Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
majkljibb majkljibb

majkljibb je offline (nepripojený) majkljibb

Ja som bol len na 1pohovore ktory prebiehal tak ze sa popytali o mne a neskorsie kedze mam len 19rokov kolko si myslim ze zarabaju priemerne ludia na Slovensku a kolko zarabaju v ich firme, ta zabila dakych 2500€ sice mi to bolo cudne no pozadovali odomna aby som si spravil živnosť ... uz len z tych penazi som si myslel kadiake veci ako by sa mi zilo ... no otec zavolal rodine do BA nak preveri firmu prehlad sluzieb (cize ceska firma) a poslali mi odkaz na tieto diskusie a teraz uz viem ze som si usetril cestu do BA sice by som bol so sestrou ale takych prilezitosti bude... dikes ludia
0 0
welawrawna welawrawna

welawrawna je offline (nepripojený) welawrawna

Zdravím, ešte sa tu niekto tomu venuje, ja som minulý týždeň podpísala zmluvu a teraz či čítam, ma doslova dostáva do kolien, jasné som bola naivná, išla som za zárobkom, práve som podala v mene firmy inzeráty, šľak ma trafí, to vážne je len nejaký podfuk??? Už moje prachy neuvidím? Ja som živnosť už mala, takže ja som sa nebála do toho úsť a za takú prácu sa mi zdal plat adekvátny, na pohovore bola pani veľmi milá a úslužná a všetko mi vysvetlila bez problémov, podpísala som zmluvu, ze ak za 6 mesiacov nezarobím, peniaze mi vrátia a odkúpia aj kupóny. Takže poprosím Vás všetkých čo o tomto viete aby ste ma kontaktovali na mail vilminsvet@gmail.sk
0 0
jaro92 jaro92

jaro92 je offline (nepripojený) jaro92

Ďakujem Vám všetkým,
mňa najviac zmiatlo, že o "Katalógu obchodu a služieb" som nič pochybné nenašla, kým som nezistila, že je to vlastne Family G. Idem z toho von.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

http://firma.familyg.sk/
Veľavravné nič nehovoriace bla-bla-bla-bla. Veď oni "poskytujú" služby - niekto sa spýta, oni zagúglujú a posunú ďalej a ešte si za to vypýtajú lóve.

Ruky preč od nich!
0 0
bejokajo bejokajo

bejokajo je offline (nepripojený) bejokajo

http://www.fgreality.sk/pobocka.php?id=
http://www.katalogobchoduasluzieb.sk/
http://www.prehladsluzieb.sk/
http://www.familyg.sk/

tie iste stranky, len zakazdym iny nazov a len za 1060 eur no nekup to
0 0
bejokajo bejokajo

bejokajo je offline (nepripojený) bejokajo

http://www.hojko.com/praca-assistent...168650-20.html aj tu su tie ich manazerske posty dobre ohodnotene
0 0
karovanakosela karovanakosela

karovanakosela je offline (nepripojený) karovanakosela

jaj, bejokajo, je toho viacej o nich popisane:

http://www.lupa.cz/zpravicky/upc-chc...265699/vlakno/

je nas viac, co chceme napadnut tuto firmu,ze nas okradla o peniaze. Pyramidka, MLM alebo podla nich PODNIKANIE Z DOMU
0 0
karovanakosela karovanakosela

karovanakosela je offline (nepripojený) karovanakosela

ja ich poznam este pod starym nazvom Prehlad sluzieb, nie Katalog obchodu a sluzieb ale skusenost mam rovnaku ako Ty. a ako, podarilo sa Ti z toho von?
0 0
karovanakosela karovanakosela

karovanakosela je offline (nepripojený) karovanakosela

ano, ja som absolvoval 4 sedenia, kym som nepriniesol peniaze, a z toho 3 krat to iste oblecenie dokonca prave vedla v kancelarii niekoho ohovarali a pani,ktora mi otvarala, prave kricala kolegyni,ze uteka na bus o piatej taka podnikatelka
0 0
sialenazenska sialenazenska

sialenazenska je offline (nepripojený) sialenazenska

je o nich plny internet, zrejme potesili svojou existenciou miliony ludi
ja teraz bojujem s pravnikom ako napadnut tu ich garanciu vratenia penazi po pol roku,co slubuju lebo firma sa z toho vyvracia

http://diva.aktuality.sk/forum/praca...b-poznate-ich/
0 0
melonovykral melonovykral

melonovykral je offline (nepripojený) melonovykral

menia tusim nazov firmy castejsie ako ponozky a pritom je to stale ta zhnita Svatovojtešská 19 nech sa volaju Family G, Prehlad sluzieb, Katalog obchodu a sluzieb alebo aj FG Reality
su horsí ako nebankovka
tu mate istu stratu penazi na 100 percent
http://diva.aktuality.sk/forum/praca...b-poznate-ich/
0 0
hrasok hrasok

hrasok je offline (nepripojený) hrasok

patrím k tým, ktorých okradli. Aj keď som
si myslela, že sa môžem stať maklérkou a nájsť cestu z problé-
nov. Niekoľkokrát som sa zúčastnila takzvaných školení,
neskôr som zistila, že oni si z toho robia diskotéku a ja mám
len ďalšie výdavky s cestou do BA a späť domov. Keď som
žiadala vrátenie peňazí, tak ten zhašišený riaditeľ sa mi vysmial,
že či mám nejaký zoznam takzvaných obetí, ktoré som zohnala.
Zámerne ma ta Cigánka neupozornila na to.
Tak držím päste a ochotne sa pripojím, aby boli zastavení
a nezneužívali ďalšie obete, ktoré si naivne myslia, že majú
šancu.
0 0
milalesnozienka milalesnozienka

milalesnozienka je offline (nepripojený) milalesnozienka

mam podobnu skusenost prisla som o 1.ooo eur zo dna na den. Ked som zistila po zaskoleni,ze jedine,co mozem robit a kde zarobit,je davat inzeraty na pracu, chcela som odstupit. Dlho mi nikto neodpisoval,az ked som dosla na firmu, mi povedali,ze uz uplynulo 14 dni, ze len do 14 dni mam narok odstupit. ze jedine treba makat a vydelavat ale ja tiez nie som hlupa, nemam zaujem o pyramidu,ani MLM ,ani o ine o.ebavanie ludi
0 0
milalesnozienka milalesnozienka

milalesnozienka je offline (nepripojený) milalesnozienka

mam podobnu skusenost prisla som o 1.ooo eur zo dna na den. Ked som zistila po zaskoleni,ze jedine,co mozem robit a kde zarobit,je davat inzeraty na pracu, chcela som odstupit. Dlho mi nikto neodpisoval,az ked som dosla na firmu, mi povedali,ze uz uplynulo 14 dni, ze len do 14 dni mam narok odstupit. ze jedine treba makat a vydelavat ale ja tiez nie som hlupa, nemam zaujem o pyramidu,ani MLM ,ani o ine o.ebavanie ludi
0 0
princezna-DL princezna-DL

princezna-DL je offline (nepripojený) princezna-DL

s touto firmou mam velmi zle skusenosti. Cloveka najskor nahovaraju ako budu zarabat, aky super pracovny cas budu mat a potom ich takto spinavo okradnu ked chcu od toho vsetkeho odstupit. Dva mesiace som vkuse hladala ludi, posielala ich do kancelarie a aj zhanala reality a nic z toho nebolo. A ked som chcela vypovedat zmluvu v stanovenych 6 mesiacoch, v ktorych som mohla poziadat o vratenie penazi, nikto to nechcel riesit, riaditel Kricka mi asi 2tyzdne neodpovedal na maily ani telefony, jednym slovom uplne sa vykaslali na to. Chcela som to od nich aj vymahat nejak sudne s priatelom ale nakolko mam znameho ktory sa vyzna v takychto papieroch hned mi povedal,ze nemam sancu lebo ta zmluva je tak postavena ze isto nemam narok na vratenie penazi. Ja som si zmluvu pred podpisovanim citala ale tiez nie som odbornik a v danom momente som tomu chapala ked som ju podpisovala ale vidim ze som dost pochybyla.
Cize v pripade ak sa budete pokusat nejak to prezentovat tak sa pridavam tiez a najma ked vidim na internete same inzeraty na pracu od nich, a hlavne ked su to take klamlive inzeraty...
0 0
princbajaja princbajaja

princbajaja je offline (nepripojený) princbajaja

ja som bol na pohovore u takej vysokej češky v ošuchaných čižmach, lacnych rifliach s napodobeninou opasku Louis Vuitton , ktora mi tiez tvrdila,ako mozem paradne zarobit. Vedla v zafajčenej kancelarii tučny vysmiaty čech, ktory si cez brucho isto ani na pipika nevidi pri štaní. Aspon ten mal slušny oblek.Na pohovore som bol v starom ošarpanom dome, kde by sa im zišli dvere aspon lakom pretriet, usadili ma do akejsi kuchyne, dolu v kancelarii si nejaka partia klebetila a fajčila. Smrad ako v krčme.na to,ze bola sima, nemal som si ani kam kabat odlozit, lebo vesiaky im nic nehovoria.slubovali mi firemne auto v buducnosti a ja som pritom parkoval za ich ošarpanou modrou oktaviou s bielym AUDI co Vam budem hovorit, nonsens a dvere mi otvorila nastastie mila cernovlaska v okuliarkoch, ktora sa mi sice nepredstavila,ale aspon sa milo usmiala a odisiel som vysmiaty jak leco, lebo som si vypocul tu smršt vtipov p.Kučerovej a odisiel bez ujmy na bankovom konte
0 0
divoka divoka

divoka je offline (nepripojený) divoka

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj, moj priatel tam pracoval a ak si chcel vratit investovanych 1000 eur, musel objednavat ludi na pohovory ,ktorí tiez zaplatia. BOhuzial, peniaze sme malli pozicane, a ked ina moznost nebola, musel ist ich stylom. Ked vsak zarobil prvu 5OOvku z jedneho zamestnanca, aj tak sa vykaslal nakoniec nato. za tu hanbu mu to nestoji, radsej zvysnych dlznych 5OO eur vracal splacanim kamaratovi postupne z toho,co zarobil v klasickej a hlavne cistej praci
0 0
krystallady krystallady

krystallady je offline (nepripojený) krystallady

Zacnem od zaciatku. Minuly rok v maji som bola na pohovore u firmy FamilyG, sidliacej na Svatovojtesskej oproti Polusu. Na prvy pohovor som prisla sama. Ked som tam prisla otvorila mi postarsia pani a usadila ma do takej nejakej kuchynky, kym ma mal prijat pan, na ktoreho inzerat o praci som reagovala. Nakoniec ma zavolali do kancelarie kde vsak necakal ten s ktorym som sa dohadovala na stretnuti ale prijala ma taka starsia pani a povedala mi ze pohovor budem mat s nou, lebo dotycnemu nieco do toho vbehlo a nemohol prist.Tak pohovor skratka prebehol asi tak, ze sme na nom boli dve naraz a trval ani nie 10minut. Mala pred sebou dotaznik s nejakymi 6-7otazkami ale takymi ze: kolko chcem zarabat, co si chcem kupit a podobne a nie pohovor na ktorom sa Vas nieco osobne pytaju aby zistili nieco o Vas ako to byva na normalnom pohovore. Ale v danom momente mi to neprislo zvlastne. Ked sa "pohovor" skoncil tak mi oznamili ze vecer mam zavolat ci ma vybrali do uzsieho vyberu. Tak som zavolala a povedali ze mozem prist na druhu cast pohovoru, ze som presla ale mam s niekym prist.Nakoniec som prisla na tu druhu cast so svojim priatelom. Tentokrat ma prijala zas ina slecna. Bola celkom prijemna a tak vsetko obkecavala ze tomu sa nedalo neuverit. Dokonca aj priatel vsetkemu uveril a povedal ze by ho to mozno tiez bavilo, ale on si pracu nezhanal tak kaslal na to. Tak opisovala tu firmu ze naozaj to vyzeralo akokeby bola naozaj fungujucou. Rozpravala ze sa mozem venovat vselijakej oblasti - maloobchod, velkoobchod, stavebnictvo, reality, reklama... Na koniec pohovoru vsak prisla necakana vec - treba si zakupit "frencizu" aby som mohla pod ich nazvom fungovat a to za cenu 1060eur. Nemala som tolko pri sebe a musela som si to rozmysliet ale nakolko ma tak perfektne vedela namotat tak ja som to uz teoreticky aj rozmyslene mala a priatel tiez nebol proti kedze tiez tomu vsetkemu uveril. Ale aj tak som zaplatila zalohu 60eur a povedala som ze o mesiac teda pridem vyplatit aj zvysok.A o mesiac som aj prisla. S tazko naskrabanymi peniazmi, ale verila som ze to bude super praca. Hned ako som v podstate zaplatila tak ma zacali "skolit". jedine co som vsak stale robila je ze som vyhadzovala inzeraty o praci na internet a stale tam posielala nejakych ludi. Za tyzden som tam mala aj 20ludi. Aj reality som mala - mala som vela zohnanych na predaj realit. Ale stale nic. Dlhe 3mesiace som bola bez zarobku. Ale teraz tomu ani neverim ze som nic "nezarobila". Zarobok mal byt vzdy ked niekto podpise zmluvu ze bude tiez robit pre tuto firmu - okolo 500eur to bolo. Dlhe 3mesiace mi nikto nic nedal, ale neverim tomu ze nikto nepodpisal zmluvu. Teraz uz viem ze aj ja by som zarabala na nevinnych ludoch al vtedy mi to este tak neprislo.No a kedze som nemala peniaze tak som si zacala hladat robotu a aj som si nasla. Tak som si povedala ze v tejto firme uz nebudem robit a kedze mala som lehotu 6mesiacov od podpisania zmluvy, ze mozem poziadat este o navratenie penazi (sice by mi vratili len nejakych 900eur ale aj to je lepsie ako nic)tak som aj poziadala o vratenie. Kontaktovala som niekolkokrat svoju "manazerku" ze to chcem spat. Zo zaciatku so mnou voec nekomunikovala - ani na maily ani na telefonaty nereagovala. Ked sa konecne ozvala dala mi kontakt na riaditela Kricku a ten asi mesiac nereagoval absolutne na nic. Uz som bola na nervy z toho vsetkeho neustale som volala pisala a nikto nic. Az po mesiaci sa mi ozval ze nemam na to narok lebo som nieco nesplnila podla zmluvy. Mala som z toho vsetkeho take nervy ze som sa zacala vyhrazat ze ich udam a pojdem s tym na policiu. Ale dala som tu zmluvu jednemu znamemu co sa tomu rozumie a povedal ze nemam sancu to vyhrat. Lebo v zmluve bolo nieco tak napisane ze som nemala narok na vratenie penazi. Ako obycajny clovek som si celu zmluvu preciatala pred podpisom, ale som rozumela vsetkemu ked som to citala - aspon som si to myslela.... Ale na to vas nikto neupozorni ze si musite viest aj nejaku evidenciu a podobne... A tak som skratka prisla o svoje peniaze.Je to jeden velky podvod, okradaju stale ludi a malo by sa tomu zabranit. Zrejme svoje peniaze uz nikdy neuvidim, s cim som sa uz ako tak zmierila, i ked keby sa nahodou vratili bola by som nesmierne stastna nakolko ideme s priatelom stavat dom a velmi by sa hodili, ale ked sa aspon zabrani tym sviniam okradat prostych ludi budem rada...
1 0
krystallady krystallady

krystallady je offline (nepripojený) krystallady

pozor na nich, teraz sa vraj volaju uz zase inak - nejaky Katalog obchodu a sluzieb,co sledujem inzeraty

http://www.fgreality.sk/pobocka.php?id=18

este sa nehanbia aj vystavit svoje ksichty tam, toto je ta ich divizia realitka
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať