Zavrieť

Porady

Moravčík Štefan..prosba adresovaná V.I.P členovi Alda

Milá Alda..mám na teba jednu otázočku,ktorá je "asi" trošku , no nemam možnosť ťa inak skontaktovať...

Robím totiž bakalárku o poézii Štefana Moravčíka..a cez google som sa nejako dostala aj na túto stránku a prečítala si že ty ho údajne poznáš ...

Veľmi by si mi pomohla keby si mi odpovedala na otázku, či je Zuzana Zemaníková (Mária Moravčíková) jeho manželkou.Venoval jej totiž istú báseň s týmto menom a nedopátrala som sa nikde či je Zuzana Z. skutočne jeho manželkou.

Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    endrju je offline (nepripojený) endrju

    endrju
    giovanna18 Pozri príspevok
    Milá Alda..mám na teba jednu otázočku,ktorá je "asi" trošku , no nemam možnosť ťa inak skontaktovať...

    Robím totiž bakalárku o poézii Štefana Moravčíka..a cez google som sa nejako dostala aj na túto stránku a prečítala si že ty ho údajne poznáš ...

    Veľmi by si mi pomohla keby si mi odpovedala na otázku, či je Zuzana Zemaníková (Mária Moravčíková) jeho manželkou.Venoval jej totiž istú báseň s týmto menom a nedopátrala som sa nikde či je Zuzana Z. skutočne jeho manželkou.

    Ďakujem veľmi pekne za odpoveď
    Nie som Alda, ale chvíľa "gúglenia" prinesie azda odpoveď na akúkoľvek otázku:
    http://www.zpok.komjatice.sk/casopis...odajcaZPOK.pdf (pozri článok na poslednej strane)
    Skutočne ďakujem za pomoc /Aj užívateľke Alenke/..Zaujímavé je, že mne google našiel tohto Spravodajcu Komjatíc ale otvorilo mi iné číslo, kde sa tieto fakty nespomínajú a nič iné som vtedy nenašla..tak neviem ...Každopádne ešte raz ďakujem
    Naposledy upravil giovanna18 : 04.11.08 at 09:01
    Keď som sa tak úspešne dopracovala k info o manželke tohto spisovateľa, mala by som ešte jednu otázku.Nevie náhodou niekto info o Gabriele Kaiserovej? Jej bola tiež venovaná jedna báseň..resp. vo viacerých, autor spomína meno Gabriela. No nepodarilo sa mi zistiť o koho ide.
    Ďakujem

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    giovanna18, neotváraj, prosím, nové témy na tú istú problematiku. Stačí pokračovať v už založenej téme http://www.porada.sk/t94014-moravcik...novi-alda.html
    Ďakujem.

    Moravčík Štefan..prosba adresovaná V.I.P členovi Alda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.