Zavrieť

Porady

Hľadáme moderátorov pre Porada.sk

admin
Ahojte,

viacerí sme sa zhodli, že na Porade pribúda chaos a bezvládie, preto by sa hodilo posilniť rady moderátorov. Či už sú to odborné či neodborné rubriky.

Čo sa od moderátorov najviac očakáva?
Uzatváranie opakovaných tém a pridanie odkazu na už existujúcu tému (ak už nie je pôvodná téma neaktuálna).
Uzatváranie tém v ktorých vznikajú hádky a upozorňovanie členov.
Presúvanie tém do náležitých rubrík.
Prispievanie k priateľskej atmosfére na Porade

Ďakujem vopred za prihlášky
Usporiadat
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Alla66
aj môj hlas máš kočka.
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

alla66 Pozri príspevok
Spýtam sa za viacerých... Kto z prihlásených členov má nádej stať sa
moderátorom? Aké podmienky musí spĺňať?
Mmno, ... ak je alla66 batoľa voči skúseným poraďákom, tak ja som ešte v prenatálnom vývoji. Napriek tomu ma zaujímajú konkrétne podmienky;
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Mmno, ... ak je alla66 batoľa voči skúseným poraďákom, tak ja som ešte v prenatálnom vývoji. Napriek tomu ma zaujímajú konkrétne podmienky;
Jarko, máš môj súhlas
Muška Pozri príspevok
Allenka, Ty máš môj "hlas"
Xanti Pozri príspevok
Alla66
aj môj hlas máš kočka.
Kočky - kamošky, ďakujem za podporu, verím v skorú odpoveď od Richarda
0 0
fredy27 fredy27

fredy27 je offline (nepripojený) fredy27

Nenašiel som odpoveď na otázku, kto sa môže stať moderátorom. Niekde som videl prihláseného Stanislava 1975, teraz Mareček 89 sa hlási. Ako to tu funguje?
0 0
bendži bendži

bendži je offline (nepripojený) bendži

Ja by som sa tiež rada pridala medzi moderátorov..
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Prihláste sa buď súkromnou správou alebo odkazom Richardovi, aby sa nestalo, že medzi množstvami príspevkov si nevšimol práve túto tému.
0 0
Barticek Barticek

Barticek je offline (nepripojený) Barticek

AJ JA CHCEM BYT MODERATOR
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
LOBUJEM...sorry, posúvam
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

Dávam ti môj hlas - malý a hlavne nepodstatný, ale ...
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
jaros5 Pozri príspevok
Dávam ti môj hlas - malý a hlavne nepodstatný, ale ...
budem
Jarko, robím si srandu...nikdy som nemala záujem lobovať, ak má niekto problém s chápaním mojich príspevkov ...no comment... " Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí " ....klídek, nestresuj...
0 0
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

alla66 Pozri príspevok
budem
Jarko, robím si srandu...nikdy som nemala záujem lobovať, ak má niekto problém s chápaním mojich príspevkov ...no comment... " Komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí " ....klídek, nestresuj...
Je to v poriadku Alenka, ... som celkom zvyknutý, ze sa ľudia niekedy celkom správne nepochopia keď písmenkujú ....
A je to pochopiteľné, ... chýbajú suprasegmentálne prvky bežného jazykového prejavu ...., preto tak rád využívam aspoň tých pár smailíkov čo sú k dispozíícii.
0 0
Valcake Valcake

Valcake je offline (nepripojený) Valcake

alla66, aj ja ti dávam svoj hlas
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

lenkak Pozri príspevok
Prihláste sa buď súkromnou správou alebo odkazom Richardovi, aby sa nestalo, že medzi množstvami príspevkov si nevšimol práve túto tému.
Mareček89 Pozri príspevok
JA chcem
Urob podľa tejto rady, ak naozaj chceš
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mareček89 Pozri príspevok
JA chcem
Mareček, nechcem sa Ťa dotknúť, ale myslíš si , že so svojimi 5-timi príspevkami si zrelý na moderovanie Porady?
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Teda vidim, ze si tu svoju cerstvu autoritu novi moderatori naozj uzivaju a ze ich praca bavi. Vzdy bolo zvykom aspon napisat, preco sa nejaka tema uzatvara, pripadne preco boli vymazane prispevky (najma ak nikoho neurazali).
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mareček89 Pozri príspevok
No poviem Ti jedno som, síce nemám veľa prísevkov, ale mám skúsenosti aj rozum, takže viem usúdiť kedy sa má téma zamknúť, a kedy nie...Ja sa ponúkam, tak a hovorím Ti moja odpoveď na tvoju otázku je ÁNO, MÁM.

PS : Nezáleží koľko máš prispevkov...
Naozaj som Ťa nechcela uraziť, ani som "nenarážala" na tvoj rozum, či intelekt-to naozaj nie.
Skôr som mala na mysli dôveru starších poraďákov voči nováčikovi, ktorého názory nemajú odkiaľ poznať , lebo zo 6. príspevkov (z toho 3 v tejto téme), si nemôžu urobiť názor.

Na porade nie je stanovené, koľko príspevkov musí mať člen, aby sa stal moderátorom , ale na viacerých fórach je to často podmienené práve počtom príspevkov. Asi to slúži adminovi pri rozhodovaní, komu zverí svoju stránku do rúk
Moderovanie nie je len o úsudku, kedy zamkneš tému...

Ale to je iba môj názor. Či budeš moderátor , alebo nie o tom ja nerozhodujem . Mňa iba udivil záujem nováčika o moderovanie, preto som zareagovala.
Ale aj tak, držím palce
Naposledy upravil arizona : 02.09.09 at 13:21 Dôvod: preklep
0 0
Blankake Blankake

Blankake je offline (nepripojený) Blankake

Možno sleduje Poradu už dlhšie ako nezaregistrovaný a má prehľad...
Naposledy upravil Blankake : 02.09.09 at 15:14
0 0
FugAn FugAn

FugAn je offline (nepripojený) FugAn

Moderátor by mal preukázať svojimi príspevkami aspoň akú takú odbornosť v témach. Ťažko sa dá zistiť z pár príspevkov jeho "odborná" spôsobilosť. Napr.: Predsa ak niekto kto dá 150 príspevkov do témy Tak tento záber vyšiel, nemôže byť objektívne posúdený ako moderátor.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Mareček89 Pozri príspevok
To Ti Ďakujem, len som Ti chcel povedať, že aj tí menej skúsený a z málo príspevkami, môžu byť dobrý a spravodlivý moderátori...
Môžu, ale naozaj treba trochu poznať poradu, najmä zvyklosti na nej. Lebo nič nie je čierne alebo biele. Iné je moderovať pokec.sk a iné poradu.sk.

Ak máš záujem, napíš Richardovi (administrátor), ak si získaš jeho dôveru, tak ti dá moderátorské právomoci. Ak ti ich ešte nedá, bude to jeho rozhodnutie. On môže rozhodovať, koho spraví moderátorom a koho nie.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Mareček89 Pozri príspevok
To Ti Ďakujem, len som Ti chcel povedať, že aj tí menej skúsený a z málo príspevkami, môžu byť dobrý a spravodlivý moderátori...
Aj ja som dobrá a spravodlivá a mám aj zopár príspevkov ale moderovať Poradu je tuším aj o niečom inom než len o odvahe ísť s kožou na trh a chcieť ukázať, že to dokážem. Chce to aj kopu času a prehľad. A preto ma ani nenapadne hlásiť sa za moderátora. Ešte sa tu budem radšej chvíľu oťukávať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať