Zavrieť

Porady

výpovedná doba a PN

Prosím o radu. Pracovníkovi sme dali výpoveď §63/1b. Výpovedná doba mu končí 31.5. Od 14.4. je PN a pochybujem, že ju do konca mája ukončí.

Mám ho poodhlasovať zo SP a ZP k 31.5. bez ohľadu na to, že PN trvá?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    eliot je offline (nepripojený) eliot

    eliot
    Ak je zamestnancovi daná výpoveď pred začiatkom ochrannej doby tak ,že by výpovedná doba mala uplynúť v ochrannej dobe, pracovný pomer sa skončí uplynutím posledného dňa ochrannej doby okrem prípadov, keď zamestnanec oznámi, že na predĺžení PP netrvá.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    ale ved aj keby mu plynul PP a on je na PN dlhsie ako desat dni, tak nemate vymeriavaci zaklad a tym padom nulove odvody, cize vam moze byt jedno, ze je este zamestnany.

    Dadena je offline (nepripojený) Dadena

    Dadena
    Odhlásite ho zo Sociálnej poisťovni až po ukončení PN, doba ukončenia pracovného pomeru sa predlžuje o dobu PN. Do zdravotnej poisťovni je povinný sám zamestnanec odoslať oznámenie o zmene platiteľa preddavkov na ZP. Vy, ako zamestnávateľ mu len potvrdzujete tlačivo s dobou poistenia.

    Nataša je offline (nepripojený) Nataša

    usilovná pracovníčka Nataša
    evae
    ale ved aj keby mu plynul PP a on je na PN dlhsie ako desat dni, tak nemate vymeriavaci zaklad a tym padom nulove odvody, cize vam moze byt jedno, ze je este zamestnany.
    no, jedno ako jedno. My mu totiž počas PN priplácame cca 120 Sk na deň. Ide o zamestnanca, ktorý pochybujem, že mi ukončenie PN-ky zašle. A keď mi ho zašle po mesiaci, kto bude mať z toho problém? On či JA?

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    tie priplatky mate v kolektivnej zmluve alebo na zaklade coho preplacate 120,- Sk na den?

    a co sa tyka toho, ze pochybujete, ze zasle tlacivo. mala som podobny pripad a bolo mi poradene poslat na socialnu list, v ktorom oznamujem, ze mi zamestnanec nedal ukoncenie PN a ze spochybnujem, ze je na PN v skutocnosti. tak som mu vyhrazku (ze oznamim socialnej, ze mam podozrenie ze zneuziva socialny system) poslala domov a dva dni na to prislo postou ukoncenie PN co tak skusit toto? teda ak mate podozrenie, ze to zneuziva a nie je na PN.

    výpovedná doba a PN

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.