Zavrieť

Porady

kedy zacat mzdove uctovnictvo

Dobry den,

chcela by som poradit, kedy je lepsie zacat robit mzdove uctovnictvo? Ci od 1.1.2009, alebo mozem aj v priebehu roka?

Pretoze musim vypovedat zmluvu externej firme a v zmluve je 3 mesacna vypovedna lehota, preto chcem vediet ci to prekaza keby som zacala 1.3.2009?

Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    Johanka je offline (nepripojený) Johanka

    Johanka
    Neprekáža, stáva sa totiž všeličo a jednoducho treba mzdy počítať, odvody odvádzať..... ale ak sú mzdy "delené" v priebehu roka, horšie sa využívajú vymoženosti mzdových SW pri ročných zúčtovaniach dane a ZP, ročnom hlásení na DÚ atď....

    Kačenka, nestrácaš sa trocha v Porade ? Na podobné sa pýtaš aj tu http://www.porada.sk/t95514-pomoc-s-...tml#post877613.

    Kacenka11 je offline (nepripojený) Kacenka11

    Kacenka11
    Ale nestracam sa, ide o to ze sef chce aby som robila od noveho roku aj podvojne ucto aj mzdove ucto, netusim ci sa to stihnem naucit, tak zistujem, ze keby som to mzdove zacala neskor ci by v tom bol problem

    JUCUS je offline (nepripojený) JUCUS

    JUCUS
    Mozno by ti pomohlo, keby si robila prvy stvrtrok paralelne s externym poskytovatelom. Vtedy by si mala aj dostatok priestoru na zistenie chyb a zaroven by si mala nahrate udaje od zaciatku roka 2009 (vyhoda pri rocnych zuctovaniach).

    kedy zacat mzdove uctovnictvo

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.