Zavrieť

Porady

Rozdajme si to na pracovnom stole

kniha.jpg  
Rozdajme si to na pracovnom stole je výborná kniha s dvojzmyselným názvom.
Chcela by som odporučiť výbornú knihu, ktorá sa mi dostala do rúk len nedávno. Už jej názov a obálka ma doslova prinútili zhltnúť jej obsah za pár hodín. Kniha "Rozdajme si to na pracovnom stole" je moderným príbehom zo súčasnosti o vzťahu muža a ženy, ktorý začal na chate (čítaj na čete). V príbehu sa preplieta svet reálny so svetom virtuálnym. Na rôznych internetových diskusiách a chatoch trávia mnohí z nás hodiny denne. Tento príbeh ma veľmi zaujal, možno sa tu aj viacerí podelia o skúsenosti s touto knihou.
Naposledy upravil miška_miška : 07.11.08 at 10:15 Dôvod: pridanie fotky obalu :-)
Usporiadat
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Autor je Phillipa Marco?
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Aj mňa by zaujímalo, kto je autorom tejto knihy a kde sa k nej dá dostať. Kamarát má kníhkupectvo, nevedel o takomto titule (jasné, že nemôže vedieť o všetkom, čo sa vydá, ale možno by rád takúto knihu aj predával.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Možno ta kniha bude ešte len napísaná a založená téma bude inšpiráciou....
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

Ja som našla toto: http://www.rozdajmesito.eu/
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

michelle84 Pozri príspevok
Ja som našla toto: http://www.rozdajmesito.eu/
idem mrknúť.
0 0
miška_miška miška_miška

miška_miška je offline (nepripojený) miška_miška

Autorom knihy je Phillipa Marco. Knihu som dostala ako darček od kámošky. Po prečítaní som ju chcela kúpiť aj pre sestru, ktorá stále chatuje a diskutuje na nete, zistila som u kámošky, že tá kniha sa dá objednať priamo na stránke rozdajmesito.eu. Neviem, či sa dá kúpiť aj niekde inde. Ale knihu odporúčam. Už len tá obálka iste zaujme.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

miška_miška Pozri príspevok
Autorom knihy je Phillipa Marco. Knihu som dostala ako darček od kámošky. Po prečítaní som ju chcela kúpiť aj pre sestru, ktorá stále chatuje a diskutuje na nete, zistila som u kámošky, že tá kniha sa dá objednať priamo na stránke rozdajmesito.eu. Neviem, či sa dá kúpiť aj niekde inde. Ale knihu odporúčam. Už len tá obálka iste zaujme.
Len pozor, aby si tú knižku nemala na pracovnom stole, aby to ostatní nezobrali ako výzvu.
0 0
miška_miška miška_miška

miška_miška je offline (nepripojený) miška_miška

Tak to, že by to niekto zobral ako výzvu, mi ani nenapadlo. Názov aj obálka sú síce dvojzmyselné, ale na obálke je okrem iného aj počítač - teda "rozdajme si to" znamená aj komunikujme spolu cez net. Autorka chcela týmto dvojzmyselným názvom a aj samotnou obálkou určite provokovať, čo sa jej hádam aj darí.
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Na stránke www.rozdajmesito.eu ma zaujali najmä recenzie čitateľov knihy. Kamarát, ktorý má kníhkupectvo využil mailový kontakt, ktorý tam majú uverejnený a kontaktoval sa aj telefonicky. Z rozhovoru bol taký nadšený, že si objednal viacero výtlačkov. Tvrdí, že to bude (hneď za rozprávkami) pecka na predvianočný trh. Uvidíme.
0 0
Simonab Simonab

Simonab je offline (nepripojený) Simonab

Zaujímavá, a hneď aj objednaná, aj pre kamošku pod stromček. Ideálny darček. Ďakujem za typ.
0 0
miška_miška miška_miška

miška_miška je offline (nepripojený) miška_miška

pridala som odfotenú prednú stranu z knihy pre inšpiráciu

Ako darček pre všetkých čo chodia na pokec a možno aj sem si myslím, že je táto kniha super.

Prezradím vám tajomstvo - z úžasom som na pokeci zistila, že hlavní aktéri knihy tam naozaj majú presne tie nicky teda aj maily, čo sú v knihe uvedené!!!
A to autorka na začiatku píše, že príbeh je vymyslený a nikdy sa nestal. Mne sa zdá byť až príliš reálny.
0 0
artolomea artolomea

artolomea je offline (nepripojený) artolomea

Rozdajme si to na pracovnom stole je fakt ina kniha. Konecne nejaka zmena -prijemna - nieco nove. Precitala som ju za dva dni. Vrelo odporucam.
0 0
artolomea artolomea

artolomea je offline (nepripojený) artolomea

Teraz som si vsimla ten odkaz. Tie nicky su tam naozaj?! Idem sa tam pozriet. To som teda necakala. Som zvedava ))
0 0
miška_miška miška_miška

miška_miška je offline (nepripojený) miška_miška

artolomea Pozri príspevok
Rozdajme si to na pracovnom stole je fakt ina kniha. Konecne nejaka zmena -prijemna - nieco nove. Precitala som ju za dva dni. Vrelo odporucam.
Teší ma, že je tu niekto, kto tiež prečítal túto fajn knihu.
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Pridávam sa k tým, čo knihu prečítali. Je výborná, pútavá a mnohí z nás sa tam môžu nájsť. Vďaka za tip. Odporúčam prečítať. Pre tých, ktorí sú na čítanie leniví alebo nemajú čas, odporúčam kúpiť ako darček pre niekoho iného. Príbeh o láske z internetu, určite poteší.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

George Michael Pozri príspevok
Pridávam sa k tým, čo knihu prečítali. Je výborná, pútavá a mnohí z nás sa tam môžu nájsť. Vďaka za tip. Odporúčam prečítať. Pre tých, ktorí sú na čítanie leniví alebo nemajú čas, odporúčam kúpiť ako darček pre niekoho iného. Príbeh o láske z internetu, určite poteší.
Už ju máš prečítanú? Kde si ju zohnal? Tak sa teším na ňu, viem si predstaviť, aká môže byť dobrá. Je to niečo podobné ako Matkin?
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

michelle84 Pozri príspevok
Ja som našla toto: http://www.rozdajmesito.eu/
Kniha objednaná z webu na základe tvojho linku, ktorý si našla. Veľký brat Google vie takmer všetko a vždy nám dobre poradí. Kniha bola doručená v rekordne krátkom čase a prečítaná tiež v rekordne krátkom čase. Štýl písania je trochu iný - keďž je o internetovom zoznamovaní, autorka používa svojský štýl - sú tam ako spôsob komunikácie použité kompletné maily, ktoré si hlavní aktéri navzájom odoslali a úryvku z chatu. Pri čítaní to vôbec neprekáža, práve naopak dej to podľa mňa obohacuje. S Matkinom má táto kniha tiež niečo spoločné - prečítaná takmer jedným dychom.
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

George Michael Pozri príspevok
Kniha objednaná z webu na základe tvojho linku, ktorý si našla. Veľký brat Google vie takmer všetko a vždy nám dobre poradí. Kniha bola doručená v rekordne krátkom čase a prečítaná tiež v rekordne krátkom čase. Štýl písania je trochu iný - keďž je o internetovom zoznamovaní, autorka používa svojský štýl - sú tam ako spôsob komunikácie použité kompletné maily, ktoré si hlavní aktéri navzájom odoslali a úryvku z chatu. Pri čítaní to vôbec neprekáža, práve naopak dej to podľa mňa obohacuje. S Matkinom má táto kniha tiež niečo spoločné - prečítaná takmer jedným dychom.
No preto sa ťa pýtam, bo som ju skôr objednala ako ty a ty ju už máš prečítanú. Tak som zvedavá, či mne príde A super, teším sa, milujem čítanie emailov, asi je to fakt super kniha taká pre mňa
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Tak som neodolala a objednala som si ju v mužovom mene ako vianočný "preddarček". Mám zakázané ju prečítať skôr, ale no veď uvidíme.
0 0
George Michael George Michael

George Michael je offline (nepripojený) George Michael

Kniha prišla v piatok 7.11., objednaná bola 5.11. Predpokladám, že to ešte 5. odoslali. Možno je to záležitosť pošty alebo vybavujú objednávky od poslednej, nie od prvej. Neviem. Ja ju už mám. A mám ju aj prečítanú :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať