Zavrieť

Porady

Porada.sk na Facebooku

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Viete o tom, že na stále populárnejšom Facebooku je založená skupina "Priatelia webu Porada.sk" ?

Zapojte sa i Vy, kliknite tu:

http://www.facebook.com/group.php?gid=51755855235


...budete medzi prvými, zakladateľmi komunity na Facebooku. Vaši potomkovia na Vás budú hrdí.
Naposledy upravil Jozef Mihál : 22.11.08 at 22:45
Usporiadat
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Mini-komunitka na Facebooku sa začína rozrastať, pridajte sa.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Nejako mi to nejde, už som sa dvakrát zaregistrovala, ale asi robím niekde chybu.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
m.hladka Pozri príspevok
Nejako mi to nejde, už som sa dvakrát zaregistrovala, ale asi robím niekde chybu.
a potvrdila si si registráciu prostredníctvom e-mailu?
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Potvrdila som registráciu, ale niekde som, ale neviem kde. 4x mi priešiel e-mail, ale teraz neviem ako sa dostať tam k Vam.
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Na hlavnej stránke - tu: http://www.facebook.com/group.php?gid=51755855235 máš na pravej strane kolonku, či chceš byť členom skupiny, tam si klikni na znamienko + a budeš tam.
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ešte sa musím naučiť s tým robiť, no páči sa mi to preto, že konečne tam nie sú žiadne "nicky", ale skutoční ľudia so skutočnými menami. Díky papapa
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
www.facebook.com je to ďalší četový portál? Celkom som nepochopila...
0 0
Johanka Johanka

Johanka je offline (nepripojený) Johanka

Ingrid Ondruskova Pozri príspevok
www.facebook.com je to ďalší četový portál? Celkom som nepochopila...
Čítaj http://zaujimavosti.sme.sk/c/4140515...xistujete.html .
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Chvíľu mi to trvalo ale podarilo sa..až na to,že mám tunajší nick a vlastné meno...strašné...
0 0
Ingrid Ondruskova Ingrid Ondruskova

Ingrid Ondruskova je offline (nepripojený) Ingrid Ondruskova

snáď milá osôbka
Ďakujem za naštudovanie, poviem Vám asi som príliš pragmatická, ten Mark Zuckerneviemaký zarobil v Amerike na somarine/ako to už býva na tom kontinente zvykom/ a vlastne si stojím za prvým konštatovaním...ďalší četový portál...
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Ja používam facebook už takmer rok. Stala som sa členkou domácej slaniny, webovej stránky Janka Hraška - inak by som si nikdy nezapla rádio, ktoré hrá na tejto stránke. Som členkou Born in CSSR...stretla som tam spoluziakov zo všetkých mojich škôl. Inak by som o nich nemala nijaké infošky. Je to super vec. Pretože ak chcem dať vedieť niečo spolužiakom nemusím to písať 10x a posielať majly každému, každý si môže v mojom profile prečítať čo robím a je to fakt najsilnejšia sociálna sieť na svete...
A ozaj - dala som svoj ksichtík na stránku http://www.facesofmillions.com/ a teda budem jednou z milióna, ktorá sa zúčastní najväčšej mozaiky na svete (vyrobená z tvárí) 10x10m. Svoje foto môžeš pridať aj ty :-). Svoju tváričku venovalo už okolo 31tisíc človiečikov.
Naposledy upravil Fabiana : 23.11.08 at 19:19
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Pri druhej registrácii mi napísalo, že tam vraj som, ale neviem kde... stratila som saaaaaaaaaaaaaa
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

pepsikova Pozri príspevok
Chvíľu mi to trvalo ale podarilo sa..až na to,že mám tunajší nick a vlastné meno...strašné...
Mala si si tam dať vlastné priezvisko, potom si ťa podľa neho môže vyhľadať každý - spolužiaci, rodina... dá sa to dodatočne upraviť tak don't worry
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Zuziana Pozri príspevok
Pri druhej registrácii mi napísalo, že tam vraj som, ale neviem kde... stratila som saaaaaaaaaaaaaa
vyhľadaj sa podľa mena a priezviska...inak sranda, náhodou som sa cez nejakého známeho preklikala až ku katke koščovej a myslím, že aj radičová má svoj nick
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

Zuziana Pozri príspevok
Pri druhej registrácii mi napísalo, že tam vraj som, ale neviem kde... stratila som saaaaaaaaaaaaaa
vyhľadaj sa podľa mena a priezviska...inak sranda, náhodou som sa cez nejakého známeho preklikala až ku katke koščovej...
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

už som tam..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Včera som sa registrovala, aj fotku som pricapila a nie som tam. V čom je problém? Poradíte mi?
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Nevie mi nikto poradiť?
0 0
Fabiana Fabiana

Fabiana je offline (nepripojený) Fabiana

wagner Pozri príspevok
Včera som sa registrovala, aj fotku som pricapila a nie som tam. V čom je problém? Poradíte mi?
Potvrdila si email? prihlasujes sa nie cez meno, ale email
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Áno
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať