Zavrieť

Porady

Čo pod vianočný stromček?

Čo ste dali, alebo chcete dať svojej manželke či deťom pod vianočný stromček? Aký najkrajší darček ste doteraz dali pod vianočný stromček? Aký najkrajší ste dostali? Možno inšpirujete aj ostatných.
PS: Neviem, či som tému dobre zaradil.
Usporiadat
220870 220870

220870 je offline (nepripojený) 220870

Remeselník,stavbár.
Cinycké konštatovanie.Ja som jej už toľko toho nanosil ,že asi najväčšie prekvapenie by bolo NIČ!!!
0 0
petmar petmar

petmar je offline (nepripojený) petmar

Čokoľvek kúpim, prekuknú ma a vymámia to hneď, tie moje baby. Čo s nimi - asi pôjdem už až 24. dec. doobeda pre nejaké drobnosti.
Za socíku sa predsa kupovali dary hodne vopred, pamätám si , že už na jarmoku v septembri sa kupovalo pod stromček, lebo potom nebolo čo...
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Pre rodičov europeňaženka a balíček euromincí a taktiež kalendár zo zaujímavými rodinnými fotografiami z tohto roku. Kalendár pre rodičov mám urobený, ešte jeden pre priateľov a časť darčekov bude z krku.
0 0
iriska iriska

iriska je offline (nepripojený) iriska

No, ako to tak sledujem, tieto vianoce budú veeeľmi biedne inšpiratívne. Všetci dostanú euroniečo. Aspoň to bude ako kedysi, všetci dostali rovnaký sveter a bolo.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ťažko sa radí. Vždy kupujem praktické veci, lebo prkotiniek máme už dosť. Tento rok chcela sestra silou mocou parfém. Vlastne ho už chce pár rokov, raz mala vzorku a odvtedy len sníva, lebo nie je najlacnejší. A minule sme ho zazreli, bol aj v akcii, tak si ho zažiadala, že nič iné nechce. Tak má darček, poteší ju a je praktický. Nemusím vymýšľať, aj keď pre ňu viem kupovať darčeky, vždy ma niečo napadne. A europeňaženku nebudem kupovať, šak máme peňažky a tie si zvyknú na novú menu
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Synovi navigáciu do auta, priateľovi pulover, košeľu a kravatu, mame tiež nejaký pulover, najmenším členom rodiny kniku z vydavateľstva Modrý slon, sestre a neteri diár.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

momentalne prerabame a zariadujeme dom ,takze vsetko co si kupime je uz aj pod vianocny stromcek,kedze to nie su 5-korunove polozky:
pred 2 tyzdnami sme kompletne zariadili spalnu,teraz sme dokoncili jedalen a sedacka s nabytkom do obyvacky su uz objednane ale pridu cca o 2 mesiace-takze obyvku dostaneme prave k vianociam....
ja mam vsak pre muza uz v zalohe super vykonnu vrtacku so vseljakymi moznymi nadstavcami-da sa vyuzit na vsetko mozne v dome,nie len na vrtanie...potesi sa.A este sa chystam kupit mu daku dobru bundu na zimu.

Mame zvyknem kupovat
kvalitnu kozmetiku -najmä dobry nocny,ocny a denny krem;k tomu dobry kremovy sprchovy gel a relaxacny kupelovy olej.
Ak vidim nieco pekne na oblecenie co by sa jej pacilo, alebo nieco originalne a prakticke do kuchyne,casto siaham aj po takomto darceku.
tento rok som kupila napr. aj 2 navliecky na vankuse/ take male ,ozdobne-krasne vysivane na satene-da si to na sedacku/ a k tomu este pribalim maskrtky a nejake kvalitne vinko,prip.velku flasu panenskeho olivoveho oleja-toho nema nikdy dost...

Otec je privrzenec cajov,takze dostane do zasoby okrem dobrej flase aj tie.
tiez daku kozmetiku a knihu o rybarceni;privesok na kluce-je to taka malinka lampicka ,aby sa trafil do zamky...a pravdepodobne aj predplatne casopisu ZAHRADKAR.ale rodicia dostanu aj listky na daky dobry koncert-napr.lucnica alebo na vystupenie radosincov...
Starym rodicom len daco prakticke ako papuce alebo spodne pradlo/kedze sa prave prestahovali k rodicom nic ine nepotrebuju/ ,kvalitnu kavicku a sladkosti.
dedicko rad vselico pise a riesi-krizovky su jeho slabost,takze niet nad cim rozmyslat.
Babicka dostane aj vonavku lebo na stare kolena/80 rokov/sa zacala dako paradit...

ja pravidelne dostavam cudzojazycne slovniky kedze som na to maniak,ale aj kucharske knihy,romany.....
vela dobrej kozmetiky,rozne sperkovnice,bizuteriu-najmä nausnice a CD s klasickou hudbou alebo opery.
raz som dostala aj osobnu vahu-,nasi sa asi zhodli ze by som mala schudnut
0 0
Fairy Fairy

Fairy je offline (nepripojený) Fairy

Mame sme kúpili parný mop. Dlho o ňom snívala, ale sama si ho nekúpi. Vraj je moc drahý. Tak som zvedavá na jej šok, keď to otvorí. Ešte voňavka a kozmetika, prípadne nejaká fajnovejšia blúzka, keď pôjde v novom roku na ples.
Pre brata mám zatiaľ len riflovú košeľu. Pridám ešte knihu a ...?? Netuším. Najhoršie je, že má na vianoce aj meniny a to musí dostať tiež niečo. Vždy sa sťažuje, že ho odbijeme naraz s vianocami.
Pre priateľa mám zatiaľ košeľu a výber CD vážnej hudby.
Dosť ťažko sa mi vždy vymýšľa. Najlepšie je chodiť po obchodoch (aj keď to ma moc nebaví) a počkať, kým niečo neuvidím. Ešte dobre, že kupujem len trom.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Ja som predčasne dostala rozšírenie účtovného programu o sklad a sieť.
0 0
99lucka55 99lucka55

99lucka55 je offline (nepripojený) 99lucka55

Ja som ako darček dala vlastnoručne vyšívané podušky a detským motívom. Vyzerajú ako z obchodu a hlavne je to z lásky, lebo vyšívam veľmi rada a v detských motívoch sa nájde každý:-) Ako napríklad rozprávkový krtko, macko poo a lebo tweety ...
0 0
Liptáčik Liptáčik

Liptáčik je offline (nepripojený) Liptáčik

Neviem, či sa to sem hodí, asi nie. Ale nedá mi to. Ja by som si priala - a nielen sebe - fungujúce vzťahy v rodine, prácu, a takú "samozrejmosť" akou je zdravie. To všetko sú záležitosti, ktoré sa kúpiť nedajú.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Liptáčik Pozri príspevok
Neviem, či sa to sem hodí, asi nie. Ale nedá mi to. Ja by som si priala - a nielen sebe - fungujúce vzťahy v rodine, prácu, a takú "samozrejmosť" akou je zdravie. To všetko sú záležitosti, ktoré sa kúpiť nedajú.
Ku zdraviu môžeš dopomôcť vitamínmi a ku vzťahom s rodinou nejaký pekný výlet, alebo pobyt na horách počas vianočných sviatkov.
0 0
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

Liptáčik Pozri príspevok
Neviem, či sa to sem hodí, asi nie. Ale nedá mi to. Ja by som si priala - a nielen sebe - fungujúce vzťahy v rodine, prácu, a takú "samozrejmosť" akou je zdravie. To všetko sú záležitosti, ktoré sa kúpiť nedajú.
ja myslim ze tento "darcek" by sa mal darovat kazducky den a vianoce by to mali len posilnit.
lebo co z toho ked sa ludia cez sviatky na seba usmievaju a po novom roku by sa niektori aj pozabijali.
A zdravie?to sme vacsinou schopni ustrazit si samy...ale ked niekto fajci,pije,ponocuje a pri kazdom pichnuti siaha hned po tabletkach.ved uz aj dnesne deti maju problem s obezitou a pod.
cim to je ze my sme take problemy nemali.zdraviu predchadza hlavne prevencia a zdravy zivotny styl...

ale jedno prislovie hovori:

clovek nemoze byt zdravy,ak nie je stastny.
A nemoze byt stastny,ak nie je zdravy.

takze Stastne a vesele...!
0 0
Ežor Ežor

Ežor je offline (nepripojený) Ežor

Ako dieťa som strašne chcela pod vianočný stromček elektronický klavír. Vtedy za komunizmu stál 690,- korún, čo bolo na tú dobu dosť peňazí. Pred vianocami som ako každý rok snorila rodičom po skriňiach, či sú tam dajaké darčeky /nikdy som nevydržala čakať až do vianoc/ V maminej skrini som našla presne taký klavír, aký som chcela. Kamarátkam som okamžite zvestovala, že na vianoce dostanem klavír. Keď sme po štedrovečernej večeri rozbaľovali darčeky, klavír pod stromčekom nebol. Ale mladšia sestra mala ešte nerozbalený jeden veľký darček. Hneď som vedela, že klavír dostala ona a nie ja. Na otázku rodičov, či sme spokojní s darčekmi som so slazami v očiach povedala že áno. Medzi tým sestra rozbalila darček, ale klavír tam nebol. V tom mama povedala, že za stromčekom ostal ešte jeden darček. Samozrejme bol pre mňa. Bol to ten môj vytúžený klavír. Mama veľmi dobre vedela, že pred vianocami hľadám darčeky, a takto ma asi chcela vytrestať. Toto bol môj najkrajší darček, ktorý som dostala na vianoce.
0 0
ZuzuT ZuzuT

ZuzuT je offline (nepripojený) ZuzuT

Ja som mamine pripravila darcekovy poukaz na pedikurske osetrenie, ktore este nikdy neabsolvovala a velmi by ho potrebovala. Daju sa vybrat aj ine ozdravne kury, ponuka je siroka...
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

Vianoce niesu o darcekoch, ale o niecom inom ...
0 0
betyna8 betyna8

betyna8 je offline (nepripojený) betyna8

abel Pozri príspevok
Mne sa páči darček, ktorý dostáva moja sestra každý rok. Jej dcéra ju obšťastnila tromi vnúčatami a každý rok jej dá spraviť originálny nástenný kalendár z fotografií detí. Má ho na očiach celý rok, je jedinečný, praktický, milý, na Vianoce aktuálny, no a samozrejme originálny. Pritom aj finančne nenáročný a šikovný fotograf amatér to možno dokáže zostrojiť aj sám.

Dokonca som teraz našla na jednej stránke do 10. 11. ešte 50 % zľavy.
Snad to nieje proti pravidlam,ze uvadzam stranku ale na http://www.vlastni-kalendar.cz/sk/ si mozete urobit kalendarik sami a dat len vytlacit
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Fero11 Pozri príspevok
Vianoce niesu o darcekoch, ale o niecom inom ...
Ano, nie nadarmo sa hovori, ze tie najlepsie veci su aj tak zadarmo...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

misomiso Pozri príspevok
Ano, nie nadarmo sa hovori, ze tie najlepsie veci su aj tak zadarmo...
alebo v malej krabicke
0 0
jaja99 jaja99

jaja99 je offline (nepripojený) jaja99

Ja som dala svokre minulý rok balíček zdravej výživy - rôzne semiačka, čajíky, olivivý olej, korenia ....
Ak má niekto koníček, tak sa snažím kúpiť niečo do výbavy: napr. mama hrá rada scrabble - dostala slovník slov. jazyka, svokor sa rád rýpe v záhrade - dostal okrem iného rukavice s gumenými prstami, dcéra rada maľuje - dostala akrylové farby+výbavu - krabičky z dreva, servíty, lepidlo na servítky ...
Deťom sme minulý rok kúpili aj návliečky na periny.
Tento rok letia medzi dievčatami dlhonohé bábiky - neviem ako sa volajú ......
A dcéru určite potešia lístky na High school musical 3, len neviem, či do vianoc nezabudne.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať