Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ja potrebujem kúpiť psa. Volá sa Laky, za nič na svete netuším ako vyzerá ale vnučka po ňom stráááášne túži. Videli ste ho niekto niekde? Ak to nie je až v Michalovciach tak som ochotná si preň aj dobehnúť
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Neviem či máš na mysli nášho Lakyho, tak toho nepredáme. Ak Tvoja vnučka túži po psíčkovi tak len v tom prípade, ak po ňom túžiš aj Ty.
Náš Laky totižto prischol mne. Ale tá radosť pod stromčekom! Predtým to boli andulky. Tiež som mala starosť po Vianociach asi pol roka, kým vnučke pri kŕmení neuleteli. Lenže moja vnučka tento rok túži po koňovi! Chúďa..... Živom...
Takže daj pozor, zvieratká postupne rastú.
A teraz vážne Laky je nejaká rasa?
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Ja potrebujem kúpiť psa. Volá sa Laky, za nič na svete netuším ako vyzerá ale vnučka po ňom stráááášne túži. Videli ste ho niekto niekde? Ak to nie je až v Michalovciach tak som ochotná si preň aj dobehnúť
..

..Kazu, vezmi vnučku do najbližšieho útulku..tam si vyberie "svojho" Lakyho..psík si rád nechá zmeniť meno, keď bude ľúbený..
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..u mňa jožiško už chodil..na nové okná dám mašle a darček je hotový..a čo chystajú synkovia, netuším..nejak často sa spomína mikrovlnka..
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

pepsikova Pozri príspevok
..u mňa jožiško už chodil..na nové okná dám mašle a darček je hotový..a čo chystajú synkovia, netuším..nejak často sa spomína mikrovlnka..
Aj u nás už Ježiško chodil máme nové modré autíčko, tiež už len mašľu dať naň :-)

Ale tešila som sa dnes akurát,že som vnučke kúpila poníkov,po ktorých strašne túži, ale pre ostatných ešte musím tuho rozmýšľať a pohľadať, čo by sa im páčilo.
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

[QUOTE=uct2007;1232403]Aj u nás už Ježiško chodil máme nové modré autíčko, tiež už len mašľu dať naň :-)

hm...ak je autíčko kúpené v septembri?...ešte môžem dať mašľu, či to sa už neráta?
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

no určite sa to ráta
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
[QUOTE=drobeceva;1232436]
uct2007 Pozri príspevok
Aj u nás už Ježiško chodil máme nové modré autíčko, tiež už len mašľu dať naň :-)

hm...ak je autíčko kúpené v septembri?...ešte môžem dať mašľu, či to sa už neráta?
..

..no, aby sa mu to nevidelo tak dlho, mohla by si mu kúpiť nejaké krásne poťahy..autíčku ..
0 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Ja už darčeky mám! Nakolko som bol začiatkom roka na protialkoholickom liečení a skoro rok abstinujem,tak moja manželka a deti dostanú pod stromček po desiatich rokoch triezveho otca a manžela. A ja si po desiatich rokoch budem pamätať priebeh vianoc. A úprimne Vám poviem,že sa na tieto vianoce veľmi teším!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
ludex Pozri príspevok
Ja už darčeky mám! Nakolko som bol začiatkom roka na protialkoholickom liečení a skoro rok abstinujem,tak moja manželka a deti dostanú pod stromček po desiatich rokoch triezveho otca a manžela. A ja si po desiatich rokoch budem pamätať priebeh vianoc. A úprimne Vám poviem,že sa na tieto vianoce veľmi teším!
som presvedčená, že to bude asi najúžasnejší ježiško!

žiadne materiálne sa mu nevyrovná!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
[QUOTE=drobeceva;1232436]
uct2007 Pozri príspevok
Aj u nás už Ježiško chodil máme nové modré autíčko, tiež už len mašľu dať naň :-)

hm...ak je autíčko kúpené v septembri?...ešte môžem dať mašľu, či to sa už neráta?

určite, len z neho utrieť prach....
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

dušinka Pozri príspevok
Neviem či máš na mysli nášho Lakyho, tak toho nepredáme. Ak Tvoja vnučka túži po psíčkovi tak len v tom prípade, ak po ňom túžiš aj Ty.
Náš Laky totižto prischol mne. Ale tá radosť pod stromčekom! Predtým to boli andulky. Tiež som mala starosť po Vianociach asi pol roka, kým vnučke pri kŕmení neuleteli. Lenže moja vnučka tento rok túži po koňovi! Chúďa..... Živom...
Takže daj pozor, zvieratká postupne rastú.
A teraz vážne Laky je nejaká rasa?
Po koňovi túži aj tá staršia vnučka ale má smolu. Králičky, škrečky, mačky a psov toho máme plný dvor, kôň nemhrozí Ale tej menšej toho Lakyho chcem kúpiť. On je totiž plyšovýýýý On nežerie iba poslúcha a ovláda niektoré povely ako ľahnúť, sadnúť a pod. Ale už som vygúglila tak ho objednám, snáď do Vianoc príde.
0 0
klarissa klarissa

klarissa je offline (nepripojený) klarissa

Dobré ránko, neviete niekto poradiť kde zohnať japonskú logickú stolovú hru Go!, nedarí sa mi ani vygúgliť nejaký internetový obchod. Síce zháňam pod stromček neskoro, ale nádej zomiera posledná.
Ď.
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

klarissa Pozri príspevok
Dobré ránko, neviete niekto poradiť kde zohnať japonskú logickú stolovú hru Go!, nedarí sa mi ani vygúgliť nejaký internetový obchod. Síce zháňam pod stromček neskoro, ale nádej zomiera posledná.
Ď.

Možno to za pokus stojí a pošlú aj na Slovensko

http://nica.hyperlink.cz/
http://www.aukro.cz/item840139133_ja...ni_hra_go.html
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

klarissa Pozri príspevok
Dobré ránko, neviete niekto poradiť kde zohnať japonskú logickú stolovú hru Go!, nedarí sa mi ani vygúgliť nejaký internetový obchod. Síce zháňam pod stromček neskoro, ale nádej zomiera posledná.
Ď.
Možno je niekde súčasťou nejakého súboru stolových hier

Ináč pekné darčekové balenie majú aj tu:
http://www.eod.cz/sportovni-potreby/...-s-dozami.html
alebo tu:
http://www.biliardshop.sk/hry/spolocenske-hry/
(majú aj predajne v BA, TN a KE)... ale je to drahšia verzia.
Naposledy upravil Blankake : 13.12.09 at 16:26
0 0
klarissa klarissa

klarissa je offline (nepripojený) klarissa

Ďakujem, vyskúšam, chcela som to drahšie darčekové balenie.
0 0
dušinka dušinka

dušinka je offline (nepripojený) dušinka

Kazu Pozri príspevok
Po koňovi túži aj tá staršia vnučka ale má smolu. Králičky, škrečky, mačky a psov toho máme plný dvor, kôň nemhrozí Ale tej menšej toho Lakyho chcem kúpiť. On je totiž plyšovýýýý On nežerie iba poslúcha a ovláda niektoré povely ako ľahnúť, sadnúť a pod. Ale už som vygúglila tak ho objednám, snáď do Vianoc príde.
Vďaka Tvojej otázke som pozerala reklamu na hračky /čo zásadne prepínam/, pretože som tam zazrela Luckyho. Ver že som sa zasmiala zo srdca. Tak takého kúp, pretože takýto strááášne žiadaný darček som tiež už zaobstarávala a to bola 1. rok Chou-chou /keby bola v našich časoch tak kvôli nej revem od rána do večera/ a 2. rok Karolínku. Držím palce.

Ešte dodám: vlani doniesol Ježiško u nás, t.j. u starých ročičov Scrable /či ako sa to píše/ a musím povedať, že to bol dobrý nápad.
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Chcela by som mame kupiť elektrický mlynček na mäso, aj
s nadstavcom na mletie orechov.Máte niekdo skúsenosť
s takymto mlynkom?Aby som nekúpila niečo čo bude zavadzať
v špajzi.
0 0
pavlinka pavlinka

pavlinka je offline (nepripojený) pavlinka

Má niekdo skusenosť s kvalitou el. mlynčekov na mäso_
0 0
Badko Badko

Badko je offline (nepripojený) Badko

Ja som si kúpila elekt. mlynček asi pre cca tromi rokmi a nedám naň dopustiť.
Keď robím mleté mäsko tak je to hotové raz-dva a tak isto aj orechy.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať