Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto nehľadá .....nemá ....

Kto čumí , ten čumí ....
Kto umí , ten umí ...

Mal som v ruke oba prístroje ...pre mladého , myslím , že aj takýto prístroj postačí ...
Ešte aj na teleskop by zostalo ...




http://www.tvproducts.sk/index.php?page=produkty&last
1 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
no pre nás baby napríklad:
-tento víkend varím miláčik ja a aj všetky riady a kuchyňu upracem
-10 x návšteva kaderníctva
-počas majstrovstiev vo futbale môžeš miláčik pozerať v TV čo len chceš, prežijem to
-ak nabúraš auto, nebudem na Teba hulákať
-tento rok na vianoce napečiem ja

a napádajú mi aj s tým erotickým večerom zaujímavé poukážky, ale to radšej pošepnem doma môjmu miláčikovi

PS: myslím si, že takéto poukážky sú skôr na pobavenie obidvoch strán a nedá sa na takýto darček hnevať.
1 0
gregorius gregorius

gregorius je offline (nepripojený) gregorius

Ja sa tiež prikláňam k originálnym darčekom. Tento rok som si pripravil pre manželku a mňa darčekový poukaz na predĺžený víkend na Liptove. Načo špekulovať a kupovať niečo naslepo. Týmto viem, že poteším
1 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

účtovník 007 Pozri príspevok
Ja som tie poukážky odkukala od jednej poraďáčky, len sa mi nechcelo hľadať jej príspevok a ona to dala manželovi, a tam bolo napr.:večera podľa vlastného výberu, erotický večer, preto sa mi to tak moooc páčilo.

Pre chlapa by ešte mohlo byť: tento týždeň zvieram ovládač ja

PS: veľmi sa teším na výrazy tváre mojich deťúchov, keď si prečítajú tie kravinky, čo som navymýšľala. Ale najväčšiu radosť bude mať asi môj 20 ročný postpubertálny jedinec. Tam sa mi vymýšľalo najlepšie.
... vbehla som do témy pre inšpiráciu na tento rok a teraz sa bojím, či sa tých Vianoc dožijem, pretože som si prečítala toto :
tento týždeň ovládam zvierač ja , takže ma dúfam neroztrhne od smiechu....
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...he...pobavil som sa ...Ale sorry , Vianoce mám , no zároveň aj nemám rád ...dôvody nešpecifikujem ...
Kto vie , ten vie ...kto nie , ten sa len domnievať musí ...
Ale ešte raz , sorry , stiahnem sa do úzadia...užívajte si ...
a preto :
Prajem každému príjemné prežitie Vianoc , pohodu , plný stôl ...Radosť , šťastie , zdravie...každému nech sa splní to jeho prianie .
Krok za krokom bližšie a bližšie ...idú tie sviatky...
Udialo sa to , či onô ...
Povedzme , že svoj názor trochu zmiernim ...darčekov sa mi v poslednej dobe dosť dostalo ...za celý rok ...ja len dúfam , že to tak aj naďalej bude ...
" Každý deň " budú raz Vianoce


Ten , kto nevie ,
tak ten ešte nevie čítať ...
postupom času ,
hm , naučí sa snáď...
Ten , kto pre zmenu číta ,
sťa ten drak ,
ten to tiež veľmi dobre vie...
hm , čo všetko , čo a jak ...
....

posielam z chalúpky mojej ....

Naposledy upravil buchač : 28.11.11 at 19:37
1 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

odporučam pozrieť zlavove portaly.
ja som tam lacno kupila kozmodisk pre svokrovcov.
da sa tam zadovaziť aj predplatne casopisov, pobyty, pracie gule, rôzne poukažky ku kaderničke do fitka, do sauny atď.

v neposlednom rade odporučam: CELOROCNE POCUVAT - všetci bežne vravíme čo sa nám páči, čo by sme chceli...
no a potom treba pouvažovať o tom, čo obdarovaní majú radi: knihy,hudbu, film, prácu, záhradu, welnes, kozmetiku, handričky, modne doplnky...
No a v poslednom rade sa mi osvedčili spoločenské hry

Všetkým Vám držím paste, aby ste čo najskôr zohnali tie najkrajšie darčeky.
1 0
KoxXxo KoxXxo

KoxXxo je offline (nepripojený) KoxXxo

svokrovci neposlúchali?
1 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

macacko Pozri príspevok
odporučam pozrieť zlavove portaly.
ja som tam lacno kupila kozmodisk pre svokrovcov.
Kozmodisk sa kazdopadne zide. Ortoped bude teraz najbizsie vo Viedni.
1 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Ja už mám nakúpené pre vnúčatká... každé dostane knihu a svetrík, lebo hračky už nemajú kde dávať..a zima bude ešte aj po vianociach dlhá. No a čakám kedy vyjde nové DVD Spievankovo 3. Na tom všetci naši malí frčia....
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

knihy,crpak,fujaru,drevorezby,hrncek z logom
1 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Žabinka Pozri príspevok
Majka, prepánajána, veď my už chceme mať kľud.. Sme spolu 24 hodín každý deň.. A práve mi napadlo, či by to deti neocenili, že budú pár dní bez dozoru....ako vianočný darček.. v štýle kocúr odišiel, myši majú raj..
No vidíš, aj to je dobrý nápad. Len aby potom z toho raja nebolo peklo.
A nehovorí sa raj, ale fraj.
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
bettylou Pozri príspevok
prosím vás môžte niekto pricapiť pravidlá hry Qwirkle v slovenčine? minulý rok sme to kúpili pod stromček, zdá sa to byť super hra, len pravidlá sú v nemčine, tak neviem, či to hráme dobre.
Jednoduchá abstraktní hra Qwirkle, která je založena na bodování kamenů v řadách a sloupcích.
Pomocí různě tvarovaných a barevných bloků se snažíte složit co nejdelší stejnou řadu. Je jen na vás, zda ze stejných tvarů nebo ze stejné barvy. Při přikládání kamenů si tedy musíte hlídat, aby se v případě shodného tvaru lišila barva symbolu a v případě shodné barvy lišil jeho tvar.
Zároveň se snažíte přikládáním kamenů získat co nejvíce bodů. Musíte tedy správně odhadnout, kdy je nejlepší chvíle pro zahrání konkrétního kamene. Když jej zahrajete příliš brzy, soupeři získají bodů více, když bude ale příliš otálet, mohou vás ostatní předběhnout.

http://www.hras.cz/spolecenske-hry/v...y/qwirkle.aspx



1 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dusan567 Pozri príspevok

http://www.porada.sk/t193983-e-shop.html#post2058975

1 0
srska srska

srska je offline (nepripojený) srska

ja som si už pod stromek kúpil - dnes došla
1 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Práve som dokukal na internete, dostať veľmi pekné šachové súpravy, že som si zatiaľ ani nevybral.
Odkedy vnúčik od nadmerného pozerania do počítača, mobilu a do podobných technických vymožeností trpí na oči, musíme prejsť ku klasike.
1 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

možno sa niekomu hodí....http://elizabehtin.wordpress.com/201...nia-a-darceky/
1 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

aj moja princezná tam má svoju tvorbu, kuk album
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

kukučka Pozri príspevok
vibračná brúska


1.skopíruješ adresu stránky
2. napíšeš text ktorý tu chceš mať, vyznačíš ho a klikneš na B
3. klikneš na zemeguľu a do okna vložíš link z bodu 1.
4. skontroluješ
5. odošleš
Skúšam, ide to, vďaka za tip na darček aj návod na skrytý odkaz
darček
1 0
macacko macacko

macacko je offline (nepripojený) macacko

... my sme si s manželom kúpili víkendový pobyt na zlavovom portály a k tomu si dáme niečo malé ako prekvapenie navzájom....synovcom a neteriam kupujem každoročne nejakú spoločenskú hru. Rodičom vždy niečo podľa potreby, to zvačša nebýva problém napr. filtračnú konvicu na vodu,predplatné nejakého časopisu,kus nábytku, babke dávam kupony na pedikuru rybkami Gara Ruffa - to sa jej zapáčilo, alebo na masáž, ku kaderníčke a tak... Celoročne sa snažím dávať pozor na to aké túžby vyzradia na seba počas roka a potom je to brnkačka....
1 0
jankakax jankakax

jankakax je offline (nepripojený) jankakax

Ja som sestre minuly rok kupila obrazok z drotu

A bola nadsena Tento rok jej to asi rozsirim o niake to stolovanie, nech to ma do sady

A budem zase najlepsia sestra na svete hih
Naposledy upravil Mariana B. : 24.09.14 at 10:41 Dôvod: Nepovolena reklama
b-694103_7d8f1aad1e.jpg  
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať