Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
alla66 Pozri príspevok
duves : Ak náhodou natrafíš, kde predávajú tieto umývačky, daj

vedieť...pomôžeš mnohým poraďákom ďakujem
Alenka

ja takú doma mám ....

Volá sa " Jurmyosurčka "
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
Daj link, kedy si voľný a môžeš ju priviezť. Chcem ju.....
0 0
tutiola tutiola

tutiola je offline (nepripojený) tutiola

obyčajná pracujúca žena - už dôchodkyňa ...viac
Niektorý chvália iní hania. Ja mám Zanusi už 6.rok a som s ňou maximálne spokojná. Je pravda, že má tam 5 programov a ja používam 3. Práve tak ako ostatní písali, že ostatné sú viac menej len pre formu, aj ja si myslím, že ak by tam boli len tie 3 programy, tak to úplne stačí. Riady dobre umyje aj osuši, žiaľ ten druh práčky ako má buchač nemám. Riady odkladám ja, alebo moja mama.
0 0
barborabee barborabee

barborabee je offline (nepripojený) barborabee

My mame Bosch, je tam automaticky program a nie je tam program na sklo.Plne ho vsak nahradil kratky program- 30min pri 45C
0 0
RMO RMO

RMO je offline (nepripojený) RMO

zdravim, ja idem kupovať AEG 86010 Vi a nepoznam nikoho kto by takuto myčku mal (Ide o vstavanu myčku ) Ak by niekto mal skusenosť s tymto modelom tak nech sa tu poriadne rozpíše...ďakujem
0 0
Bagovka Bagovka

Bagovka je offline (nepripojený) Bagovka

Ahojte. Aj my uvažujeme o kúpe umývačky. Už ste ma presvedčili že asi Bosch. Len si neviem predstaviť ešte jednu vec: píšete, že cez týždeň spúšťate umývačku približne 2 krát, teda až keď je plná. Keď do nej dáte špinavé taniere, ktoré neopachujete, nesmrdí to po 2 - 3 dňoch?! ďakujem za odpovede.
0 0
Bagovka Bagovka

Bagovka je offline (nepripojený) Bagovka

Ahojte. Aj my uvažujeme o kúpe umývačky. Mám však ešte jednu otázku. Píšete, že cez týždeň spúšťate umývačku až keď je plná, čiže približne 2 krát. Keď však dáte do nej špinavý riad, ktorý neoplachujete, nesmrdí to po 2-3 dňoch v umývačke?! ďakujem za odpovede. ahojte
0 0
DanielaSL DanielaSL

DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

Mama troch dospelých detí
Bagovka Pozri príspevok
Ahojte. Aj my uvažujeme o kúpe umývačky. Mám však ešte jednu otázku. Píšete, že cez týždeň spúšťate umývačku až keď je plná, čiže približne 2 krát. Keď však dáte do nej špinavý riad, ktorý neoplachujete, nesmrdí to po 2-3 dňoch v umývačke?! ďakujem za odpovede. ahojte
Pokiaľ sa tam dajú riady ktoré boli znečistené niečím zapáchajúcim alebo niečím čo rýchle kvasí...tak áno...ale existuje aj oplachovací program..alebo stačí takýto riad krátko spláchnuť pod tečúcou vodou a až potom ho dať do umývačky. Ale väčšinou riad v umývačke nezapácha , aj keď sa neumýva každý deň. No a napokon dostať kúpiť aj rôzne vône do myčky...stačí teda nejakú zavesiť dnu a je prevoňaná myčka na nejaký čas.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

Bagovka Pozri príspevok
Ahojte. Aj my uvažujeme o kúpe umývačky. Mám však ešte jednu otázku. Píšete, že cez týždeň spúšťate umývačku až keď je plná, čiže približne 2 krát. Keď však dáte do nej špinavý riad, ktorý neoplachujete, nesmrdí to po 2-3 dňoch v umývačke?! ďakujem za odpovede. ahojte
DO umývačky nie je dobré dávať riad priamo zo stola aj so zvyškami. Vhodné je zvyšky dobre utrieť a prípadne riad aj trochu opláchnuť, pokiaľ nepoužiješ funkciu oplachu. Pokiaľ sa do umývačky vloží znečistený riad, tak sa riad potom umýva v tej znečistenej vode a program môže trvať dlhšie, pokiaľ je automaticky riadená dĺžka (pri umývaní neexistuje predpláchanie).
0 0
barborabee barborabee

barborabee je offline (nepripojený) barborabee

My pouzivame mycku kazdy den, takze problemy so zapachom nemame A mycku mozes nechat aj pootvorenu,aby tam cirkuloval vzduch. Zvysky z tanierov dat prec- staci suchou hubkou zotriet, ale take taniere, kde bol ocot atd ,tak tie treba aj oplachnut.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Má niekto skúsenosť s umývačkami MIELE ?
Vraj ich výhoda je o.i. v systéme zásuvky na príbory.
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ErikaDP Pozri príspevok
Má niekto skúsenosť s umývačkami MIELE ?
Vraj ich výhoda je o.i. v systéme zásuvky na príbory.
Miele sú jedny za najdrahších umývačiek riadu. Ale sú aj kvalitné.

Pravdou je, že Miele je tuším jediná z umývačiek, ktoré majú tú tretiu zásuvku na príbory, ale neviem, či je to až také úžasné. Príbory nám umyje naša umývačka aj v košíku dole. Skôr si myslím, že je to reklamný ťah. Ale kúpou značky Miele nič nepokazíš - treba si len preveriť, ako je to so servisom u nás.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Chobot Pozri príspevok
Miele sú jedny za najdrahších umývačiek riadu. Ale sú aj kvalitné.

Pravdou je, že Miele je tuším jediná z umývačiek, ktoré majú tú tretiu zásuvku na príbory, ale neviem, či je to až také úžasné. Príbory nám umyje naša umývačka aj v košíku dole. Skôr si myslím, že je to reklamný ťah. Ale kúpou značky Miele nič nepokazíš - treba si len preveriť, ako je to so servisom u nás.
Chobot, ďakujem za odpoveď. Ten servis ma nenapadalo, dik za ďaľší tip, čo si mám všímať pri výbere spotrebiča. Akú umývačku a ostatné spotrebiče ( rura, digestor ) máte Vy ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ErikaDP Pozri príspevok
Chobot, ďakujem za odpoveď. Ten servis ma nenapadalo, dik za ďaľší tip, čo si mám všímať pri výbere spotrebiča. Akú umývačku a ostatné spotrebiče ( rura, digestor ) máte Vy ?
Umývačka - Bosch
rúra + varná platňa (plynová) - Ardo
mikrovlnka - Whirlpool
digestor - Whirlpool
chladnička - Whirlpool (stará)
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Chobot Pozri príspevok
Umývačka - Bosch
rúra + varná platňa (plynová) - Ardo
mikrovlnka - Whirlpool
digestor - Whirlpool
chladnička - Whirlpool (stará)
So všetkým spokojnosť ?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

ErikaDP Pozri príspevok
So všetkým spokojnosť ?
Funkčne áno. Akurát u varnej dosky je nevýhoda, že má ovládacie gombíky hore, ak sú na horákoch väčšie hrnce, tak sa stáva, že hrniec trčí až nad gombíky a tie sa zvyknú prehrievať. Ale inak je to v pohode.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Chobot Pozri príspevok
Funkčne áno. Akurát u varnej dosky je nevýhoda, že má ovládacie gombíky hore, ak sú na horákoch väčšie hrnce, tak sa stáva, že hrniec trčí až nad gombíky a tie sa zvyknú prehrievať. Ale inak je to v pohode.
ďakujem,
uvažujem s varnou doskou kotrá má gombíky na boku
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ErikaDP Pozri príspevok
ďakujem,
uvažujem s varnou doskou kotrá má gombíky na boku
Ak na bodku myslíš rúru, tak pozor. Nemôžeš kombinovať dve rôzne značky. A aj v rámci značiek nie každá varná doska sa dá kombinovať s akoukoľvek rúrou. (U niektorých značiek ale dá.) Avšak niektoré značky predávajú aj tzv. ovládacie gombíky, ktoré si umiestniš mimo dosky aj rúry, kde len chceš.
0 0
ErikaDP ErikaDP

ErikaDP je offline (nepripojený) ErikaDP

Gabi03 Pozri príspevok
Ak na bodku myslíš rúru, tak pozor. Nemôžeš kombinovať dve rôzne značky. A aj v rámci značiek nie každá varná doska sa dá kombinovať s akoukoľvek rúrou. (U niektorých značiek ale dá.) Avšak niektoré značky predávajú aj tzv. ovládacie gombíky, ktoré si umiestniš mimo dosky aj rúry, kde len chceš.
O tých gombíkoch umiestnených mimo som netušila, budem sa o to zaujímať. Keďže sa poznám - svoju šikovnosť - ide mi o to, aby som gombíky zbytočne " neobkydkala " pri miešaní v hrncoch a tie zboku sa mi vidia na tento účel vhodnejšie.
Rura bude uplne mimo - vstavaná na inom mieste kuchynskej linky, mimo varnej platne.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

ErikaDP Pozri príspevok
O tých gombíkoch umiestnených mimo som netušila, budem sa o to zaujímať. Keďže sa poznám - svoju šikovnosť - ide mi o to, aby som gombíky zbytočne " neobkydkala " pri miešaní v hrncoch a tie zboku sa mi vidia na tento účel vhodnejšie.
Rura bude uplne mimo - vstavaná na inom mieste kuchynskej linky, mimo varnej platne.
Tak v podstate ti iné ani neostáva, ako gombíky s doskou, alebo úplne mimo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať