Zavrieť

Porady

Ktorá umývačka riadu?

Zdravím, ktorú značku umývačiek riadu doporučujete?AEG, Bosch, Electrolux, Whirlpool,Gorenje, Zanussi.Vraví sa, že Bosch je najlepší.Poradadíte?
Usporiadat
Téma je uzavretá.
UBIKA25 UBIKA25

UBIKA25 je offline (nepripojený) UBIKA25

jana007 Pozri príspevok
My sme 4-členná rodina a varím denne. Myslíš, že je malá?
jednoznačne kupte vačšiu...u nas sa vari sice asi tak 5 krat do tyždna ale je sa stále...kupila som si dve obed supravy aby bolo ked je v myčke ...
a určite ju púšťame 5 krat v týždni...tie tabletky stoja par € okolo 2,5 to je skvela cena, samozrejme davame aj soľ a leštenku, ...prašok amway nepoznám, ale da sa používať aj ten ale ešte sme neskúšali....tie drahe tabletky teiž nekupuje je to vecou reklamy presne


PS - NIEKEDY MI PRIPADA AJ TA VELKA, ZE JE MALA
0 0
bunovaa bunovaa

bunovaa je offline (nepripojený) bunovaa

pre 3 a viacčlennu rodinu na 100 % 60 cm širokú umývačku. Myslím, že umývačky electrolux a AEG sú OK a majú primerané ceny, netreba pozerať na to, že má 20 programov, aj tak použiješ len 3: napr. automatický, intenzívny a studený oplach?
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Ďakujem za Vaše rady, budem sa obzerať po väčšej umývačke riadu. V obchode mi núkali Whirpool ADP 6839 WH, že je to novinka má "6.zmysel" a ešte mi niečo hovorili o pare, ale keďže sa v tom nevyznám, tak neviem o čom hovorili.
0 0
AlenockaS AlenockaS

AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

stále sa učím
Ahojte, chcem sa opýtať, keď dávate do umývačky prášok a nie tabletku, len ho nasypete do priehradky kde sa vkladajú tablety ? V prášku je nejaká odmerka na dávkovanie ? Zatiaľ totiž používam tablety čo sme dostali ako darček pri kúpe ale potom by som radšej používala prášok. Aký prášok odporúčate ? Leštik mám z DM, ich značku, ten je celkom v pohode....
0 0
balunka balunka

balunka je offline (nepripojený) balunka

keď chcem dať polovičnú náplň a stlačím gombík s polovičnou náplňou,musím vybrať jeden kôš ,alebo to ona sama vie ,že má ísť iba na polovicu? a minie aj polovicu vody?
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

Neviem aku mas umyvacku, ale ked stlacis gombik s 1/2 naplnou tak by to malo byt nadstavene automaticky na 1/2. Ja ziadne kose nevyberam. Co sa tyka prasku, najcastejsie pouzivam Calgonit, ale uz som mala aj Somat. Prasok sypem priamo do priehradky na to urcenej, mnozstvo podla mnozstva a znecistenia riadu. Prasok mam radsej aj preto, ze pri nizsich teplotach /napr. pri umyvani poharov po navsteve/ sa mi tablety celkom nerozpustili.
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

Tak som si predsa objednala tú väčšiu umývačku WHirpool a teraz mi prosím poraďte, čo si mám v drogérii kúpiť pre prvé použitie.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

jana007 Pozri príspevok
Tak som si predsa objednala tú väčšiu umývačku WHirpool a teraz mi prosím poraďte, čo si mám v drogérii kúpiť pre prvé použitie.
buď tablety
alebo prášok, leštidlo a soľ
0 0
jana007 jana007

jana007 je offline (nepripojený) jana007

janaGT Pozri príspevok
buď tablety
alebo prášok, leštidlo a soľ
Aká je lepšia značka Calgonit alebo Somat? A ešte sa chcem spýtať, keď tam dávaš použité taniere, či treba nejako odstraňovať z nich všetky zbytky, trebars utierkou?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Ja odstraňujem z tanierov iba zbytky jedla tak, že ich zhrniem príborom dole. Neoplachujem ani neutieram pred umývaním.
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

jana007 Pozri príspevok
Aká je lepšia značka Calgonit alebo Somat? A ešte sa chcem spýtať, keď tam dávaš použité taniere, či treba nejako odstraňovať z nich všetky zbytky, trebars utierkou?
ja dávam všetko Calgonit. Somat som ešte neskúšala. A zvyška len zhrniem, neutieram.
0 0
rennka rennka

rennka je offline (nepripojený) rennka

jana007 Pozri príspevok
Aká je lepšia značka Calgonit alebo Somat? A ešte sa chcem spýtať, keď tam dávaš použité taniere, či treba nejako odstraňovať z nich všetky zbytky, trebars utierkou?
Ja mam umyvacku hned pri dreze, takze ked do nej davam riad, tak ho len trochou vody oplachnem/ len ten ktory je viac znecisteny/. Mozno sa to zda zbytocne, ale setri sa tym filter umyvacky. Takisto ked je nejaky hrnec al. pod. zaschnuty, prip. ak umyvacku nepustam hned, necham v nom postat vodu.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

precitala som celu temu...

mam moznost kupit umyvacku za dobru cenu, konrketne mam na vyber medzi zopar Bosch-kami...

Zaujala ma tato: SMV50M20EU ... bohuzial google ju nasiel len na nemeckej stranke vyrobcu... kde udavaju spotrebu vody pri programe Eco 12l, energie 0,7 kWh a hlucnost 46dB...

hladam plne vstavanu umyvacku 60tku...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

http://www.bosch-home.com/at/produkt...?source=browse toto je ona

zatial ziadny nazor... este asi dorabate danove
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

posuvam...
0 0
AlenockaS AlenockaS

AlenockaS je offline (nepripojený) AlenockaS

stále sa učím
Ja mám bosch-ku od nového roka, podstavnú, tichú...moja skúsenosť, využila som zatiaľ jeden program - eco, všetko "periem" na eco, problém jedine vtedy, keď občas zabudnem vyčistiť sitko....hlavne teda že je tichá ( lebo mám obývačko-kuchyňu ) a žerie 12 l vody.....v súčastnosti môj najobľúbenejší spotrebič v domácnosti :-))
0 0
finis finis

finis je offline (nepripojený) finis

pridavam sa s nazorom, ze umyvacka riadu spolu s automatickou prackou su dva najuzitocnejsie domace spotrebice.ja mam Whirpool ADG 9999 M uz pomaly desat rokov bez jedinej poruchy.staci cistit filter.nepredumyvavam ani neoplachujem pred vkladanim, iba hrube necistoty dam prec.som do nej zamilovana
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

andreaS Pozri príspevok
http://www.bosch-home.com/at/produkt...?source=browse toto je ona

zatial ziadny nazor... este asi dorabate danove
este skusim posunut...

neni nieco, co by jej chybalo? dik...

ps: to, ze je umyvacka ten najlepsi domaci pomocnik nepochybujem... preto idem do toho aj napriek tomu, ze musime urobit mensie rosambo v kuchyni
0 0
VieraPopluharova VieraPopluharova

VieraPopluharova je offline (nepripojený) VieraPopluharova

Ahoj,
ja som bola cele roky proti umyvacke riadu, ale potom mi manzel kupil umyvacku zn. Zanusi a nemozem dat na nu dopustit, ma viac programov, hlavne setriacich, ale umyva perfektne a je i ticha a hlavne je to 45 cm siroka, co i v malej kuchyni sa da pekne umiestnit miesti jednej skrinky, len si ju dah prosim Ta k drezu, nakolko je velmi vyhodne, ze ak tam mas naukladany riad na umytie, len ho nahadzes - teda poukladas do umyvacky a nezababres celu kuchynu.Prajem Ti vela pekne umytych riadov v umyvacke.
1 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nakoniec som nasla este jednu lepsiu umyvacku... je to novinka a ma spotrebu vody 7l akurat vaham ci vybrat plne vstavanu alebo vstavanu, kt. ma ovladanie vpredu...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať