Zavrieť

Porady

Do koľko dní zápoč.list

Do koľko dní po skončení pracov.pomeru treba zamestnancovi vystaviť zápočtový list?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Yvvetta je offline (nepripojený) Yvvetta

    ťažko pracujúca účtovníčka Yvvetta
    Neviem do koľkých dní, ale my sa snažíme vystaviť hneď.

    ALLL je offline (nepripojený) ALLL

    ALLL
    my to davame ked dojdu sprac.mzdy /robia nam externe/ spolu s vyplatnou paskou,potvrdenim...

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    § 75 ods. 2 Zák. práce hovorí jasne, ze potrvdenie o pracovnom pomere je zamestnávatel povinný vydat pri skoncení pracovného promeru. Takze v posledný den mu to treba dat. Taktiez by mal zamestnávatel dat vyplatu za posledný mesiac v posledny den pracovného pomeru, ak sa nedohodnú inak (§ 129 ods. 3).

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Zápočtový list musí zamestnanec dostať pri skončení pracovného pomeru. Ak ho dostane až napr. pri výplatnom termíne /ak dostane poslednú výplatu v riadnom výplatnom termíne/ a to môže byť povedzeme aj 30-teho, je to dosť neskoro, keď ho on má odovzdať novému zamestnávateľovi pri nástupe, čiže hneď na druhý deň po ukončení pracovného pomeru u starého zamestnávateľa.

    zuzana je offline (nepripojený) zuzana

    zuzana
    Prosím Vás ak je priestupný rok ako rok 2004 tak do zápočtu rokov to ako uvediem?Rok sa počíta ako 365 dní alebo 366 dní?

    Zuzka11 je offline (nepripojený) Zuzka11

    Zuzka11
    366 dní, keď bol priestupný:-) inak 365.
    zuzana
    Prosím Vás ak je priestupný rok ako rok 2004 tak do zápočtu rokov to ako uvediem?Rok sa počíta ako 365 dní alebo 366 dní?

    Luba2 je offline (nepripojený) Luba2

    Luba2
    Ak Ti odpracoval celý rok 2004, tak je to 1 rok, ak len časť, teda napríklad do 29.2., tak musíš rátať 31 za január a 29 za február, teda dokopy 60 dní.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    chcela som sa spytat, preco je ten zapoctovy tak dolezity pre noveho zamestnavatela? mne ich sice ti moji doniesli ale neviem co s tym.... (ja viem, znie to asi hlupo fnuk)

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    U nás dávame hneď ako končí , ale len za čas , ktorý robil u nás. Ináč pri nástupe ich nevyžadujeme , sme stavebná firma s veľkým pohybom zamestnancov a málokedy aj niečo také ako zápočtový list ľudia majú. Ale viem , že podľa neho môžeš uplatniť nárok na dovolenku , tam máš presne koľko má rokov odpracovaných a či už má nárok na dlhšiu dovolenku.

    evae je offline (nepripojený) evae

    evae
    aha, no my sme tiez stavebna firma, presun je dost velky a nechapala som preco to potrebujem. ja mam vsetko mladych, ktori nemaju sancu odrobit vela rokov, tak asi preto som to nepotrebovala dakujem.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    evae
    chcela som sa spytat, preco je ten zapoctovy tak dolezity pre noveho zamestnavatela? mne ich sice ti moji doniesli ale neviem co s tym.... (ja viem, znie to asi hlupo fnuk)
    Aj preto je dôležitý,že Ťa upozorní na prípadné zrážky atď ...




    Pozn. Je pekné, že pri odpovedi /12 Zuzke,Zuzka problém lúska.
    Naposledy upravil Melnick : 10.02.06 at 16:36 Dôvod: To som sa do peknej minulosti dostala.Sorry. Stále sa učím orientovať sa medzi vami.

    HankaNZ je offline (nepripojený) HankaNZ

    HankaNZ
    Neviem, či je to ešte aktuálne, ale zo zápočtového listu sa predsa dozvieš dôvod skončenia predchádzajúceho pracovného pomeru, prípadné zrážky a exekúcie, výživné platené na deti a čo je ešte dôležité, prípadnú práceneschopnosť, ktorá je dôležitá pri vzniku práceneschopnosti u Vás.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.