Zavrieť

Porady

Kúpa notebooku - prosím o radu

Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Potrebujem notebook a neviem sa sama vysomáriť z tej širokej ponuky.
Notebook potrebujem na bežné kancelárske práce v operačnom systéme Windows + MS Office, prehliadanie internetu a spúšťanie VIDEA.
Chcem aby obsahoval:
DVD napaľovačku, webkameru, mikrofón, wifi, bluetooth, USB porty a nechcem aby to bol ten malý prenosný 10 palcový, aby mal grafickú kartu, čítačku kariet a aby batéria vydržala aspoň 3 hodiny (ideál 6).

Medzi značkami asi ACER, ASUS alebo HP.

Viete mi niekto please poradiť nejaké konkrétne typy? Cena do 20 000,00 Sk.

Ďakujem moc...

Alda1
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    navštív ich stránky a budeš mať jasno...a potom stačí pozrieť v e-shopoch kde je vybraný notebook najlacnejší...:-)

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    Alda1 Pozri príspevok
    Ahojte, chcela by som poprosiť o radu. Potrebujem notebook a neviem sa sama vysomáriť z tej širokej ponuky.
    Notebook potrebujem na bežné kancelárske práce v operačnom systéme Windows + MS Office, prehliadanie internetu a spúšťanie VIDEA.
    Chcem aby obsahoval:
    DVD napaľovačku, webkameru, mikrofón, wifi, bluetooth, USB porty a nechcem aby to bol ten malý prenosný 10 palcový, aby mal grafickú kartu, čítačku kariet a aby batéria vydržala aspoň 3 hodiny (ideál 6).

    Medzi značkami asi ACER, ASUS alebo HP.

    Viete mi niekto please poradiť nejaké konkrétne typy? Cena do 20 000,00 Sk.

    Ďakujem moc...

    Alda1
    Požiadavky si si pekne naformulovala, orientačnú cenu si si stanovila, v značke máš tiež jasno - stačí si už len vybrať:

    http://www.notebookshop.sk/

    Akurát s tou výdržou batérie bude problém - 6 hodín neviem, či nejaký NB vydrží... bežne majú výdrž tak 2-3 hodiny.

    koky76 je offline (nepripojený) koky76

    koky76
    Ahoj
    tu su podla tvojich poziadaviek staci len vybrat
    ,,ww.alza.sk/Wizard.asp?CatId=18842920,,

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Odporucam HP, alebo Lenovo...ASUS alebo ACER neodporucam....mam s nimy zle skusenosti.

    betka je offline (nepripojený) betka

    betka
    Prosím aj ja o radu. Som teliatko notebookové, používam ho na bežné práce s účtom, word, excel, cena cca 20 tis.

    MAtná obrazovka, to je asi základ, výdrž pri mojej práci, nieže mi zhorí

    Mám Fujitsu siemens, kt. má 3,5 roka, odpracovaných má už cca 13 tis. hod. Bojím sa, že ma opustí. Hneď by som ho vymenila za taký istý, nahrádza mi v plnej miere pevný,
    Odporúčania??
    ďakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    betka Pozri príspevok
    Prosím aj ja o radu. Som teliatko notebookové, používam ho na bežné práce s účtom, word, excel, cena cca 20 tis.

    MAtná obrazovka, to je asi základ, výdrž pri mojej práci, nieže mi zhorí

    Mám Fujitsu siemens, kt. má 3,5 roka, odpracovaných má už cca 13 tis. hod. Bojím sa, že ma opustí. Hneď by som ho vymenila za taký istý, nahrádza mi v plnej miere pevný,
    Odporúčania??
    ďakujem.
    Kúp si ešte jeden taký, práve ten som Ti chcela odporučiť, používam ho tiež. Len za mojím FJS je ešte AMILO.

    Petas je offline (nepripojený) Petas

    Snažím sa... Petas
    Ak si s nim spokojna a vyhovuje, nevahaj a kup si taky isty...
    FJS je tiez doby...odporucam...

    Kúpa notebooku - prosím o radu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.