Zavrieť

Porady

Slovensko vs. Maďarsko

Anketa: Pridať do etikety Porady aj odsek o apolitickosti Porady?

Počet hlasujúcich
14. Na účasť v tejto ankete nemáte prístupové práva.
  • Áno

    12 85.71%
  • Nie

    2 14.29%
ak sa niekomu zda tato tema kontroverzna, tak nech ju necita. diky.
co myslite, v com je pricina, ze slovensky a madarsky narod sa takpovediac, neznasaju? nehovorim, ze kazdy s kazdym, ale je to po Srbsku asi druhy najvacsi konflikt v Europe, aj ked, dufajme, na zaciatku a dalej to nepojde.
Usporiadat
Téma je uzavretá.
andrej_rv andrej_rv

andrej_rv je offline (nepripojený) andrej_rv

misomiso Pozri príspevok
jA si celkom DOBRE neviem predstavit, ak by mal kazdy striktne dodrziavat apolitickost Porady, ako by sme (ste) potom mohli diskutovat napriklad o roznych novelach Zakonnika prace alebo o II. pilieri.
To sú podľa Teba (aj vzhľadom na deklarovaný profil stránky) témy porovnateľné s problematikou národnostných vzťahov ?
0 0
Stefan2005 Stefan2005

Stefan2005 je offline (nepripojený) Stefan2005

!
misomiso Pozri príspevok
j ... ak by mal kazdy striktne dodrziavat apolitickost Porady, ako by sme (ste) potom mohli diskutovat napriklad o roznych novelach Zakonnika prace alebo o II. pilieri.
a veruže mohli... Lebo ak téma a jej výsledok je daný politickou objednávkou alebo politickým rozhodnutím, tak to už nie je odborná diskusia. Alebo ešte vždy vychádzame z toho, čo nám voľakedy vštepovali na politickej ekonómi socializmu, "že politika nemôže nemať prvenstvo pred ekonomikou"?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

andrej_rv Pozri príspevok
To sú podľa Teba (aj vzhľadom na deklarovaný profil stránky) témy porovnateľné s problematikou národnostných vzťahov ?
...tak teda túto tému som otvorila, len preto, že som si myslela, že andrej_rv príde konečne na naše stretko tu: http://www.porada.sk/t10254-p29-stretko-v-madarsku.html
.
....chodíme sem utužovať cezhraničné vzťahy

P.S.
Prepáčte pomýlila som si tému.
Naposledy upravil Muška : 02.11.08 at 18:01 Dôvod: P.S.
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
To že Porada je apolitická sme tu preberali ešte v jej úplných začiatkoch, ešte dávno pred skúsenosťami s rozhádanými témami, ktoré dokonca boli tiež apolitické...

Takže tému uzatváram.

P.S. Ďakujem všetkým, že túto tému "nepustili"
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať