Zavrieť

Porady

FAMILY G

Dobry deň, zaujimalo by ma či má niekto skúsenoti s firmou family G, zaujimalo by ma za čo konkrétne vyplácaju provízie, v čom spočíva ich práca a systém odmenovania, vela som o nich na internete nenašla čo sa diskusií týka.Pomôžte prosím
Usporiadat
Téma je uzavretá.
taťkošmolko taťkošmolko

taťkošmolko je offline (nepripojený) taťkošmolko

spolupraca.joko@gmail.com - nikdy nereagujte na inzerat tejto pani, tiez k nim patri.
0 0
1mamina 1mamina

1mamina je offline (nepripojený) 1mamina

Dobrý deň,
ja by som len chcela reagovať na toto čo som si tu prečítala. Žial sa musím "pochváliť" i keď nerada, že som naletela aj ja. Na tieto recenzie som prišla až tu od Vás.
Ak by sa ozaj našiel niekto kto by s tým vedel zatočiť pridám sa.
0 0
karovanakosela karovanakosela

karovanakosela je offline (nepripojený) karovanakosela

1mamina, ak mate zaujem nam pomoct , prosim ozvite sa mi na karovanakosela@centrum.sk uz nas je az az
0 0
miki233 miki233

miki233 je offline (nepripojený) miki233

Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili tejto diskusie. Tiež som takmer naletela, našťastie som si len dohodla stretnutie a včas našla túto diskusiu. Stále sa mi na tom ich inzeráte niečo nezdalo, nadštandardné príjmy v podstate za nič? Ľahko sa tomu uverí, avšak sedliacky rozum vraví niečo iné.
Ešte raz všetkým vďaka a pevne verím, že si ľudia začnú preverovať spoločnosti ponúkajúce prácu skôr, než sa vzdajú stoviek, či tisíc eur za nič.
0 0
zuzana1980 zuzana1980

zuzana1980 je offline (nepripojený) zuzana1980

Dobrý deň,
pred viac ako dvoma rokmi som prišla s Family G do kontaktu, ale hneď som ich niekam poslala. Dávajte si POZOR!!!! Ja som práve zistila, že sa jedna pani skrýva za živnostníka a odhalíte to podľa toho, že Vás pošle na pohovor na Svätovojtešskú.

Dnes som odhalila, že som regovala na inzerát jednej firmy - i keď som ju preklepla cez dostupný živnostenský register či existuje, odkedy funguje a plus cez stránku Sociálnej poistovne či nemá dlh.
Pani mi včera poslala email, aby som jej zavolala v termínoch, ktoré uviedla do emailu a že si dohodneme osobné stretnutie. Pri telefonickom rozhovore povedala, že nebude so mnou ona robiť pohovor lebo že je PN, ale že treba ísť na Svätovojtešskú, že treba zvoniť na zvonček. Sídlo firmy uvidím podľa toho, že tam je logo firmy "Katalóg služieb a obchodu" a že tam majú kanceláriu. Prvé čo ma napadlo, že živnostník si môže dovoliť kanceláriu pri Poluse, keď má prevádzku v Petržalke? (tým nechcem nikoho uraziť, to nie, ale prišlo mi to divné). A potom ma napadlóóó....no jasnéééé...ved ide o Family G:-))))))))))))......takže určite tam dnes neprídem a zaobíjdu sa na pohovore aj bez mojej maličkosti.
Keby som ich nepoznala, určite by som naletela a prišla by som na pohovor a bola by to strata času pre mňa.
0 0
renspa renspa

renspa je offline (nepripojený) renspa

no predstavte si dcera mala ist v utorok na pohovor na Svatovojtessku dakujem pekne za tuto debatu, samozrejme ze nikam nejde
0 0
Janulienka5000 Janulienka5000

Janulienka5000 je offline (nepripojený) Janulienka5000

Ako som si všimla bývalá pani konateľka Slávka Rabínová pracuje ako riaditeľa Ametist Dubnica - priamy predaj hrncov, elektriny a pod. Zúročuje asi skúsenosti.
0 0
vk5umv vk5umv

vk5umv je offline (nepripojený) vk5umv

Ja jsem jim taky naletela
0 0
Bronika777 Bronika777

Bronika777 je offline (nepripojený) Bronika777

Dakujeeem Vám....este dobre že ste sem napisali ako su veci...dnes som bola na pohovore aaa ze vecer mam zavolať nooo určite ze nezavolám uz .....
0 0
vk5umv vk5umv

vk5umv je offline (nepripojený) vk5umv

Dobry vecer jelikos nas je podvedenych dost je mozna na case podat trestni oznameni na firmu Katalog obchodu a sluzeb vlastne na byvalou firmu Family G Ja se s nima porad taham a chci sve penize spet
0 0
vk5umv vk5umv

vk5umv je offline (nepripojený) vk5umv

No moje draha ja od dich dostala referencne cislo az po peti mesicich bez neho nemuzes pracovat.
0 0
vk5umv vk5umv

vk5umv je offline (nepripojený) vk5umv

Ja se snazim spolupracovat s firmou katalogu obchodu a sluzeb zakazky mam klienty taky ale dodavatele si schanim sama protoze domluva s panem z Bratislavy ktery se porad smeje jako sfetovany byla nulova tak jsem si dodavatele nasla sama a ted mi vyhrozujou ze se mnou zrusi smlouvu kterou kdyz jsem ji ja chtela zrusit nesla pac to mam udajne na cely zivot zajimave i identifikacne cislo mi poslali za 5.mesicu aby jsem nemela narok na vraceni penez no myslim ze je uz neuvidim ale rada bych je dostala aby se zodpovidali
0 0
sofia236 sofia236

sofia236 je offline (nepripojený) sofia236

Dobrý deň, rada by som sa informovala kolkí z vás boli podvedení touto akože prosperujúcou firmou. Ja som sa taktiež stala obeťou. Zvažujem podať trestné oznámenie, nuž sama to nezvládnem. Rada by som teda vás taktiež poškodených poprosila o spoluprácu. Ďakujem
0 0
vk5umv vk5umv

vk5umv je offline (nepripojený) vk5umv

Rada se pripojim podvedenych nas je tady dost
0 0
shacool shacool

shacool je offline (nepripojený) shacool

Pred niekolkymi dnami som narocky napisal na jednu z miliona ponuk, ktore spamuju stranky s pracovnymi ponukami, za ucelom zistenia, ci tato frenčíza tejto poctivej spolocnosti stale funguje.
Postup bol rovnaky, ako isto vsetci poznate. Pozvali ma na pohovor no na to naozaj cas nemam, tak som dotycneho najprv poprosil, aby mi napisal nazov spolocnosti.
Dockal som sa ho az na tretie naliehanie.
Nasledne som sa ho spytal, ci stale plati podmienka zaplatenia sumy 1060 eur za licenciu, na tuto uzasnu a jedinecnu formu prace.
Samozrejme ze aj tato podmienka stale plati, nasledne som sa celkovo 4 krat spytal dotycneho pracovnika firmy, preco tuto informaciu neuvadzaju priamo v popise prace.
Jedine coho som sa dockal, bolo vychvalovanie ich spolocnosti do nebies, reci typu nic taketo sa u nich nedeje atd. Samozrejme, vsetci ti ludia ktori prisli o svoje peniaze naozaj pochybili a nerobili svoju pracu tak ako mali, to urcite.

Takze naozaj, davajte si pozor na tychto podvodnikov a ich rozne nazvy spolocnosti:
Prehlad sluzieb
Katalog obchodu a sluzieb
Family G

V pripade potreby ma taktiez kontaktujte, rad sa pripojim k spominanej hromadnej zalobe so svojimi skusenostami, kedze som pred casom bol v spolocnosti aj na pohovoroch a viackrat som reagoval na ich ponuky (este som nevedel ze je to stale ta ista firma) a zavadzanie bolo z ich strany vzdy rovnake.
0 0
lufinka2434 lufinka2434

lufinka2434 je offline (nepripojený) lufinka2434

Dobrý deň,

včera som bola taktisto na pohovor v známej firme...mne povedali že sa volajú Prehladslužieb ...na pohovore sme boli traja...posadili nás do kuchyne kde sme čakali..pred tým ako som tam vôbec prišla na pohovor našla som v niakej diskusii príspevok že "nechoďte tam na pohovor" tak som to brala s rezervou...išla som tam že to vyskúšam...presne to čo som si tu dočítala tá pani aj rozprávala...Myslela som že na pohovor pôjdeme po jednom no zobrala nás všetkých 3 naraz...pýtala sa ako chceme zarábať...čo si chceme kúpiť, o tom že musíme mať motiváciu,...o náplni práce nič nepovedala...o tom že si živnostenský list hneď na začiatku zakladať nemusíme...na to som sa spýtala že aký druh pracovného pomeru budem mať kým si nevybavím živnosť? povedala že len niaku dohodu...pred tým ako som tam išla na pohovor mi prišli 3 maily o tom že tam mam zavolať v tom a tom čase a dojednať si pohovor...na koniec mi prišiel iný mail čo som si myslela že je seriozna odpoved na moju reakciu na pracovnú ponuku...po telefone som komunikovala s pani Maňákovou ale ked som tam prišla žiadna taká tam nebola...pohovor robila češka Kučerová...povedala nám o tom že ked o prácu máme záujem máme o 7 večer zavolať a ona si s nami dohodne dalšie kolo pohovoru...mala som šťastie že som si od kamaratky náhodou zistila že na podobnom pohovore už bola ...a že od nej na dalšom kole chceli vklad 1040 € a že ak sa jej nebude dariť vrátia jej to ale o 200 € menej....

Takže ak vás pozvú na pohovor na Svätovojtešskú 19 v Bratislave oproti Polusu dajte si pozor.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať