Zavrieť

Porady

Kramár, Rakovská- mohli ste sa lepšie k Martinke zachovať...

Náhodou som si včera zapol tv na finále Talentov roka, či ako sa to volá. Víťaza vybrali samotní ľudia a preto si netrúfam oponovať, či vyhrali tí najlepší, alebo nie.
Zaujal ma však vrcholne necitlivý prístup moderatorov k dievčatku v kroji menom Martinka...Predviedla pekný, skromný, detský, tanečný výkon a bolo na nej vidieť ako to všetko prežíva, pri vyhlasovaní výsledkov sa asi 10 minút modlila a bola veľmi milá a zlatá a moderátori namiesto toho, aby ju aspoň utešili, pochválili za to, čo predviedla a sľúbili jej ten domček pre Barbinu, čo chcela- namiesto toho bez ľútosti vyhlásili víťaza a nechali sa tam Martinku trápiť a plakať- žiadna pochvala, žiadne poďakovanie, nič...
Podľa mňa ste sa zachovali mimoriadne bezcitne...
Maroš Kramár, si síce dobrý herec, ale z moderovaním si daj radšej pauzu...
Usporiadat
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...ja osobne som tú súťaž nejak nesledoval naplno, neoslovilo ma to proste, len ma zaujalo to, že na topky.sk boli výsledky už hotove v nedeľu na obed:-) už vedeli kto bude víťaz, hodili proste na net priebežné výsledky a ono sa to stalo večer pravdou, Old school brothers vyhrala:-)
0 0
KvetkaK KvetkaK

KvetkaK je offline (nepripojený) KvetkaK

bobino38 Pozri príspevok
...ja osobne som tú súťaž nejak nesledoval naplno, neoslovilo ma to proste, len ma zaujalo to, že na topky.sk boli výsledky už hotove v nedeľu na obed:-) už vedeli kto bude víťaz, hodili proste na net priebežné výsledky a ono sa to stalo večer pravdou, Old school brothers vyhrala:-)
Ja myslím, že to neboli zverejnené priebežné výsledky ale zoznam robil anketu že kto by mal byť víťaz tejto súťaže.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

KvetkaK Pozri príspevok
Ja myslím, že to neboli zverejnené priebežné výsledky ale zoznam robil anketu že kto by mal byť víťaz tejto súťaže.
...hm, takže vzorka respondentov zrejme triafala presne do celkového poradia:-)
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

Richard Pozri príspevok
Ja som sa tiež najprv čudoval že prečo sa neobrátili na to dievčatko, ale potom mi napadlo že posledný záber som videl ako plakala na otcovom pleci.
Asi by nemalo význam začať diskutovať s rozplakaným (možno histericky) dievčatkom. To ako to prežívala bolo na nej vidno.
Asi by to vyznelo celé trápne pre víťazov aj pre záver celej šou, keby sa tam päť minút snažili utíšiť dievčatko (pardon neviem meno).
Som presvedčený, že keby nebola tak rozplakaná tak by to dopadlo inak.
Presne tak. Kto da take male dieta do komercnej reality show, musi ratat so vsetkym...
Naposledy upravil misomiso : 09.12.08 at 12:03
0 0
lavi lavi

lavi je offline (nepripojený) lavi

my sme to sporadicky pozerali...a nemali sme dilemu ohladom toho, kto by mohol vyhrat...skor sme sa nemohli dohonut, kto je horsi moderator...Rakovska alebo Kramar....vzhladom k skusenostiam, ktore by Kramar uz mohol mat je nasim vitazom on...vlazne, nudne, akoby vystrihnute z nejakeho komunistickeho televariete...jeho pokusy o vtip sa vzdy skoncili totalnym trapasom
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať