Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Nastavovanie stupňa tvrdosti myslím si, že už majú všetky umývačky, niektoré nastavovania sú vo vnútri kúsok od miesta na nasypávanie soli - mechanické, alebo rovno cez menu ( aj electrolux to tak má) a nastaví sa číslo tvrdosti a podľa toho "solí" zmäkčuje vodu.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
ludmilla Pozri príspevok
Ona z vnútra je krásna čistučká, ale ten problém je vonkajší vzhľad.
Skús aj Pronto, event. už sú aj také jednorazové utierky na nerez- s citrónovou vôňou a pod. a nie sú zlé, aj na digestor fungujú, nuž , ale "prstoklad" tam pri používaní vždy bude vidieť tomu sa asi ťažko ubrániš.
0 0
newlife newlife

newlife je offline (nepripojený) newlife

Baella,
určite je to niekde vo vnútri umývačky- priznám sa, teraz narýchlo neviem kde presne...
...ja som totiž momentálne vo fáze sťahovania tiež do rod. domu, a aj mňa to čaká- nastaviť tvrdosť vody.. zajtra to skúsim pokukať, a dám vedieť, ok?
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

newlife Pozri príspevok
Baella,
určite je to niekde vo vnútri umývačky- priznám sa, teraz narýchlo neviem kde presne...
...ja som totiž momentálne vo fáze sťahovania tiež do rod. domu, a aj mňa to čaká- nastaviť tvrdosť vody.. zajtra to skúsim pokukať, a dám vedieť, ok?
ďakujem :-)
0 0
cocker.ba cocker.ba

cocker.ba je offline (nepripojený) cocker.ba

Bol by som rad, keby sme ostali pri teme a neodbocovali od nej inym smerom, teda navody na pouzitie atd...to mi umyvacku riadu vybrat nepomoze.Dakujem.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Osobne si myslím, že aj takéto informácie ti pomôžu správne sa rozhodnúť a to nielen ohľadom typu ale aj prevedenia ( napr. aj to kde a ako sa nastavuje tvrdosť vody..)
0 0
Dasa80 Dasa80

Dasa80 je offline (nepripojený) Dasa80

Ja má umývačku zn. Fagor a som spokojná. Používam Calgonit All in one a okrem toho ešte soľ lebo máme tvrdú vodu. Som s ňou spokojná. Mám ju asi 2 roky
0 0
reni06 reni06

reni06 je offline (nepripojený) reni06

neskušala si CIF-nerez? ja ho používam na baterie, sporak, mikrovlnku a som spokojna.
0 0
Pru Pru

Pru je offline (nepripojený) Pru

ja ho tiež používam na antikorový šporák, je výborný.
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

Mne by vyhovovala umyvacka riadu,taka 18 rocna pekna blondyna, dobre miery, mohla by byt aj domaca, nemusela by byt zahranicna, s nizkou spotrebou a vysokym vykonom
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Len či by ste sa dostali k tomu umývaniu
Možno by si nakoniec umýval ty
0 0
najag najag

najag je offline (nepripojený) najag

To mas pravdu Bionda, taka mlada umyvacka nie je sranda, aj moze cloveka zruinovat a najde si potom ineho servisaka To umyvanie by mohlo byt sakra drahe, ostanem radsej pri svojej starej
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s prostriedkom do umývačky.
Používala som aj tablety aj prášok.
Teraz sme kúpili Finish power gel.... vrele odporúčam! Poviem pravdu, že nebola som doteraz nespokojná, ale to čo som videla po umytí s gélom- "klobúk dolu" ešte väčšia spokojnosť!! A tá vôňa!
0 0
Beella Beella

Beella je offline (nepripojený) Beella

Bionda Pozri príspevok
Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s prostriedkom do umývačky.
Používala som aj tablety aj prášok.
Teraz sme kúpili Finish power gel.... vrele odporúčam! Poviem pravdu, že nebola som doteraz nespokojná, ale to čo som videla po umytí s gélom- "klobúk dolu" ešte väčšia spokojnosť!! A tá vôňa!
Bionda, prosím Ťa, to je pod nejakou značkou? Dnes som pozerala v troch drogériách, ale nenašla
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Bionda Pozri príspevok
Chcela by som sa podeliť o skúsenosť s prostriedkom do umývačky.
Používala som aj tablety aj prášok.
Teraz sme kúpili Finish power gel.... vrele odporúčam! Poviem pravdu, že nebola som doteraz nespokojná, ale to čo som videla po umytí s gélom- "klobúk dolu" ešte väčšia spokojnosť!! A tá vôňa!
Googlik mi nič také nenašiel. Nájdem ho tu? http://calgonit.cz/solutions.php
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Marína Pozri príspevok
Googlik mi nič také nenašiel. Nájdem ho tu? http://calgonit.cz/solutions.php
No mne sa zdalo , že aj u nás sa predáva Finish - teda ako značka, ale u nás to bude Calgonit- predpokladám, ba jednej hrubozrnnej soli ( táto soľ je myslím si do umývačky najlepšia s tou sypkou práškovou sa nedá porovnať- netreba jej ani tak často dosypávať) som našla oba názvy. Calgonit- Finish , teraz novinky Lemon ( aj oplachovadlo - to som ešte neskúsila- najnovšie budem dolievať to a dám vedieť , či ten efekt s lemon aj vidno )
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

k tomu gelu- kolko sa toho dáva a je to lacnejšei či drahšie v porovnaní s množstvom oproti prášku?
0 0
skatarinas skatarinas

skatarinas je offline (nepripojený) skatarinas

Ja mám problém z čmuhami na pohároch, hlavne pri kraji na miestach kde sa dotýkajú konštrukcie na košíku. Neviem si s tým poradiť, dával som tablety, zvlášť som dával soľ, leštidlo a umývací prášok a stále ten problém. Vie mi s ním niekto helfnúť???? Ď
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
skatarinas Pozri príspevok
Ja mám problém z čmuhami na pohároch, hlavne pri kraji na miestach kde sa dotýkajú konštrukcie na košíku. Neviem si s tým poradiť, dával som tablety, zvlášť som dával soľ, leštidlo a umývací prášok a stále ten problém. Vie mi s ním niekto helfnúť???? Ď
Máš dobre nastavenú tvrdosť vody? Zväčša mne to urobí , ak nedám oplachovač. Event. skús zmeniť typ programu na umývanie.
Ja teraz - ako používam gél, musím uznať, že likviduje naozaj aj od čaju v šálkach škvrny úžasne, také biele šálky ešte neboli.
Cenu za gel som ešte neprepočítala- ja mám 1,5l , ale netreba ho veľa a efekt je - pre mňa- neporovnateľný. Už tabletky a ani prášok používať nebudem. (musím len minúť čo doma mám).
0 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Vďaka Bionda. Ja tiež používam len hrubozrnú soľ. To citr. leštidlo som už mala, ja v tom nevidím nejaký rozdiel. Ešte by ma zaujúmalo, či si neskúšala CALGONIT Power Boost. Ak by dobre na hrnce fungoval, páčilo by sa mi to, lebo sa môže používať aj na porcelán a sklo. Gel skôr doporučujú len na jemnejšie stolové riady, to by hrniec asi dobre neumylo. Mýlim sa? Ako umyje hrniec s tým gelom?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať