Zavrieť

Porady

zvysenie platov v skolstve

Neviete, ako to dopadlo s tym x-tym ohlasovanym zvysovanim platov v skolstve? Aj to uz odhlasovali? Alebo len zase kopec kecov a ked pride na vec, tak nic? Caka sa na schvalenie rozpoctu na bud.rok alebo co?
Usporiadat
katica.vargova katica.vargova

katica.vargova je offline (nepripojený) katica.vargova

Akokoľvek to dopadne, kým nebudem vidieť na papieri zvýšenie, tak neuverím. Stačí spomenúť mediálne roznesené vyplácanie 13 - steho platu cca pred dvoma rokmi. Ten plat nemám dodnes.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Na www. minedu. sk je zverejnená stupnica platových tarif pre ped. zamestn. platných od 1.1.2009
0 0
baumlova baumlova

baumlova je offline (nepripojený) baumlova

Prehľadala som celú stránku minedu, ale tabuľky som nenašla, skús byť konkrétnejšia. Ďakujem
0 0
ZlaticaB ZlaticaB

ZlaticaB je offline (nepripojený) ZlaticaB

Nech sa páči! http://www.minedu.sk/index.php?lang=sk&rootId=537
0 0
baumlova baumlova

baumlova je offline (nepripojený) baumlova

Ďakujem, naozaj to tam bolo. Pekný deň
0 0
Ella11 Ella11

Ella11 je offline (nepripojený) Ella11

Ďakujem aj mne to pomohlo. A tabuľka pre nepedagogických zamestnancov???
Ďakujem
Naposledy upravil Ella11 : 27.11.08 at 06:52
0 0
Lilu1 Lilu1

Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

http://www.porada.sk/t95197-noveliza...na-sluzba.html

pozri všetky príspevky hlavne príspevok č. 4
0 0
Ella11 Ella11

Ella11 je offline (nepripojený) Ella11

To som pozrela, tam sú len pedagogický..
0 0
Lilu1 Lilu1

Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

Ella11 Pozri príspevok
To som pozrela, tam sú len pedagogický..
Pozri si príspevok číslo 4, ktorý písal Fronco. Priložil tam komplet platové tabuľky. Je to vo formáte ZIP.
0 0
Ella11 Ella11

Ella11 je offline (nepripojený) Ella11

"našli moji rádcové" dakujem veľmi
0 0
Lilu1 Lilu1

Lilu1 je offline (nepripojený) Lilu1

Ella11 Pozri príspevok
"našli moji rádcové" dakujem veľmi
No to som rada že si našla...už som začínala pochybovať
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Len si trochu chcem pripomenut sladke reci z minuleho roka a zaroven poukazat na pravidelne masirovanie verejnosti na temu "zase im pridame", ten daleko buduci cas je tam namieste
takze par prikladov:

http://dnes.atlas.sk/slovensko/vlada...ne-o-8-percent

http://www.cas.sk/clanok/78626/fico-...ie-platov.html

http://hnonline.sk/slovensko/c1-2904...isicku-mesacne

0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Žiaľ, toto je len pre pedagogických pracovníkov. A čo nepedagogickí pracovníci v školstve? Tí zas vyjdu naprázdno.
Na tých opäť naši páni tam hore zabudli - veď sú to len plebs.
0 0
gabikao gabikao

gabikao je offline (nepripojený) gabikao

Misoft, mas pravdu, nepedagogickych nespomenuli, ale takcitak su to iba kecy, co pustaju do vzduchu. Ale mohli by sme ich sem prihadzovat, a potom pre porovnanie sem hodime tabulky o kolko to a kedy v skutocnosti zdvihli.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Jediné, čo tak zdvihnú, je množstvo povinností a práce za stále rovnakú mzdu.
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

misoft Pozri príspevok
Žiaľ, toto je len pre pedagogických pracovníkov. A čo nepedagogickí pracovníci v školstve? Tí zas vyjdu naprázdno.
Na tých opäť naši páni tam hore zabudli - veď sú to len plebs.

Pre nepedagogických sú určené tabuľky v prílohe zákona 553/2003 v znení neskorších predpisov, konkrétne príloha č. 3, takže milé dámy, ak ste nedostali nový platový výmer, sťažujte sa u zamestnávateľa, lebo je jeho povinnosťou oznámiť vám písomne výšku a zloženie vášhu platu od 01.01.2009.
0 0
gadula gadula

gadula je offline (nepripojený) gadula

Učím na súkromnej strednej odbornej škole ...viac
Kde by som našiel exaktne napísané, do akej doby musí zamestnávateľ dať pracovníkom platové výmery? Lebo - ak sa sťažujem, a predstavený mi povie, že "veď ešte nie je neskoro", ako mu s prázdnymi rukami odvetím že JE neskoro (alebo že by naozaj dnes, tj 11.2. predsa len NEbolo neskoro?.....) Zaiste si viete predstaviť, že je rozdiel medzi niekým kto "rýpe" - a kto sa dožaduje svojich práv. Ja o tej povinnosti viem iba "per huba". Starám sa v prvom rade o SVOJU prácu, a keď niečo neviem, TAK SA PÝTAM......
0 0
gabriela2579 gabriela2579

gabriela2579 je offline (nepripojený) gabriela2579

Bohužiaľ, zákon píše iba o tom, že pracovníkovi patrí zvýšenie od 01.01.2009, ale nepíše, do akej doby musí zamestnávateľ vydať platové výmery.
Novelizácia zákona bola vonku už v mesiaci december, ja osobne som robila nové platové výmery medzi sviatkami a v 2 . januárový týždeň, keď nielen pedagógovia ale aj "nepedagógovia" nastúpili do zamestnania ich dostali všetci na podpis.
A mzdu za mesiac január máš už určite hotovú, výplatný list by si mal dostať do ruky, kde si môžeš pozrieť, či ti plat zvýšili.
0 0
BABYstar BABYstar

BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

Nám zvýšili platy ako je to v zákone,už sme dostali nové oznámenia o funkčnom plate.tak verím ,že je to aj na iných školách.
0 0
gadula gadula

gadula je offline (nepripojený) gadula

Učím na súkromnej strednej odbornej škole ...viac
Vrelé díky gabriele... Lenže: VŠETKO JE INAK, alebo: NIČ NIE JE TAKÉ AKO SA (na prvý pohľad) ZDÁ. Z dôvodu nedostatku žiakov sa u nás k súkromnej odbornej škole /SSOŠ/ vytvorila od sept. 2008 ešte jedna, a to Hotelová akadémia /SHA/. Takže, máme síce 1 riaditeľa, 1 mzdárku...atď, ale DVOCH zamestnávateľov a väčšina z nás u nich pracuje na 2 znížené úväzky. Nuž a naša p. mzdárka to zjavne nezvláda - niet toho mesiaca, aby niekomu (mne 4 mesiace po sebe) nevyplatila mzdy s chybami. Iste, zákl. plat sme si tam prečítali. Ale: keď sme jej (aj hlavnému ekonómovi - majiteľovi školy) ukázali, že vo zverejnených tabuľkách sú iné sumy ako na našich "výplatných páskach". Odpoveď znela: "Nám dali na školení INÉ tabuľky a my vás vyplácame podľa nich". Aká náhoda, že sú ("IBA") o 2-3€ nižšie. Fakt je možné, že im "ktosi" dal INÉ tabuľky??? Veď - zvýšenie platu de facto máme!!! (len menšie...), takže, asi-určite, sa s majiteľom súkromnej! školy "nevyhádame", však?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať