Zavrieť

Porady

Drevene okna - cistenie od lepidla

Ako Ste vycistili lepidlo po lepiacich paskach (papierovych)? Mali sme ich dlhsiu dobu nalepene a slniecko zreagovalo s paskami a uz to nejde nicim dole co sme vyskusali. Poradte prosim nejake tipy a rady, cim by to slo dole, cim neposkodime povrch drevenych okien. Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    focus3ccd je offline (nepripojený) focus3ccd

    focus3ccd
    Cafko, ja som kupil odstranovac pasok v tej istej firme, ktora mi predala aj farbu, aby som si bol isty, ze nepojde dole aj farba. Len treba pouzit handricku, ktora nepusta chlpy a konat rychlo. Ja som si kupil taky hustejsi stetec s dlhymi chlpami ako na vytvarnu, tym som to natrel, aby som zbytocne neminal, ked sa to vpije do handricky.

    Inak nedavno sa to tu spominalo a nieko poradil naftu, ale ja s tym nemam skusenost.
    Moja flaska mala asi 1,5dcl a stala 500,- skk

    Drobna je offline (nepripojený) Drobna

    Drobna
    Ja som to utierala benzinalkoholom- taka zelena flaska, islo to super dole, ale bolo to na plastovych oknach. Takze nerucim,ze to pojde pri drevenych. Za vyskusanie nic nedas

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Už som to tu písal HAGESAN HG -odstranovač lepiacich pások.2dcl cca 200SKK . Dá sa to kúpiť v niektorých predajniach farby laky. Treba postupovať podľa návodu, a určite použiť gumenné rukavice je to riadne svin.... ale mám to veľakrát odskúšané.

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    Ale ved to vyskusas na malom kusku, aj tak ti k tomu nikto nic ine napovie, kazdy moze mat inu kvalitu farby.

    Drevene okna - cistenie od lepidla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.