianočné darčeky, v decembri nepríde, takže Ježiško mi zase donesie franc. parfém a drahý kaviár, ktorý nejem.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

Hubári, tešte sa
opinel.jpg  
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať