Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... no pozerala som ten mikroskop a cenu, zatočila sa mi hlava.. a stačilo :-)))
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Mikroskop sme kúpili kamarátkinej dcére k narodeninám - má 9. Kupovali sme ho v ČR, stál okolo 500 CZK (alebo 600?)
Použila ho raz - keď sme jej ho doniesli a aj to sme maturovali nad tým, ako tam dať baterky a ako preparát premietnuť na stenu, lebo návod bol skutočne na ... Potom ho použila ešte druhýkrát, čo sa nám pochválila, ako pozerali vlas a odvtedy si myslím, že ho už nepoužila. Pritom to bol darček, ktorý si sama vybrala.
(Predtým asi na meniny sme ju zobrali do kina, zaplatili jej lístok, nejakú sladkosť, vybrala si šaty a bola spokojná )
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... neviem,koľko krát by ho použil...on je skôr chlapec,ktorý má rád všelijaké hry, hráva hokej aktívne... no fakt neviem..
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

http://www.lidl.sk/cps/rde/xchg/lidl...sl/index_11799.
79 EUR - riadna pálka. To my sme lacno obišli , ale aj tak má mikroskop od nás veľa funkcií (vrátane možnosti premietať na stenu/plátno).
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto nehľadá .....nemá ....

Kto čumí , ten čumí ....
Kto umí , ten umí ...

Mal som v ruke oba prístroje ...pre mladého , myslím , že aj takýto prístroj postačí ...
Ešte aj na teleskop by zostalo ...




http://www.tvproducts.sk/index.php?page=produkty&last
1 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
... na hľadanie tu mám TEBA :-))))))))))))))))))))
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Moje vnučky sú skromné, každá má len jedno želanie. Tá staršia - vykúpiť handráreň a tá mladšia - hračkáreň.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
lásku, zdravie, porozumenie, šťastie, euráče,...
0 0
Adrianav78 Adrianav78

Adrianav78 je offline (nepripojený) Adrianav78

Ja som môjmu 9 ročnému krsniatku kupovala spartakovský dres s nápisom KONE, ešte túžil po počítačových hrách, potešil by aj mobil, ale rodičia boli proti, možno nejaké príslošenstvo k PC, či k mobilu....
0 0
Adrianav78 Adrianav78

Adrianav78 je offline (nepripojený) Adrianav78

Pred rokom dostal môj 9-ročný krstný syn spoločenské hry - mali veľký úspech, už ich má doma viac a pri všetkých sa zabaví celá rodina. Pre moje 2 deti som nakúpila bábiky Anne Geddes - leopardík pre syna a lienka pre dcéru - sú naozaj prekrásne..., korčule kačičky a samozrejme knižky - tie sú u nás najoblúbenejšie.
Rodičom vysávač a predplatné časopisu, sestre legíny, svokrovi nový vankúš a manžel dostane knihu, zimnú bundu, parfém.
Ja som si na martinuse vypísala zoznam kníh, naozaj poriadne dlhý, aby mali všetci z čoho vyberať,...len keby bolo času dosť, DVD cvičenie zumba. Rada dostávam kvalitné pyžamá, či prádlo...
0 0
CherryAnn CherryAnn

CherryAnn je offline (nepripojený) CherryAnn

Ja som závislá na mobiloch, takže najviac ma potešil pred pár rokmi mobil (A dúfam, že bude aj na tieto vianoce, lebo ten už je trochu opotrebovaný).
Ináč priateľovi som kúpila v Deichmannovi pekné cowboyské topánky, na tie si potrpí, kamarátkam dám vlastnoručne vyrábané náušnice a ešte niečo k tomu vymyslím.
0 0
Arava Arava

Arava je offline (nepripojený) Arava

A čo tak napríklad: Rubik 360 - mechanický hlavolam 3D z dielne maďarského profesora Erna Rubika - je to hračka pre deti aj pre skoro dospelákov.
0 0
marleau marleau

marleau je offline (nepripojený) marleau

Ja sa správam k mojej polovičke celý rok akoby "pod stromčekom darček",ona ani nič nečaká.Čo si nevieme dať počas roka,na Vianoce si nedáme,iba ak preferujeme hmotu ako hodnotu.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vianoce ????

Darčeky ????

Ja som Tvoj darček ....

0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Kazu Pozri príspevok
Moje vnučky sú skromné, každá má len jedno želanie. Tá staršia - vykúpiť handráreň a tá mladšia - hračkáreň.
tak Kazu-ja oboje/tu druhu v prenesenom vyzname-nech uz sme konecne traja..../
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

erzet Pozri príspevok
lásku, zdravie, porozumenie, šťastie, euráče,...
Tak krásne si to začal a tým posledným
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
kde iný začínajú, ja končím
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Plávajúcu podlahu, teplo v byte, plastové a teplo udržateľné okná, bezpečnostné a teplo udržateľné dvere, obklad do kúpeľne a WC, obkladača na čas nevyhnutne nutný, vešiakovú stenu do chodby, dovolenku, nie ďaleko, stačilo by na Tahiti.
0 0
Deganova Deganova

Deganova je offline (nepripojený) Deganova

...zľakla som sa, že si sa ku mne presťahoval...
0 0
blazonko blazonko

blazonko je offline (nepripojený) blazonko

Ja nemám na Vianoce žiadne darčeky. S rodičmi sme si "Vianočný" darček dopriali v lete - vymenili sme okná v celom byte. Takže nič extra ďalšie nehrozí. Krsniatku sme kúpili oblečenie (tiež dostáva permanentne celý rok, takže to nepreháňame). Ségra so švagrom tiež od nás vkuse dačo ťahajú, takže im netreba. Brácho s frajerkou dojdu až vo februári, tak na tých mám čas. A babka dostane vysávač.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať